>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocje w Tobet:zakład bez ryzyka 40zł, bonus powitalny 300% lub rejestracyjny150zł

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocje w Tobet:



Garść wspaniałych ofert dla nowych użytkowników Tobet!

Zarejestruj się na tobet.com! Zakładając teraz konto w naszym serwisie, nie tylko uzyskasz dostęp do największej oferty zakładów sportowych 24 godziny na dobę, ale dostaniesz dodatkowo atrakcyjny prezent na dobry początek!
Wszyscy nowi użytkownicy Tobet mogą wybrać jedną z trzech poniższych ofert:

1. zakład bez ryzyka do 40 PLN (użyj kodu: tobetfreebet40);
2. bonus powitalny 300% do 15 PLN (użyj kodu: tobetwita);
3. bonus rejestracyjny 50% do 150PLN (użyj kodu: bonus150).

Jeśli wybierzesz pierwszą ofertę, Twój pierwszy zakład sportowy będzie zupełnie bezpieczny: w przypadku przegranej zwrócimy Ci stawkę, do kwoty 40 PLN! Bonus powitalny i bonus rejestracyjny to premie gotówkowe w wysokości określonego procentu Twojej pierwszej wpłaty na konto zakładów sportowych. Dzięki temu będziesz na plusie, jeszcze zanim zaczniesz grę!
Nie czekaj, skorzystaj z okazji i załóż konto na tobet.com już teraz!
Zarejestruj się w Tobet! &gt; promocyjnego linku &lt;
Zakładając teraz konto w naszym serwisie, nie tylko uzyskasz dostęp do wielkiego świata rozrywki, ale dostaniesz dodatkowo atrakcyjny prezent na dobry początek

Zarejestruj się i odbierz swój bonus!

Nie czekaj, skorzystaj z okazji i załóż konto Tobet. To może być Twoja najlepsza decyzja w tym roku!


Jak wziąć udział w promocji: &lt;dl&gt;&lt;dt&gt;1&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt; Załóż konto na tobet.com i dokonaj wpłaty.

&lt;/dd&gt;&lt;dt&gt;2&lt;/dt&gt;&lt;dd&gt;Kliknij przycisk „Wpłata”, a następnie wejdź do zakładki „Kod promocyjny” i podaj kod oferty, z której chcesz skorzystać: jeśli chcesz postawić zakład bez ryzyka, wpisz tobetfreebet40, jeśli chcesz odebrać bonus powitalny, wpisz tobetwita, a jeśli chcesz odebrać bonus rejestracyjny, wpisz bonus150. &lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt;
Regulamin

