>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Przeglądanie oferty bet365

andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Czy ktoś może powiedzieć czy w bet365 można tak jak np. w Fortunie znaleźć opcję oferty wszystkich dyscyplin na konkretny dzień, np. klikam &quot;Oferta na dziś&quot; i rozwija mi się cała strona wydarzeń wraz kursami na 1x2?

A jeżeli odp. na powyższe pytanie jest negatywna jak można w takim razie sortować sobie ofertę? Czy chociaż jest opcja wejścia w zakładkę &quot;Tenis&quot; i wybrać tylko dzisiejsze mecze?
 
A 22,5K

andyvelxaero

Użytkownik
Też mi to trochę przeszkadza, ale generalnie mój sposób to przeglądanie oferty wg czasu rozpoczęcia u buka A, w którym wiem że oferta zakładów jest bardzo zbliżona do &quot;całorocznego&quot;, a granie zakładów już u niego.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Flashscore polecam ???? Tam masz ofertę na całe dnie i tylko dzięki Niemu można przeglądać sobie, przejrzyście i pięknie jest.
 
Y 0

yoouhoou

Użytkownik
Masz możliwość wybrania zdarzeń w danej dyscyplinie tylko na dany dzień (co prawda nie chronologicznie, ale jednak jest ten filtr), i też możesz na najbliższe 24h. Na fotce masz w czarnej obramówce, na przykładzie piłki nożnej ????
 
K 12

kretol

Użytkownik
Masz możliwość wybrania zdarzeń w danej dyscyplinie tylko na dany dzień (co prawda nie chronologicznie, ale jednak jest ten filtr), i też możesz na najbliższe 24h. Na fotce masz w czarnej obramówce, na przykładzie piłki nożnej ????
Takie coś jest jedynie dla piłki nożnej.
 
Do góry Bottom