>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocje w Winmasters - Bonus 100% do 150PLN

Status
Zamknięty.
W 84

winmasters

Użytkownik
Tak dla przypomnienia:
prosimy nie kopiować kodu bonusów!!!
KOD BONUSU WPISANY RĘCZNIE DAJE CI 100% PEWNOŚCI, że bonus zostanie dodany automatycznie i nie będziesz musiał zgłaszać sprawy do supportu.
Wszelkie spacje i skopiowane kody są błędnie odczytywane przez system.
 
G 0

gylorm

Użytkownik
Gdzie się wpisuje ten kod bonusu. Założyłem przed chwilą konto i nie wiem jak postarać się o bonus. ????
To jest jakieś nieporozumienie. Transfer przeszedł ale kod bonusu już nie!! Pomimo tego że wklepałem z palca, nie robiłem żadnego kopiuj wklej. Dramat. przeszła mi już ochota na grę u tego buka, po pierwszych minutach od rejestracji ???? (
Pomimo komunikatu o złym kodzie bonus wszedł. Nie ogarniam.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Pomimo komunikatu o złym kodzie bonus wszedł. Nie ogarniam.
Czasami system pokazuje błąd, który nie występuje :? taka mała niedoskonałość.
Prosimy się nie martwić. Zawsze w takich sytuacjach należy skontaktować się z naszym supportem 9-22 wszelkie sprawy są szybko rozwiązywane.
Życzymy szybkiego obrotu i wielkich wygranych.
Pamiętaj, zerknij na Regulamin.
 
K 0

kamil8001

Użytkownik
Witam,
czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie i w którym momencie mam wpisać ten kod bonusowy? Niestety support winmasters jest zdecydowanie jednym z najgorszych. Od piątku pomimo wysłania kilku wiadomości nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Witam,
czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie i w którym momencie mam wpisać ten kod bonusowy? Niestety support winmasters jest zdecydowanie jednym z najgorszych. Od piątku pomimo wysłania kilku wiadomości nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Przepraszamy, jednak nie podając nazwy użytkownika na wnm nie możemy sprawdzić, czy na pewno tak było ????
Kod bonusu był już wielokrotnie wałkowany na forum.....
W zakładce Saldo i transfery, wprowadzamy kwotę jaką chcemy przetransferować na konto do gry z konta Gotówka (głównego konta), a poniżej jest możliwość wpisania kodu.
Support POL pracuje 9-17 po tych godzinach jest anglojęzyczny, który nie zawsze rozumie problem. ????
a zatem prosimy podać na priv usera, a my postaramy się o szybką reakcję supportu.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
UWAGA!!!
:cool::cool::cool:
NOWY BONUS!!!
100% aż do 200 PLN:
Zarejestruj się, wpłać minimum 40 PLN, a otrzymasz 100% bonus powitalny w wysokości nawet 200 PLN. Użyj kodu bonusowego podanego na stronie.
Regulamin bez zmian.
 
W 84

winmasters

Użytkownik
NOWY BONUS - STARY REGULAMIN​

  1. Aby wykorzystać bonus, należy postawić kwotę kwalifikującej wpłaty w zakładach sportowych wg własnego wyboru. Przed dokonaniem wypłaty należy siedmiokrotnie obrócić kwotą wpłaty i bonusu.
  2. Zakłady pojedyncze (single) nie są liczone w kalkulacji obrotu bonusem.
  3. Wszelkie zakłady multi o łącznym kursie mniejszym niż 2,10 nie będą wliczane do kalkulacji obrotu bonusem.
  4. Aby wytypowany zakład multi zaliczył się do kalkulacji obrotu bonusem, powinien zawierać zdarzenia o kursie równym lub wyższym niż 1,20.
  5. Zakłady Live nie są liczone w kalkulacji obrotu bonusem.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
NOWY BONUS - STARY REGULAMIN​


  1. Aby wykorzystać bonus, należy postawić kwotę kwalifikującej wpłaty w zakładach sportowych wg własnego wyboru. Przed dokonaniem wypłaty należy siedmiokrotnie obrócić kwotą wpłaty i bonusu.
  2. Zakłady pojedyncze (single) nie są liczone w kalkulacji obrotu bonusem.
  3. Wszelkie zakłady multi o łącznym kursie mniejszym niż 2,10 nie będą wliczane do kalkulacji obrotu bonusem.
  4. Aby wytypowany zakład multi zaliczył się do kalkulacji obrotu bonusem, powinien zawierać zdarzenia o kursie równym lub wyższym niż 1,20.
  5. Zakłady Live nie są liczone w kalkulacji obrotu bonusem.
:) kłamstwo przecież w starym regulaminie liczyły się single do obrotu !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom