>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja w Sportingbet - Zgarnij 100zł bonusu powitalnego plus poradnik gracza!!

Status
Zamknięty.
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
W regulaminie jest niestety zapis że wpłaty przez moneybookers są wykluczone z promocji. Natomiast nic nie pisze o innych formach wpłat więc jeśli dokonam wpłaty przez ukash lub paysafecard to rozumiem że wtedy bonus będzie mi przysługiwał? Pozostaje druga kwestia co z ewentualną wypłatą po wpłacie w/w metodą, będzie można później wypłacić środki na konto moneybookers? Inne formy wypłaty w moim wypadku nie wchodzą w grę dlatego jest to dla mnie bardzo istotna kwestia.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Sam jestem ciekaw. Domyślam się, że na siebie masz już konto i wypłata na twoje konto bankowe odpada. Teoretycznie jeśli wpłata paysafecard liczy się do bonusa, to możesz po obrocie bonusem zrobić minimalną wpłatę moneybookers (aby odblokować tą metodę wypłat) następnie obrócić wpłaconą kwotę z moneybookers po kursie 1,01 i zrobić wypłatę. Niestety to tylko czysto teoretycznie. Czy tak można trzeba raczej zapytać supportu. Jednak jest to proste obejście blokady bonusowej moneybookers, i może to nie być możliwe.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ukash, paysafecard i Neteller kwalifikują się do otrzymania bonusu.
Co do pytania o późniejszą wypłatę to nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć. Teoretycznie Amigo ma rację. W praktyce... nie wiadomo jak wyjdzie.
 
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
Rozmawiałem telefonicznie z Panią z supportu która potwierdziła że tylko wpłaty przez moneybookers nie kwalifikują się do promocji. Każda inna metoda uprawnia do otrzymania bonusa. Natomiast odnośnie wpłaty przez ukash lub paysafecard i późniejszej ewentualnej wypłaty zapewniała mnie że po zrobieniu depozytu przez moneybookers i obróceniu nim będzie można wypłacić z powrotem tą samą drogą. Wcześniej oczywiście mają prawo zażądać odpowiednich dokumentów do przeprowadzenia weryfikacji.
Myślę że warto w takim razie skorzystać z tej promocji chociaż wiecie jak to jest z supportem. Czasami mówią że jest tak i tak a później w rzeczywistości okazuje się inaczej. To tak na marginesie aby później nie było na mnie ;p
 
S 2

stevie

Użytkownik
ja gralem to promo. wplacalem z konta. potem po obroceniu wplacilem min depozyt za pomoca Moneybookers i calosc wyplacilem na Moneybookers. wszystko by ok i sprawnie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja zaktualizowana.
Tym razem dodatkowo dla nowych graczy, którzy dokonają wpłaty unikalny poradnik gracza. Więcej informacji w pierwszym poście.
Promocja tylko w październiku!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Skorzystajcie z mojej wpadki... zagrałem za 100zł na mecz G-Osaka, która zapewne przegra bo jest 74&#39; i 2-0 dla Urawy... owszem dostanę bonus 50zł ale najważniejsze... załóżcie sobie konto i zagrajcie za 100zł na over 0.5 gola w wybranym przez siebie meczu, to uaktywni wam bonusa a bramka powinna paść zawsze ;) szkoda,ze wcześniej nie wpadłem na to aby spytać na chacie i jestem 100zł w plecy, grałem na G-Osaka na live ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
***** a nie bonus! Nie dość,że 100zł w plecy to jeszcze powiedzieli,ze nie wazny jest ten bonus bo niby nie wpisałem kodu i 50zł bonusu nie przyznane zostanie.
 
M 3

maruss84

Użytkownik
zarejestrowałem sie z linku w tym temacie, podałem kod i nie otrzymałem bonusu, koles z suportu pwiedział że nie zarejestrrowałem sie z refer linku i nie mam bonusu, ten polecony link i kod coś szfankuje!!!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie polecam, powiedzieli,że zarejestrowałem się nie z tego linku i dlatego nie dostałem bonusa... potem Pani na chat powiedziała,że dodadzą mi 4 razy po 5zł od nich do wykorzystania tydzień po tygodniu i też nic... jakiś wałek, moja znajoma też założyła konto z tego linku i też nie dostała tych 50zł
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, promocja aktualna. Należy zarejestrować się z odpowiedniego linki u wpisać kod promocji. Przed wejściem na stronę Sportingbet zalecam wyczyścić ciasteczka.
 
S 0

sezmar

Użytkownik
marcin cos nie tak z ta promocja... cookies wyczyszczone, klikam w link zarejestruj sie tutaj przez ciebie dodany, trafiam na strone sportingbet z info o tej promocji, jej regulaminem i kodem FORUM100, klikam odbierz bonus, rejestruje sie z kodem FORUM100, wplacam kase p24, gram zaklad. live chat twierdzi, ze w ich systemie zarejestrowalem sie bezposrednio z ich strony (ciekawe jak skoro ta promocja jest widoczna tylko przez ten link). myslisz, ze da sie cos z tym zrobic?
aha wczoraj przed wplata depozytu pytalem na live chat, czy moje konto sie kwalifikuje do tej promocji, mowili, ze nie moga sprawdzic tego. dzis twierdza, ze w systemie widza, ze niby nie rejestrowalem sie przez link... to moga, czy nie?
edit: marcin ja juz chyba wiem w czym problem. niepotrzebnie dajesz link bezposredni ten
http://pl.sportingbet.com/offers/bonus-powitalny/forum-bukmacherskie/bonus.aspx
jak sie wejdzie przez link z twoim kodem polecajacym
http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_26773b_1413
to dostaje sie odpowiednie ciastko i wtedy w promocjach jest wlasnie ten bonus 50% do 100 pln. jesli wchodzi sie bezposrednio przez ten pierwszy link to niby tez widac ta promocje, ale ciastka sie nie dostaje, ze z twojego polecenia i oni tego nie maja w systemie. troche to maja zbyt skomplikowanie zrobione jesli ten kod FORUM100 jest unikalny, chyba ze inni partnerzy maja ten sam.
mam nadzieje jednak, ze uda sie cos zrobic z tym bonusem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom