>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w www.betsson.com 100% od depozytu do 123 PLN :)

M 0

maxxx

Użytkownik
Hej ludziska. Dają do 123 PLN które trzeba obrócić 3razy i depozytem 3 razy po kursie 1,23. Ja już zagrałem i wypłaciłem. Bonus dopisali w ciągu paru godzin, a kasa z powrotem do money do 24h. POLECAM
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
mógłbyś troszke jaśniej wytłumaczyc czy trzeba hajs wpłacic i inne duperele rpzy rejstracji trzeba podac jakis kod bonusu
 
M 0

maxxx

Użytkownik
Tak. Trzeba wpisać hasło &quot;1-2-3 START&quot; w rubryce &quot;Kod promocyjny&quot; podczas rejestracji konta. Jeśli ktoś zapomniał w czasie rejestracji to może wysłać e-mail na adres [email protected] z &quot;1-2-3 START&quot; w temacie podając przy tym swój login do konta na Betsson.com. Termin promocji w regulaminie jest co prawda nie aktualny, ale promocja jest cały czas. Dla pewności przed wpłatą kasy do betssson proponuje wysłać zapytanie do suportu o promocje.
Niestety, ale trzeba kase piersze wpłacić aby dostać bonus.
Wypłaty bonusu z konta można dokonać poprzez dostępny rodzaje wypłat po uprzednim wysłaniu na adres [email protected] skanów dokumentów tożsamości (obu stron nowego D.O. lub strony 1,2,3,6 starego D.O.) oraz w przypadku wpłaty dokonanej kartą również skanów karty kredytowej.
I jeszcze jedno z promocji można skorzystać tylko 1 raz na 1 użytkownika, 1 domostwo, 1 adres IP.
To tyle. POWODZENIA
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Musisz wplacic im kase, przy rejestracji dostalem info o tym.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 1-2-3 START - 123 zł od Betsson na start!
1- Właśnie kończysz rejestrację konta (musisz wypełnić wszystkie dane zgodnie z prawdą)
2- Wpłać pieniądze na swoje konto Betsson
3- OTRZYMASZ BONUS OD NAS W WYSOKOŚCI 123 PLN!
Warunki promocji znajdziesz na www.betsson.com/promocje/mecz
 
Do góry Bottom