>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mam pytanie xD Czy w wiadomościach jest opcja "szukaj"? :unsure: Jeśli tak to gdzie. Zdaje sobie sprawę z tego, że mogę jej nie widzieć (nie widzę wszystkiego jak inni xD), dlatego pytam. Nie widzę jej w konwersacji ani we wszystkich rozmowach (strona główna wiadomości). Jeśli jej nie ma to czy można taką opcje dodać?
nie ma i nie do końca rozumiem sens takiej wyszukiwarki, ale wysłałem zapytanie do naszego technika greenvoice greenvoice czy jest taka techniczna możliwość.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ponieważ jak mam 50 stron wiadomości z kimś albo w ogóle różne wiadomości i nie pamiętam z kim pisałem np. o danym buku to łatwiej jest to znaleźć za pomocą "lupki" i opcji szukaj niż za pomocą opcji ctrl+f i szukanie na każdej stronie słowa. Wydaje mi się, że to może ułatwić życie, ale mogę się mylić :)
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Mam pytanie xD Czy w wiadomościach jest opcja "szukaj"? :unsure: Jeśli tak to gdzie. Zdaje sobie sprawę z tego, że mogę jej nie widzieć (nie widzę wszystkiego jak inni xD), dlatego pytam. Nie widzę jej w konwersacji ani we wszystkich rozmowach (strona główna wiadomości). Jeśli jej nie ma to czy można taką opcje dodać?
Niestety, wszystkie dostępne wtyczki nie mają uprawnień i przeszukują wszystkie PW (nawet nie swoje). Rozpocząłem nową wtyczką, która będzie to respektowała i dam znać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1077
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Zrobicie wreszcie jakis pozadek z dzialami tematycznymi?

Typy konkursowe co 3/4 strzela w ciemno wysokie kursy oraz typy pokroju tego fachowca z kosza od trojek powinna ladowac tylko w tematach prywatnych albo w tematach przeznaczonych na potrzeby konkursu.
Dzial tematyczny = konkretna informacja

Ciezko zrobic cos z tym? Jest Was tylu i nikt jeszcze nie wpadl na ten pomysl?
Wiem, wiem, wejscia w temat, sztuczny ruch na forum, gowniane posty - wszystko to przynosi kase, ale do jasnej kur... takich analiz nie da sie czytac
Wejdzie jakis Romek, ktory chce zaczac przygode z bukmacherka albo jakis konkretny gosc co ma wiedze, zobaczy taki bubel w temacie i drugi raz juz tu nie zawita

Ogarnijcie wreszcie ten burdel.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zrobicie wreszcie jakis pozadek z dzialami tematycznymi?

Typy konkursowe co 3/4 strzela w ciemno wysokie kursy oraz typy pokroju tego fachowca z kosza od trojek powinna ladowac tylko w tematach prywatnych albo w tematach przeznaczonych na potrzeby konkursu.
Dzial tematyczny = konkretna informacja

Ciezko zrobic cos z tym? Jest Was tylu i nikt jeszcze nie wpadl na ten pomysl?
Wiem, wiem, wejscia w temat, sztuczny ruch na forum, gowniane posty - wszystko to przynosi kase, ale do jasnej kur... takich analiz nie da sie czytac
Wejdzie jakis Romek, ktory chce zaczac przygode z bukmacherka albo jakis konkretny gosc co ma wiedze, zobaczy taki bubel w temacie i drugi raz juz tu nie zawita

Ogarnijcie wreszcie ten burdel.
Zgodzę się ze stwierdzeniem, że nie wszystkie analizy są najwyższej jakości, nie każdy jest stworzony, żeby pisać elaboraty, ale przynajmniej próbują, natomiast ty oprócz szukania zaczepki i dowalania się do wszystkich i wszystkiego co wnosisz na forum? Specjalnie cofnąłem się i sprawdziłem ile analiz podałeś od początku roku i wynik jest taki jak się spodziewałem, czyli okrągłe zero, 90% twoich postów to typowe zaczepki, więc może najpierw zacznij coś dawać od siebie, żeby wymagać od innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1466
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Nie pisze bo nie widze takiej potrzeby, pisalem 15 lat temu jak mialem na to ochote
Moja analiza zawieralaby jedno zdanie, glownie liczby, czy typ oplacalny czy nie, 90% nie zrozumie tego - proste
Jesli chodzi o sposoby gry, dyskusje na temat bukmacherow, jakas pomoc techniczna itp to sluze pomoca jak moge i jak widze taka potrzebe
Nie wszystko sie kreci wedlug pisania analiz
Jeszcze sie taki nie urodzil by zarobil na tych topowych ligach co 90% forum gra wiec nie mam potrzeby pisania analiz w topowych ligach.