Regulamin

Zakład bez ryzyka
* Oferta „Zakład bez ryzyka” obejmuje tylko pierwszy zakład przedmeczowy lub na żywo (LiveBet) postawiony przez danego użytkownika w Tobet.
* Jeżeli użytkownik przegra swój pierwszy zakład postawiony w ramach promocji, w ciągu 24 godzin od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie otrzyma zwrot stawki na swoje konto. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 40 PLN.
* Zwrot przysługuje tylko w przypadku przegrania zakładu na wydarzenie objęte promocją. Zwrot nie przysługuje, jeśli zakład na wydarzenie objęte promocją nie zostanie przegrany, nawet jeśli przegrany zostanie cały kupon.
* Zwrot musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Wpłata wraz z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych również będzie zablokowana do czasu spełnienia ww. warunków obrotu. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
* Kod tobetfreebet był ważny do dnia 31 lipca 2012 r. Nowy kod tobetfreebet40 jest ważny od dnia 1 stycznia 2013 r.
* Oferta obejmuje wszystkie rodzaje zakładów.
* Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników Tobet z obywatelstwem polskim.
* Poza niniejszym regulaminem oferta podlega ogólnym zasadom korzystania z serwisu Tobet.
Bonus powitalny
* Maksymalna kwota bonusu 300% wpłaty wynosi 15 PLN.
* Bonus 300% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
* Bonus powitalny 300% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej cztery (4) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. Wpłata wraz z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych również będzie zablokowana do czasu spełnienia ww. warunków obrotu. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
* Bonus powitalny 300% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika.
* Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
* Tobet zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej oferty w dowolnej chwili
* Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów.
Bonus rejestracyjny
* Maksymalna kwota bonusu rejestracyjnego 50% wynosi 150 PLN.
* Bonus rejestracyjny 50% zostanie przekazany na konto w ciągu 5 minut od dokonania wpłaty.
* Bonus rejestracyjny 50% wpłaty musi zostać postawiony co najmniej dziesięć (10) razy w dziale zakładów sportowych po kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet.
* Wpłata wraz z ewentualnymi wygranymi uzyskanymi ze środków bonusowych również będzie zablokowana do czasu spełnienia ww. warunków obrotu. Informacje o pozostałej do obrócenia kwocie, która wymagana jest do odblokowania środków, można znaleźć na stronie swojego konta w zakładce „Szczegóły dot. zablokowanych środków”.
* Bonus rejestracyjny 50% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej przez danego użytkownika.
* Kod bonus300 był ważny w dniach 1-8 marca 2012 r. Nowy kod bonus150 jest ważny od dnia 7 stycznia 2013 r.
* Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników Tobet z polskim obywatelstwem.
* Tobet zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej oferty w dowolnej chwili.
* Do promocji ma również zastosowanie ogólny regulamin bonusów
 
kotek16 45

kotek16

Użytkownik
Bonus w Tobet.
Witam!

Mam pytanie dotyczące bonusu u buka Tobet. Chodzi o ten bonus zakład bez ryzyka do 100PLN.

Wiem o co chodzi jednak mam pytanie do jednego z punktów regulaminu:
&quot;Zwrot musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy po kursie 1,50 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub użycie środków do gry w innych działach Tobet. &quot;

Jak to rozumieć? Jeśli przegram to musze obstawić 3 zakłady obojętnie z jaką stawką czy trzy zakłady za całą stawkę?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Zwrot czyli kwota jaka zostanie Ci zwrócona. Maksymalny zwrot to 100 zł. Jeśli postawisz 80zł i przegrasz to oddają Ci 80zł (czyli zwrot) i to 80zł musisz obrócić 3x.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kiedyś chyba tak, teraz nie. Pamiętam był ktoś na forum, co tak wpłacił. I tobet odesłał nadawcy (czyli poczcie polskiej) wpłatę. Poza tym i tak do wypłaty jest potrzebne konto bankowe. Musisz więc założyć konto w banku. Z tego co wiem to na razie za 0zł konto jest w deutsche bank. Możesz założyć przez www i przyjedzie do ciebie z papierami do podpisania kurier. A ja mam w mBank i także polecam, z tym że w mBanku płacę 5zł miesięcznie za wypłaty ze wszystkich bankomatów. W deutsche banku masz to na razie na zasadzie promocji za 0zł (nie wiadomo jak długo). Poza tym mBank jest lepszy, bo możesz do buków wpłacać 7 dni w tygodniu 24h na dobę. W deutsche banku poprzez P24 (lub przelewy24 by moneybookers) możesz wpłacać do bukmachera tylko do 18 od pon.- piątku, w mBank cały czas bez ograniczeń. Co do jakości systemu tranzakcyjnego w deutsche banku się nie wypowiem bo go nie znam, natomiast mBank muszę pochwalić. Przez blisko 2 lata posiadania konta, nie miałem ani razu problemów z tranzakcjami.
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Właśnie zakończyłem rejestrację i przelew 300 zł przez mBank (moneybookers). Bonus - dodatkowe 300 zł, został naliczony od razu, tak więc wszystko przebiegło szybko i sprawnie....
 
