>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

przelewy24

agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
nie chcę już zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj.
Korzysta ktoś z przelewów24 w PEKAO SA ? Da się jakoś zmienić tą kartę kodów jednorazowych na smsy ? Jeśli tak to jak ?
z góry dzięki za pomoc
 
Z 0

zoltaras

Użytkownik
Witam. Zaczynam grać w necie i mam może śmieszne pytanko ale co tam -p24 służa tylko do wpłat do buków- w drugą stronę to nie działa jak np MB? Jeżeli tak jest tzn że nie muszę się rejestrować na p24? I czy wtedy wypłaty od buków moge robić bezpośrednio na konto bankowe? Bo buki preferują że jak wpłacasz tak wypłacasz. Nie ma więc problemu? Dzięki za odp.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witam. Zaczynam grać w necie i mam może śmieszne pytanko ale co tam -p24 służa tylko do wpłat do buków- w drugą stronę to nie działa jak np MB? Jeżeli tak jest tzn że nie muszę się rejestrować na p24? I czy wtedy wypłaty od buków moge robić bezpośrednio na konto bankowe? Bo buki preferują że jak wpłacasz tak wypłacasz. Nie ma więc problemu? Dzięki za odp.
Tak tylko do wpłat - w drugą stronę są normalne przelewy. Jest to traktowane jako ten sam sposób wpłaty/wypłaty.
Nie musisz się rejestrować i nie będziesz miał żadnych problemów
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Odświeżam temat. Mam dokładnie taki sam problem jak zlotek11 powyżej. Mam konto na Tobet, wpłaciłem środki poprzez p24, czekam i nic. Sprawdzam stan przedpłaty i tu info te same co u zlotek11. Czekam i dalej nic. Juz nieraz wpłacałem przez p24 i nie było żadnych kłopotów, teraz zdarza mi się to 1 raz. Co z tym zrobić?
EDIT: Na mailu pisze coś takiego (dostałem go od supportu p24) - &quot;Ta przedpłata oczekuje na wykorzystanie. Prosimy powtórzyć zakup na stronie sprzedawcy(sklepu), a po przejściu na stronę płatności użyć opcji &#39;Użyj przedpłaty&#39; i podać tam numer tej transakcji i jej hasło.&quot;
Gdzie na Tobet jest taka opcja UŻYJ PRZEDPŁATY? Bo gdy wbiłem na przelewy24/przedpłata, to wyświetliło mi się to co pisałem powyżej.
ja nie daję już rady, jeżeli ktoś wie o co chodzi mógłby mi pomóc??
mam maila z jakimiś hasłami
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Panowie,mam problem z używaniem nakładki bankbrowser , mam zainstalowaną ,ale pod przeglądareczkami mi nie hula ,na Mozilli ma odpały i otwiera cały czas nowe okna a pod Explorerem nie odpala się w ogóle,jeśli u buka przy płaceniu nie wyświetla mi się komunikat &quot;skorzystaj tu z mechanizmów bankowych&quot; gdzie mam wszystko z automatu wpisanego i kasę od ręki na koncie,tylko ta opcja coś dziwnie u większości znikła............także jak ktoś może z tą nakładką pomóc to z góry dzięki
 
pts 24

pts

Użytkownik
Przy wejściu przez moneybookers na przelewy24 nie ma opcji ING. Nie wie ktoś o co chodzi?

EDIT: Przy zmiania kwoty jaką chciałem wpłacić wszystko poszło ok, dziwne.
 
player1 5

player1

Użytkownik
Miałem ten sam problem. Komunikat:&quot;użyj opcji przedpłaty&quot;.Znajduje się ona w menu rozwijanym tam gdzie lista banków.Też nie zauważyłem za pierwszym razem.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Zawsze dokonywałem przelewów z konta na konto. Dzisiaj upatrzyłem sobie jedno spotkanie ale nie miałem kasy na koncie gracza w bet-at-home gdzie zazwyczaj gram. Dokonałem pierwszy raz przelewu z bet-at-home (przelewy24). Poszło bardzo łatwo i przyjemnie. System prowadzi za rączke jak przedszkolaka przez droge. Trzeba zainstalować mały program, wszystko jest chronione hasłami itd, potem system przerzuca na strone banku gdzie dokonujesz przelewu, zdrapki itd. Po minucie miałem dopisaną kwote na koncie gracza w bet-at-home. Rewelacja! Zero opłat, zero prowizji!


Andre@
 
player1 5

player1

Użytkownik
Bo tak jest.Tylko ja zleciłem wpłatę przez p24 500pln a wpisałem trochę więcej i mi to odrzucili.Musi być podana taka sama kwota
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Witam wie może ktoś jak przelać pieniadze na MB poprzez Przelewy24 z Polbanku ? Nigdzie nie widzę takiej mozliwosci, a ponoć obsługują także Polbank
 
M 176

michal93

Użytkownik
Ja dopiero zaczynam granie przez internet założyłem konto w mbanku i mam pytanie czy u wszystkich buków akceptowane są przelewy 24 i czy jak będe chciał wypłacić pieniądze od buka przez przelewy 24 na swoje konto pobierają jakąś prowizje?
 
visor 28

visor

Użytkownik
Ja dopiero zaczynam granie przez internet założyłem konto w mbanku i mam pytanie czy u wszystkich buków akceptowane są przelewy 24 i czy jak będe chciał wypłacić pieniądze od buka przez przelewy 24 na swoje konto pobierają jakąś prowizje?
przelewy24 są u większości buków jak nie wszystkich i służą tylko do wpłaty pieniędzy wypłacać będzie bukmacher ze swojego konta bankowego ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
W dniu dzisiejszym ile czasu może trwać przelew z iPKo do iPKO, zależne to jest od dzisiejszego dnia?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
wszystko zależy od tego czy iPKO w ogóle pracuje w weekendy. Nie wszystkie banki robią w weekendy. Ponieważ nie jest to przelew międzybankowy to powinieneś mieć kasę po 5 minutach.
 
Do góry Bottom