>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przydatne aplikacje na IOS (Apple - Ipad, IPhon)

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie wrzucajcie ciekawe aplikacje, gry etc. z których korzystacie na ipadzie, iphonie czy innym urządzeniu z systemem Ios.
Może ja zacznę
1. SignalCast - to aplikacja telewizyjna. Dzięki niej możemy ogląda programy na żywo m.in canal+ sport. Programów jest dużo, zwłaszcza sportowych. Niestety płatna: 0,89E, ale moim zdaniem warto
2. cyfra+ online - tylko dla abonamentów c+. Umożliwia oglądanie c+ na Ipadzie lub na IPhonie. Przydatne gdy jest jeden TV, chcemy ogląda mecz, a TV zajęty przez inną osobę. Minus jest taki, że oferta kanałów jest uboga.
3. VoD Onet i TVN Player - pierwsza aplikacja umożliwia oglądanie ciekawych filmów, druga programów czy seriali z TVNu.
4. GG, skype, facebook, gmail, Mercury (przeglądarka firefox) to pozostałe przydatne aplikacje, których często korzystam.
Aplikacji systemowych jeszcze nie rozgryzłem. System IoS jest systemem dla mnie troszkę dziwnym.
Odnośnie gier to tylko miałem okazje pograć w demówkę PESa i pozytywnie mnie zaskoczyła. Dobra grafika, grywalność, sterowanie.
 
Do góry Bottom