Tu nie chodzi czy ktos jest stworzony do pisania czy nie, tylko o to, ze chlop od kosza nie ma zielonego pojecia co pisze, wkleja co typ jakas formulke i tyle - jaki sens jest to wrzucac w dzial tematyczny?

I ja nie wymagam od innych bo nadzwyczajniej w swiecie nie korzystam z typow z tego forum, odnosze sie tylko do Was, administratorow, ze moglibyscie ten burdel ogarnac
Nie tylko ja zwracam uwage, gro osob pisze o tym, a Wy nic kompletnie nie robicie

Tyle ode mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Tyle ode mnie.
Szkoda klawiatury. Liczba postów ma się zgadzać. Nic innego się nie liczy i nie będzie się liczyć. Nie zmienisz tego, szkoda czasu. Tak samo jak nawet nie 90% wspomniane, ale z 98% nie zrozumie, że jakiekolwiek analizy w absolutnej większości są pozbawione jakiegokolwiek sensu w dzisiejszych czasach, jeśli nawet typ posiada kluczowe info, to najczęściej w czasie poświęconym na napisanie analizy kursy polecą do ziemi.

A, da się zarobić na "topowych ligach", na Lidze Mistrzów etc. Z tym, że liczba betów będzie bardzo okrojona, może z 2-4% z tego zrobisz, co przy tak niskiej liczbie spotkań, przy których spadek kursu jest wysoce prawdopodobny, jest bezcelowe. Ale da się, sprawdzałem. Tylko po co?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wszystko sprowadza się do próby odpowiedzi na pytanie, komu służyć ma Forum. Zasadniczo obstawiający zakłady u buków dzielą się na cztery kategorie:

- typerzy potrafiący utrzymać się z samej gry bez konieczności podejmowania dodatkowej pracy zarobkowej,
- rekreacyjni gracze lubiący raz lub kilka razy w tygodniu puścić taśmy za przysłowiowe grosze,
- gracze grającymi większymi stawkami kupony o niskim AKO,
- niedzielni gracze stawiający for fun jakiś kupon raz na ruski rok.

Można do tego jeszcze dodać "coś pomiędzy", ale nie w tym rzecz.

Rozumiem stanowisko, że być może wyimaginowane powody wybrania danego typu mogą początkującym zamącić w głowie. Jednak powstaje pytanie, czy rzeczywiście one im aż tak zaszkodzą.

Nie jest tajemnicą poliszynela fakt, że pierwsza kategoria graczy to maleńki ułamek ogółu (pewnie nie będę daleki od prawdy, gdy stwierdzę że jest to jeden na kilkanaście tysięcy graczy). Cała reszta "bawi" się zakładami, choć oczywiście wszyscy mają wspólny cel - zarobek. Natomiast przysłowiowy Romek, który chce zacząć przygodę i szuka informacji na Forum z ogromnym prawdopodobieństwem nigdy nie będzie tym graczem opisanym w pierwszej kategorii.

I idę o zakład, że jak do tej taśmy dorzuci wybrany przeanalizowany typ (na przykład z kosza), to nic szczególnego się nie stanie, nawet gdy akurat okaże się nietrafiony. Pomijając już fakt - co trzeba podkreślić - że zapożycza typ na własną odpowiedzialność, rezygnując z szukania swoich własnych.

