>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelewy24 - dialcom24

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Witam!

Jest firma która zajmuje się &quot;bardzo szybkimi przelewami&quot; do bukmacherów z niskimi prowizjami (0.90% od kwoty przelewu).
Jednak pragnę zaznaczyć że słowo szybkie jest tutaj nad wyrost :!:
Skorzystałem 2x z tej usługi raz przelew do MB (bezproblemowo) 2 raz do GB (problem :! ????
Generalnie NIE POLECAM :!: Mnie wcięło 50zł. Dziś 5 dzień roboczy i kasy wciąż nie mam zaksięgowanej na Gamebookersie.
Napisałem do supprotu firmy przelewy24 i odpisali mi że przekazali kasę kolejnemu pośrednikowi ....... firmie Envoy.........

Moja ocena GIGANTYCZNY NEGATYW ????????????
odrazdam!!
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
ja korzystam calkiem czesto - w sumie juz jakies 10-15 razy i problemow nigdy nie bylo... ;) także myślę, że to jedynie incydentalny przypadek, choć szkoda że na Ciebie trafiło... Kasa na pewno wkrótce dotrze ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No cóż w życiu mam wiecznego pecha z małymi przerwami.
Niestety non stop maile idą i chcę to załatwić grzecznie ale już mija 7 dni roboczych i lipa. Jeszcze 7 i chyba zacznie się rozmowa mniej miła..... a szkoda
 
T 0

tolek87

Użytkownik
mialem to samo ale to jest twoja wina bo w nazwie odbiorcy wpisales envoy a powinienes dial com twoje pieniadze dojda ale duzo puznie i to nie oni sa winni
 
M 0

marwi20

Użytkownik
Powypełniałem wszystko dobrze a oni pieniędzy nie przesłali. Jeszcze tego samego dnia zażądałem zwrotu środków a Dialcom24 (przelewy24.pl) odpowiedzieli po miesiącu że przelew doszedł do odbiorcy a nie do mnie, a szedł 30dni. I gdzie tu jest logika i jeszcze te głupie baby tam siedzą i nic nie rozumieją uważają że wszystko z ich strony w jak najlepszym porządku, miedzy innymi zalicza się do nich Justyna Kuczkowska, Sylwia jakaśtam. Normalnie tragedia. Radze unikać ich i lepiej skorzystać z usług np. PayU.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Korzystam regularnie. Od siebie polecam. Zawsze tylko trzeba sobie zapisać tytuł tranzakcji i hasło. Jak będziemy mięli pecha (rzadko). To korzystamy z przedpłaty. Ogólnie to na około 100 tranzakcji musiałem z przedpłaty maximum 3 razy skorzystać. W sumie polecam, nie zdarzyło się żeby pieniądze nie dotarły do odbiorcy.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Kolega wyżej ma rację, a korzystam jak on regularnie (każdy przelew do pokerroomu czy bukmachera). Miałem 1 (słownie jeden) przypadek na kilkaset przelewów (korzystam już od kilku lat), kiedy podałem kwotę o 1 zł bodajże, wyższą niż ta którą miałem przelać i zrobiło mi z tego przedłatę.p Zadzwoniłem do nich i problem był rozwiązany w przeciągu 24 godzin. Pani poinformowała mnie, że jeśli podam jakiekolwiek dane inne niż te które należy wpisać, ich system robi przedpłatę na takie wirtualne subkonto (można to wszystko sprawdzić używając hasła i loginu który jest podany u góry na stronie na której mamy dane do zrobienia przelewu) i pieniądze można wtedy zdeponować z tego subkonta samodzielnie o ile podmiot do którego chcemy je przesłać posiada opcję odbioru takiej wpłaty. Oprócz tego nigdy nie miałem żadnego problemu ani z przelewami, ani z ich supportem który oceniam bardzo dobrze.
Pozdrawiam i polecam.
 
Do góry Bottom