>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Przestroga...

ewaelo88 15

ewaelo88

Użytkownik
Witam, nie zgodzę się z opiniami co do Pokerstars graliśmy z mężem ok 2 lat z tego samego komputera, bo tylko jeden posiadamy zawsze każdy logował sie na swoje konto i nigdy nie graliśmy razem na jednym stole przeciwko innym graczom i zablokowali nam konta obydwojgu ja stracilam 700$ i 30 srebrnych skrzynek, bo chciałam wszystkie naraz otworzyć mąż 150% wysłaliśmy wszystkie skany itp. nie złamaliśmy nigdy regulaminu a mimo to blokada i konfiskata srodkow.

Z przykrością informujemy, że Twoje konto nie przeszło przez te procesy pomyślnie, co doprowadziło do zamknięcia Twojego konta na stałe.
Korzystając z okazji, chcielibyśmy przypomnieć Ci fragment z naszych warunków świadczenia usług odnoszący się do Twoich obowiązków jako właściciela konta. Oto fragment punktu nr 8 mówiącego o naruszeniu postanowień umowy:
8.1. „Bez uszczerbku dla wszelkich innych praw, (...) w przypadku naruszenia przez Użytkownika w całości lub w części postanowień niniejszej Umowy, (...) Rational Group lub dowolna inna firma w ramach tej samej Grupy zastrzega sobie, w nieograniczony sposób, wg własnego uznania, prawo do podjęcia takich czynności, jakie uzna za stosowne, w tym wypowiedzenia niniejszej Umowy lub dowolnej innej umowy zawartej z Użytkownikiem, bezzwłocznego zablokowania dostępu do Usług lub do jakichkolwiek innych usług oferowanych przez Grupę, zamknięcia konta Użytkownika w Serwisach lub w jakimkolwiek innym serwisie prowadzonym przez Grupę, konfiskaty pieniędzy z konta Użytkownika w Serwisach lub w jakimkolwiek innym serwisie prowadzonym przez Grupę i/lub do podjęcia postępowania prawnego przeciwko takiemu Użytkownikowi.”
Nasz regulamin surowo zabrania takich działań. Z tego powodu trwale wykluczyliśmy Cię z gry w naszym serwisie i wszystkie środki z kont zostały skonfiskowane.
Z tego wynika, że mogą zablokować konto każdemu bez podania powodu według własnego widzimisie.
.
Niezły tam maja burdel w tym poker stars mi konta nie odblokowali i zajumali pieniądze, a mężowi odblokowali po miesiacu może dlatego, że pisał do angielskiego supportu, ale odpowiedz dostał po polsku co to za polityka, skoro pomawiają nas o mulili konta, a jednemu odblokowują, a drugiemu blokują i kradną pieniądze nie rozumiem.
Jednak PartyPoker to nie pokerstars i u nich mozemy grac z mezem bez zadnych obaw o blokade support odpowiada po godzinie i daja bonusy .
Szanowna Pani
Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta.
Faktycznie, otrzymała Pani wspomnianą ofertę zapewne w wyniku pomyłki z naszej strony. Przepraszamy za kłopot. W jednorazowym geście dovrej woli otrzymała Pani w związku z zaistniała sytuacją 30 dolary turniejowe (T$), które wykorzystac Pani może jako wpisowe do naszych rozgrywek.
Moż Pani skorzystać z dolarów turniejowych (T$), aby zapisać się do dowolnych turniejów Sit &amp; Go na prawdziwe pieniądze.
Aby sprawdzić swoje saldo dolarów turniejowych, proszę przejść na stronę &quot;Przegląd&quot; na swoim koncie.
Jeśli nie ma Pani wystarczająco dużo turniejowych dolarów, aby opłacić wejście do turnieju, w oknie wpisowego do turnieju może Pani dowiedzieć się, jak opłacić je za pomocą kombinacji dolarów turniejowych i gotówki. Może Pani również zdecydować, czy chce Pani najpierw skorzystać z gotówki, czy z dolarów turniejowych, jeśli obie opcje są dostępne.
Proszę pamiętać, że może Pani ustawić preferowaną opcję wpisowego w sekcji &quot;Opcje&quot;.
Jeśli ma Pani jakiekolwiek inne pytania, służymy pomocą.
Dziękujemy za wybranie naszych usług.
Sławomir,
Dział Obsługi Klienta
W pokerstars na 10 buy – in spin go 3 $ -9 razy x2 1 raz X4 – żaden nie wygrany rivery typu QQ – K2 river K lol – only poker stars.
15 miejscie w weekly stars rewards na 20500 all in ze stretem gościu 8 3 i spadają 4 kolory.
Ludzie grajcie na Party tam bardzo często się trafia więcej niż X2 i nie ma magicznych riverów aż tyle trafiłam 100$ za 1 $ i udało się wygrać często tez spadają 20 i 40 $ na PS na 650 buy in za 3$ najwięcej wpadło 30$, a i tak wałek AA vs KK
Na party sa tez dobre promocje i misje, no i rake 25 PKT do zwrotu 5$ wyglada dobrze umówmy się to, co zrobiło poker stars z tymi skrzynkami to porażka.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Grasz na żonę na jednym kompie i teraz płacz i ściema, że nie miałeś multikonta. Poza tym końcówka doskonale pokazuje jakim jesteś graczem. Wałek AA vs KK, albo próbka 10ciu sng. ???? śmiech na sali, aż musiałem na to coś odpisać choć rzadko to robię.
Poducz się gry wypracuj 300k chociaż rąk i skonczysz gadanie o wałkach aa/kk czy innym biadoleniu.
 
ewaelo88 15

ewaelo88

Użytkownik
Ja gram rekreacyjnie i dla zabawy czy to powód zeby mnie okradać?
Zresztą myśl sobie co chcesz panie wielki pokerzysta mam to w dupie ty wiesz lepiej haha zapewne wygrywasz po 50k.
 
D 0

dynamo89

Użytkownik
Jak dla mnie Pokerstars to jedna wielka ściema, zapewne mają swoich graczy albo boty które zawsze dostają lepsze ręce a wy gracie i macie nadzieję że coś się duda ugrać.
 
Do góry Bottom