>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Przelew w GBP na konto MB

adi_91 24

adi_91

Użytkownik
Witam.
Jestem wrogiem pośredników ale tak się złożyło że 2 buków którzy mnie interesują (12bet i sbobet) mają uboga ofertę wpłat i oczywiście brak złotówek.
Tak więc mam konto w GBP, konta u buków również w tej walucie otworzyłem, pięknie sobie w kantorze internetowym przewalutowałem złotówki po dobrym kursie i oczywiście - mój błąd - do głowy by mi nie przyszło że tak stary i poważany e-wallet może mi nabruździć tj nie mogę/nie wiem jak zrobić przelew w GBP (oczywiście konto MB też w funtach).
Przelew, ok. Ale mają konto w złotówkach. Przelewy 24 nie obsługują funtów.
Ręce opadają. Konto w GBP ale przelew ma być w zł? Ładnie sobie jeszcze na spredach zarabiają.
Może ktoś z Was coś poradzi. Będę wdzięczny. Ewentualnie można się z kimś &quot;wymienić&quot; poza MB tj ja komuś przelewam zł z konta na konto a ktoś mi GBP z MB na MB. Dobrze kombinuję?
Może ale za dużo zachodu. Będę wdzięczny za pomoc.
P.S. Oczywiście szukam już 2 dni jakichś informacji na ten temat po necie ale nic konkretnego nie znalazłem oprócz potwierdzenia moich problemów.
 
adi_91 24

adi_91

Użytkownik
Jak coś to już wszystko załatwione.

Support odpisał. Można wpłacać pieniądze na to konto. Szkoda że napiszą tego w pomocy czy gdzie, tylko trzeba marnować czas na szukanie pomocy. Może się komuś przyda:

Account holder: Moneybookers Ltd.
Bank: Lloyds TSB
Account number: 02645038
Sort / Bank Code: (BSB) 300009
Account currency: GBP
Reference: xxxxxxxx
 
Do góry Bottom