>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przerwany mecz Panathinaikos - Olympiakos

M 0

mrozio20

Użytkownik
Mam bardzo ważne pytanie dotyczące mego dzisiejszego kuponu.

Obstawiłem 5 meczy- 4 z nich zdołało wejść. Czekając na dzisiejszy ostatni mecz zauważyłem że nie wchodzi w 80 minucie- mecz to liga Grecka Panathinaikos vs Olympiakos. Olympiakos wygrywał 0-1 a tu nagle zamiast mecz się skończyć został PRZERWANY z niewiadomo jakiego powodu.

Pytanie- co teraz? Czy kupon w takim przypadku mi wszedł czy może mam czekać na powtórkę meczu i wtedy zaliczać go do kuponu?
 
R 23

rutra

Użytkownik
Miałem taką samą sytuacje z meczem ligi Cypryjskiej, ale tam były derby więc kibice namieszali i mecz został anulowany, a było 3-1 ???? pewnie policzą Ci po kursie 1.00.
 
J 0

jarek28

Użytkownik
Mi w Expekt rozliczyli kupon jako przegrany. Postawiłem na Panathinaikos. Myślałem że skoro mecz przerwano dostanę zwrot, a tu kupa - mecz trwał 80 minut i kupon został uznany za ważny.
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
W ubiegłym sezonie obstawiałem mecz St.Pauli-Schalke 1x, goście prowadzili 2:0 i w 90min. kibic Pauli rzucił czymś w sędziego, mecz przerwano i pierw rozliczyli mi jako przegrany, jednak po kilku godzinach zmienili na kurs 1,00, więc bądźcie dobrej myśli (Ci co stawiali na Panathinaikos).
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Przecież Każdy buk ma swój regulamin i jest opisane w regulaminie co jak zostanie mecz przerwany w danej minucie.
np w bet365 jest jeśli mecz zostanie przerwany do 80min i nie dokończą meczu w ten sam dzień wynik jest anulowany czyli 1,0
Jeśli chodzi o expekt to chyba do 75min potem już jest rozliczony taki jaki wynik będzie.
każdy buk inaczej.
I niewierze jak kolega napisał wyżej że byl wynik 1-3 a on miał 1x i 90min i po kursie policzono 1,0.
 
Do góry Bottom