>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Przelew pocztowy

joanka 0

joanka

Użytkownik
Witam panowie i panie(?)! To na początek ????

Mam pytanie. Czy do GB można wpłacić przez zwykły przelew na poczcie? Wiem, że trwałoby to wiele dłużej, ale mi tak bardzo na tym nie zależy (NBA dopiero pod choinkę:grin ???? . Czy po prostu nie uniknę kolejeczki w banku?


Pozdrawiam panowie
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kup paysafecarda i wpłać 25tego? ;) Wiem ze może jestem nudny z tą formą płatności, ale jest ona prosta. Wypłaty przy depozycie owym sposobem kierowane są na konto bankowe, więc all luks ;)
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Oczywiście, że można wpłacić do GB poprzez pocztę, ale taki przelew dużo szybciej dojdzie wpłacając w banku. Jednakże ja odradzałbym Ci w ogóle dokonywanie wpłaty na GB poprzez taki przelew, bo o ile przy wpłacie nie ma żadnych przewalutowań, o tyle przy wypłacie sprawa prezentuje się znacznie gorzej, o czym niestety przekonałem się na własnej skórze. Otóż przy wypłacie na konto bankowe, z niezrozumiałych dla mnie przyczyn, Gamebookers dokonuje podwójnego przewalutowania, co oczywiście skutkuje zmniejszeniem kwoty, która została zlecona do wypłaty.
Dlatego gorąco polecam Ci dokonywanie transakcji z tym bukiem za pośrednictwem Moneybookers/Skrill, dzięki czemu unikniesz strat pieniężnych z powodu tych przewalutowań. Niedawno zlecałem wypłatę z GB na MB i pojawiła się ona na moim koncie MB po ok.45 h, z czego aż ok.43 h zajęło im zatwierdzanie tej wypłaty, a po zatwierdzeniu pieniądze przyszły w jakieś 2 godziny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
joanka 0

joanka

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedzi Panowie! ????
Z postu niccolo7 rozumiem, że pieniążki trzeba wypłacać tym samym sposobem, którym dokonano wpłaty?
Ile traci się mniej więcej % na przewalutowaniu?

Pozdrawiam
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Ja przy wypłacie 830 zł straciłem ponad 40 zł, nie licząc prowizji za wypłatę na konto, a która też jest pobierana za skorzystanie z tej metody płatności. Na dzień dzisiejszy ta prowizja wynosi 9,94 zł, a ile wyniesie strata na przewalutowaniu to już zależy od wypłacanej sumy. W przypadku skorzystania z Moneybookers nie ma żadnego przewalutowania, a także nie jest pobierana prowizja za wypłatę, więc na konto MB wpływa taka suma jaką się wypłaciło. Jeśli chodzi o sposób wypłaty, to zdecydowana większość internetowych bukmacherów zastrzega dokonywanie wypłaty tylko tą metodą, którą się wpłaciło. Ja mam dostępne MB jak i wypłatę na konto bankowe, bo i jedną i drugą drogą wpłacałem i wypłacałem już pieniądze, ale co oczywiste, na konto wypłacać już nie zamierzam.
Pozdro!
 
Do góry Bottom