D 0

dawid49z

Użytkownik
Witamy serdecznie,
Uprzejmie informujemy, że może Pan dokonać wpłaty za pomocą przelewu dokonanego na poczcie. Prosimy pamietać o podaniu numeru ID konta tobet w treści przelewu.
Życzymy miłego dnia!
Z poważaniem,
Martyna
Customer Support
Także chyba można jak oni sami napisali.
 
S 2

stevie

Użytkownik
UWAGA:
ja obracałem single&#39;ami w przypadku promo 100% up to 300 pln, wypłaciłem kaskę, zweryfikowali konto (ID, bill, screen MB) i wypłacili ???? )) więc można singlami, nie trzeba treble!
 
S 2

stevie

Użytkownik
oszusci TOBET zmienili dzis promo : bonus rejestracyjny--&gt; teraz bonud150. 50% up to 150 i 10 razy obrot bonusem - napisali w warunkach,ze bonus300 byl do 8 marca.
Oni zawsze sie boja jak ludzie zakladaja...zaraz pewnie te 150 zniknie...
cienkie bolki...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Że oszuści to może za dużo powiedziane. Bonus jest bonusem, i równie dobrze mogło by go wcale nie być. A 50% do 150zł to jest dokładnie tyle ile było kiedyś. Czyli przywrócili promocję na starych zasadach. Jedyne co to mogli wcześniej poinformować do kiedy trwa ta promocja, jednak nie cały tydzień to naprawdę krótko. Na pewno więcej osób by skorzystało, jakby wiedziało do kiedy promocja.
 
A 8

agslaw35

Użytkownik
Nie polecam Tobetu
NIE POLECAM TOBETU ! Skorzystałem z promocji 100% do 300 PLN, wczoraj dokonałem wpłaty, zarejestrowałem odpowiedni kod. Jednak dziś Tobet zmienił promocję z 100% na 50%, co naturalnie nie powinno dotyczyć tych którzy już z oferty skorzystali. Po wymianie maili z supportem poinformowano mnie, że mogą zmienić w dowolnej chwili (co jest zrozumiałe, bo tak jest napisane w regulaminie) jednak zero argumentów dlaczego nie przyznano mi 100% mimo, że ich zmiana nastąpiła PO TYM jak z oferty skorzystałem. Jak dla mnie nieuczciwi i tyle. Zamknąłem konto, życzę im miłej zabawy, ale nie za moje pieniądze. Pozdrawiam
 
B 2K

borek149

Użytkownik
doładuj konto z bonusem 30% do 100PLN!
Wiosna jest już za progiem! Kto nie sieje, nie zbiera, zasiej więc pieniądze na swoim koncie Tobet i zbierz owoce w postaci bonusu 30%, do 100 PLN na typowanie w Tobet!

Jak wziąć udział w promocji?
1. Zaloguj się na swoje konto i dokonaj wpłaty
2. Kliknij przycisk ?Wpłata&quot;, a następnie wejdź do zakładki ?Kod promocyjny&quot; i podaj kod oferty MARCHRELOAD lub zarejestruj go w zakładce Wpłaty &gt; Kod promocyjny
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Chcialbym wszystkich ostrzedz przed tym bonusem po 1 zagraniu va bankiem kurs 1,91 dostalem taki limit ze glowa mala nawet za 2zl nie moge zagrac!!!!!!!!!Szczerze jedynie co warto nie wziasc to zaklad bez ryzyka nie bierzcie tego bonusa bo od razu limit!!!Na tak male kwoty ze lepiej isc do sts krotko mowiac masakra!!!
 
K 71

kogut

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące promocji: zakład bez ryzyka do 100 PLN. Czy w przypadku wygrania tego zakładu będę mógł od razu wypłacić pieniądze czy też konieczny będzie jakiś obrót? W regulaminie jest napisane tylko o obrocie zwrotu stąd moje wątpliwości.
 
Do góry Bottom