>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przeterminowane kupony

money 52

money

Użytkownik
Witam

czy można coś z robić z kuponami które mam wygrane lecz minął ponad miesiąc i nie wypłacili mi moich wygranych :(??chodzi o fortuna stacjonarna
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Super dzięki za pomoc to kto teraz weźmie moje ponad 2 tys babki się podziela w okienku ?
Po prostu bukmacher, przecież nie mają fizycznie tego kuponu babki w okienku, więc jakby miały odebrać wygraną i się nią cieszyć? Po prostu będzie tak, jakby kupon był przegrany i tyle.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Spróbuj może po prostu napisać do nich, opisać dokładnie całą sytuację, że byłeś odwiedzić chorą matkę. Jak byłeś za granicą, to pewnie masz jakieś dowody, że tam byłeś(na słowo pewnie nie uwierzą). Szanse na to, że coś to da są bardzo niewielkie, ale w sumie dlaczego nie spróbować? Może akurat w tym przypadku pokażą ludzką twarz...
 
money 52

money

Użytkownik
Próbowałem i nic pojde po prostu do innego punktu bo ogólnie w tym punkcie co grałem myśleli o tym kuponie ze nikt tyle nie odbiera i jak była wygrana to po prostu spojrzała na datę bo jak go zeskanowała to było na zielono normalnie ze wygrana nie wyświetliło się nic na pulpicie ze przeterminowany
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Ostatnio odbierałem wygrana u innego bukmachera, to kobieta mówiła że wypłaciła komuś przeterminowany kupon przypadkowo. Nie widać było że przeterminowany, ale później musiała 2 miesiące za darmo pracować.
 
Do góry Bottom