>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew na konto brata.

domel 49

domel

Forum VIP
mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie jesli bede chcial wyplacic kase z experta to moge ta kase przeslac na konto mojego brata??
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Nie wypłaca CI na konto bankow innego uzytkownika . Mozesz sprobowac poprostu podac numer konta brata i swoje dane przelew powinien raczej dojsc ( jak ja wysylame przelewy do znajomych czasami w imien i nazwisku pislaem&quot; Kartofel &quot; i przelew dochodzil)

Wiec jak juz to tylko taka mozliwosc bo jak podasz jego dane to nie wysla
 
domel 49

domel

Forum VIP
dane sa praktycznie takie same inne jest tylko imie :]
dla pewnosli zrobie konto na podstawie danych brata co nie? :]
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
dane sa praktycznie takie same inne jest tylko imie :]
dla pewnosli zrobie konto na podstawie danych brata co nie? :]
Jezeli tak to zarejestruj sie w expekciena brata wplac 100zł i dostaniesz 100zl bonusu.( jak postawisz odrazy po zdeponowaniu bonusu kupon za 100zł i wyslesz mial do nich)


Znaczy to polega na tym stawiasz kupon za 100zł wygrasz powiedzmy 200 daja ci 100zł przegrasz to tez daja ci 100zł
 
domel 49

domel

Forum VIP
Jezeli tak to zarejestruj sie w expekciena brata wplac 100zł i dostaniesz 100zl bonusu.( jak postawisz odrazy po zdeponowaniu bonusu kupon za 100zł i wyslesz mial do nich)
wiem wiem slyszalem o tym ????

ej a jesli przyjdzie kasa na konto mojego brata bedzie on wiedziel ze cos wplynelo? chodzi mi o to czy bedzie wiadolo ze przyszlo cos z experta?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Jak wejdzie na konto (jesli ma online ) prze net to bedzie widzla jak w banku to wezmie wydruk i bedzie napisane ze to z expektu....
 
Do góry Bottom