>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja

V 0

vikem

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie,kiedyś (z dwa lata temu) pewna osoba z mojego gospodarstwa domowego (to samo IP) zarejestrowała sie w Betclick. Wpłaciła pieniądze, postawiła i wygrała. Nie korzystała z promocji &quot;Cashback&quot;. Nie wiem czy wypłaciła pieniądze czy przegrała.
Teraz ja chciałbym założyć sobie konto na swoje dane. I w tym tkwi moje pytanie: Czy po zarejestrowaniu sie na nowe dane (założenie nowego konta) bedzie mi przysługiwał ten pierwszy zakład bez ryzyka? (przypominam, że osoba która zarejestrowała się po raz I z tego IP nie wykorzystała promocji).

Pozdrawiam
 
V 0

vikem

Użytkownik
Jestes tego pewien?
Czyli moge miec normalnie dwa konta z jednego IP, na inne dane i jeżeli w I przypadku nie wykorzystałem promocji to na drugim koncie moge ją bez problemu wykorzystać?
Ponadto powiedz mi proszę, jak to dokładnie wyglada. Wpłacam pieniądze stawiam wybrany zakład za 55 zł i po przegraniu tego (trzymajmy kciuki, że nie ;)) otrzymuje zwrot? Nie nie musze zaznacz, po prostu wystarczy, że obstawie I zakład, tak?
pozdrawiam
Ps
Przez co muszę wpłacić pieniądze, żeby ten bonus mi przysługiwał?
PS
Osoba, która rejestrowała się i grała jako pierwsza, wpłacała pieniądze z mojego konta. Czy to nie będzie problemem?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Masz zmienne IP, więc na pewno nie masz tego samego co 2 lata temu.
Jeśli to nie był nikt z rodziny (ten sam adres zamieszkania) to masz prawo do promocji: freebet 55PLN.
Wpłacić musisz jak mnie pamięć nie myli przelewem.
Jeśli przegrasz otrzymujesz od razu zwrot (zapoznaj sie z regulaminem promocji) do kwoty 55PLN i możesz tą kasę wypłacić.
 
Do góry Bottom