Dlatego też uważam, że Forum pomaga ludziom między innymi z tych pozostałych kategorii. Pomaga im szukać inspiracji w stawianiu zdarzeń na kuponie. Dzieci nie grają. Wszyscy jesteśmy dorośli i mniej lub bardziej świadomie potrafimy rozpoznać, kto pisze mniej, a kto bardziej przekonującą analizę. Ale nawet gdyby nie, to na pewno potrafimy wziąć odpowiedzialność za to, że skorzystaliśmy z czyjejś propozycji typu. I w bardzo wielu przypadkach okazują się one trafione. Właśnie dlatego typy oparte na jakiejś mniej lub bardziej wnikliwej analizie, wcale niekoniecznie zaczerpniętej z tak zwanych niedostępnych źródeł, są tak dużą wartością dodaną na tym forum.

Unikałbym banowania analiz userów, którzy poświęcają swój czas na próbę wysilenia się, by wyjaśnić skąd wynika ich typ. Oczywiście fatalne analizy są "sprzątane" (szczególnie w Typach Dnia, ale w działach tematycznych też i szczególnie wtedy gdy ktoś zaraportuje problem), ale raczej wtedy gdy stanowią brak minimalnego wysiłku (bądź wykazują niską kulturę wypowiedzi), a nie suchy powód, dla którego uważa się, że typ wejdzie. Choć i dla takich powodów analiza potrafi być odrzucona, bo te minimum merytoryczne musi być.

I na koniec. Granica między dobrą a złą analizą (albo inaczej - między analizą gdzie ktoś ma lub nie ma pojęcia o czym pisze) jest płynna i nie zawsze wyczuwalna. Przypuśćmy, że takich "złych" analiz jest 10-15 dziennie. Ktoś musiałby czytać wszystkie wstawione posty danego dnia i decydować, czy autor wie o czym pisze, czy nie. I usuwać wszystkie, gdzie jego subiektywny zdaniem nie wie. Pewnie by można zatrudnić człowieka do tego na pełny etat. Tylko to kosztuje. A zasadność takiego kosztu dla forum jest niespecjalnie wysoka, co starałem się umotywować w kilku powyższych zdaniach 🙂.

Załoga Forum jest od tego by usuwać zbędne treści, ale usuwanie 10-15 kilku- lub kilkunastozdaniowych analiz dziennie mogłoby odnieść odwrotny skutek, tj. zniechęcić do dalszego pisania. I myślę, że na tym nie zależy ani właścicielom forum, ani modom, ani też samym userom, którzy w znakomitej większości nie mają nic przeciw takim treściom jak wspomniany kosz. Ale oczywiście przyjrzymy się temu i zareagujemy w zależności od potrzeby.

Mocno zachęcamy do pisania własnych analiz (choćby i z niszowych lig), które pomogą innym zainspirować się do pobrania danego zdarzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1304
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,

Jako, że powoli zbliża się koniec roku to takie moje małe przemyślenia odnośnie "dodatkowych punktów" w konkursach.
Osobiście uważam (oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać), że dodatkowe punkty powinny "lekko" pomóc w wygraniu konkursu czy tam zająć jakieś wysokie miejsca a na ten moment mamy ogromną liczbę tych punktów dodatkowych.

Przykładowo:
Jest teraz konkurs FAME Reborn,
walk jest 12 co i tak jest dużo bo przeważnie jest to 10 walk z tego co pamiętam czyli maksymalnie możemy zdobyć 36 punktów za wytypowanie wszystkich dokładnie walk co jest szczerze mówiąc mało realne bo jeszcze chyba nikt nie wytypował wszystkich walk w tych konkursach a za DODATKOWE Punkty możemy zdobyć aż 22! co jest według mnie ogromną dodatkową liczbą - czyli teoretycznie ktoś kto wytypuje większość walk nie ma szans na wygranie konkursu gdyby te dodatkowe punkty go ominęły.

Kolejnym przykładem może być konkurs Ligi Mistrzów
Gdzie zwycięzcy kolejek mają średnio 40 punktów a aż 80 punktów dodatkowo można dostać za polubienie i za założenie konta. Po 5 kolejkach najlepszy typer ma 145 punktów a aż 120 punktów można dostać dodatkowo co uważam za mega dużo.

To są tylko przykłady.

