>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Przelew od osób 3

d4b 1

d4b

Użytkownik
Witam
Wczoraj zleciłem bratu przelew pieniędzy na mojego skrilla, a całkowicie zapomniałem o zakazie przesyłu od osób trzecich. Pieniądze jeszcze nie doszły. Jakie są konsekwencje wpłacenia od osób trzecich? Można to jeszcze jakoś anulować ?

Pozdrawiam
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam
Wczoraj zleciłem bratu przelew pieniędzy na mojego skrilla, a całkowicie zapomniałem o zakazie przesyłu od osób trzecich. Pieniądze jeszcze nie doszły. Jakie są konsekwencje wpłacenia od osób trzecich? Można to jeszcze jakoś anulować ?
Pozdrawiam
zablokują Ci konto.
 
d4b 1

d4b

Użytkownik
ok. Jak już mi zablokują to jaki jest sposób na odblokowanie ?
Jak nie da rady odblokować to jak przesyłać &quot;wtedy&quot; pieniądze?
Co to jest P24?
Pozdrawiam
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Co to jest P24?
Przelewy24.Blokada konta to może nie ale kasa wróci na konto brata pomniejszona o koszty.Przy korzystaniu z P24 Skrill widzi tylko dane P24 a nie wpłacającego.Plus jest taki że kasa w ciągu kilku minut jest dostępna a minus to opłata 0,9% no ale coś za coś.
 
d4b 1

d4b

Użytkownik
Przelewy24.Blokada konta to może nie ale kasa wróci na konto brata pomniejszona o koszty.Przy korzystaniu z P24 Skrill widzi tylko dane P24 a nie wpłacającego.Plus jest taki że kasa w ciągu kilku minut jest dostępna a minus to opłata 0,9% no ale coś za coś.
Rozumiem, że chodzi dokładnie o przelewy24.pl bo na srkillu nie widzę takiej możliwości. Wychodzi na to, że i tak będę musiał założyć konto na P24, które działa na tej samej zasadzie jak skrill ?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
będę musiał założyć konto na P24
Tam nie zakłada się konta.Wejdż jeszcze raz na Skrilla i spróbuj przelać kasę w zakładce&quot;Inne dostępne banki&quot;.Jeśli tam nie ma Twojego banku to wchodzisz poprzez PeKaO S.A. i tam już są wszystkie dostępne,32 sztuki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
d4b 1

d4b

Użytkownik
Skrill przysłał mi taką wiadomość:
Prosimy o wykonanie nastepujacych czynnosci:
1) Zalogowac sie na swoje konto Skrill (Moneybookers)
2) Przejsc do: &#39;MOJE KONTO&#39; &gt; &#39;Zobacz limity&#39;
3) Postepowac zgodnie z instrukcja, w celu zweryfikowania swojego konta Skrill (Moneybookers) przez zaladowanie srodkow z karty kredytowej/debetowej LUB przez zweryfikowanie konta bankowego.
Po sprawdzeniu tozsamosci przy pomocy wybranej opcji, Panstwa depozyt zostanie od razu przekazany na Panstwa konto Skrill (Moneybookers). Bez ustalenia Panstwa tozsamosci nie mozemy przekazac Panstwu niniejszego depozytu, pochodzacego od strony trzeciej, ani zwrocic go Panstwu w inny sposob.
UWAGA! To jednorazowy wyjatek! Jesli beda Panstwo nadal probowali skladac depozyty od stron trzecich, zostana panstwo obciazeni oplata EUR 10 i moga Panstwo byc podejrzani o dzialanie zwiazane z praniem brudnych pieniedzy.
Wybrałem zweryfikowanie konta bankowego. Z tym, że pojawiło się coś takiego:
Po prostu wpłać środki na swoje konto Skrill (Moneybookers) z osobistego rachunku bankowego. Po ich zaksięgowaniu na twoim koncie Skrill (Moneybookers), zwiekszy sie takze twoj limit transakcji. Można przekazać dowolna kwotę (Zalecane minimum: EUR 5).
I teraz pytanie. Mam wpłacić ponownie dodatkowe pieniądze i zostanie mi zwrócona pierwsza kwota?
Wpłacać mam minimum 20 zł/5 EUR z konta swojego brata czy muszę założyć swoje i wtedy wpłacić ( w informacji nie jest napisane z czyjego konta) ?
Pozdrawiam
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Możesz wpłacić przez przelewy24 od brata czy kogokolwiek innego ale to i tak nic Ci nie da bo jak wpłacasz przez przelewy24 to robisz najpierw przelew do p24 a potem z ich konta idzie do sprzedawcy wiec taka wpłata nic nie daje, jak chcesz zweryfikować konto poprzez wpłatę to ze swojego konta musisz wejśc w zobacz limit/zweryfikuj swój rachunek bankowy i pojawi Ci się coś takiego :
Proszę przelać wybraną kwotę z własnego konta bankowego do:

Własciciel konta: Moneybookers Ltd
Bank: Bank Pekao SA
Miasto: Warszawa
Numer konta: 0612405918111100.....
Kod banku: 12405918
SWIFT: PKOPPLPWXXX
Waluta konta: PLN
Adnotacja: 7160770 NALEŻY PODAĆ swój numer ID klienta!
Na ten rachunek musisz wpłacić ze SWOJEGO konta poprzez zwykły przelew żeby mogli zweryfikować
dane.

I teraz pytanie. Mam wpłacić ponownie dodatkowe pieniądze i zostanie mi zwrócona pierwsza kwota?
Wpłacać mam minimum 20 zł/5 EUR z konta swojego brata czy muszę założyć swoje i wtedy wpłacić ( w informacji nie jest napisane z czyjego konta) ?
Pozdrawiam
&quot;Proszę przelać wybraną kwotę z własnego konta bankowego do:&quot;
 
Do góry Bottom