Reasumując uważam, że dodatkowe punkty są okey i powinny zostać jednak myślę, że należy je nieco zredukować aby to nie było tak, że bez tych dodatkowych punktów są minimalistyczne szanse na wygranie.
Oczywiście możecie się z tym zgodzić lub nie - taka moja mała propozycja :)

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +239
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam,

Jako, że powoli zbliża się koniec roku to takie moje małe przemyślenia odnośnie "dodatkowych punktów" w konkursach.
Osobiście uważam (oczywiście nie każdy musi się ze mną zgadzać), że dodatkowe punkty powinny "lekko" pomóc w wygraniu konkursu czy tam zająć jakieś wysokie miejsca a na ten moment mamy ogromną liczbę tych punktów dodatkowych.

Przykładowo:
Jest teraz konkurs FAME Reborn,
walk jest 12 co i tak jest dużo bo przeważnie jest to 10 walk z tego co pamiętam czyli maksymalnie możemy zdobyć 36 punktów za wytypowanie wszystkich dokładnie walk co jest szczerze mówiąc mało realne bo jeszcze chyba nikt nie wytypował wszystkich walk w tych konkursach a za DODATKOWE Punkty możemy zdobyć aż 22! co jest według mnie ogromną dodatkową liczbą - czyli teoretycznie ktoś kto wytypuje większość walk nie ma szans na wygranie konkursu gdyby te dodatkowe punkty go ominęły.

Kolejnym przykładem może być konkurs Ligi Mistrzów
Gdzie zwycięzcy kolejek mają średnio 40 punktów a aż 80 punktów dodatkowo można dostać za polubienie i za założenie konta. Po 5 kolejkach najlepszy typer ma 145 punktów a aż 120 punktów można dostać dodatkowo co uważam za mega dużo.

To są tylko przykłady.

Reasumując uważam, że dodatkowe punkty są okey i powinny zostać jednak myślę, że należy je nieco zredukować aby to nie było tak, że bez tych dodatkowych punktów są minimalistyczne szanse na wygranie.
Oczywiście możecie się z tym zgodzić lub nie - taka moja mała propozycja :)

Pozdrawiam
Nie od dziś wiadomo, że konkursy na forum są organizowane przede wszystkim dla aktywnych użytkowników, stąd też dodatkowe punkty za analizy, chcemy nagradzać osoby, które coś zostawiają od siebie na forum, a nie tylko wejdą w post konkursowy, dadzą kilka typów 1x2 i akurat trafią i do kolejnego konkursu nic nie napiszą u nas. Nie tędy droga.
Sponsorami konkursów są jak wiadomo firmy bukmacherskie i one też mają swoje wytyczne, stąd dodatkowe punkty za rejestrację konta czy zagranie kuponu, bukmacherom zależy na pozyskaniu nowych graczy, my nikogo nie ograniczamy i nie zakazujemy udziału w konkursach osobom, które już mają konto u danego buka, ale jeżeli ktoś nie ma i dzięki konkursowi je założy to uważam, że taką osobę/y należy nagrodzić, ale patrząc czysto historycznie są to pojedyncze przypadki, nie wiem czy w skali wszystkich konkursów jest to z 2%, więc tych punktów bym w ogóle nie brał pod uwagę, bo odejmując te punkty, które i tak w większości przypadków są nie użyte różnica nie jest aż tak wielka.
Kolejny aspekt to punkty za polubienie posta na fanpage, każdy wie jaką rolę w dzisiejszych czasach odgrywają social media, polubienie posta czy napisanie komentarza to sekundy, jeżeli ktoś nie chce tak zdobyć dodatkowych punktów to nic na to nie poradzę, zdecydowana większość ma konto na Facebooku, dla nas każdy "lajk" to dodatkowy zasięg, więc dlatego nagradzamy osoby, które w ten sposób pomagają rozwijać nas fanpage. Nie jest wytłumaczeniem, że ktoś tego nie robi, bo nie chce, żeby ktoś kojarzył jego prywatny profil z kontem na forum, w każdym konkursie jest możliwość, że jak się nie chce wrzucać screena w poście konkursowym to można go przesłać na pw do osoby, która prowadzi konkurs, wtedy dostaje się dodatkowe punkty jednocześnie zachowując anonimowość.
Tak więc biorąc to wszystko pod uwagę osobiście uważam, że jest zachowana odpowiednia proporcja.
 
Do góry Bottom