>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Betsson: Happy Hours 50% Bonus Od Depozytu Max 200PLN

act 8,6K

act

Użytkownik
ja jeszcze nie zrobiłem wpłaty bo strona strasznie zamula, ale bonus jest już dostępny
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Skorzystał ktoś niezaproszony e-mailem z tej promocji? Ja po kontakcie z angielskim supportem odpuściłem. Angielski support sprawdził i powiedział, że na moim koncie nie ma tej promocji. Ponoć właśnie była aktywna tylko dla zaproszonych przez e-mail.
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Skorzystał ktoś niezaproszony e-mailem z tej promocji? Ja po kontakcie z angielskim supportem odpuściłem. Angielski support sprawdził i powiedział, że na moim koncie nie ma tej promocji. Ponoć właśnie była aktywna tylko dla zaproszonych przez e-mail.
Mogłeś zapytać się księdza w swojej parafii ,czy mozna przed ślubem...
Wiadomo co ,by Ci odpowiedział ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Skorzystał ktoś niezaproszony e-mailem z tej promocji? Ja po kontakcie z angielskim supportem odpuściłem. Angielski support sprawdził i powiedział, że na moim koncie nie ma tej promocji. Ponoć właśnie była aktywna tylko dla zaproszonych przez e-mail.
Maila brak, pytałem na live chat i niby dla wszystkich i co ?
Bonus 50% dostępny, więc promocja jest dla wszystkich !
Nigdy nie zrozumiem Twojej &quot;dociekliwości&quot;...
 
R 0

rybka333

Użytkownik
Skorzystał ktoś niezaproszony e-mailem z tej promocji? Ja po kontakcie z angielskim supportem odpuściłem. Angielski support sprawdził i powiedział, że na moim koncie nie ma tej promocji. Ponoć właśnie była aktywna tylko dla zaproszonych przez e-mail.
I na hu.... się pytasz?
Masz promocje w zakładkach i czego jeszcze chcesz?
Brak słów!!!!????
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Skorzystał ktoś niezaproszony e-mailem z tej promocji? Ja po kontakcie z angielskim supportem odpuściłem. Angielski support sprawdził i powiedział, że na moim koncie nie ma tej promocji. Ponoć właśnie była aktywna tylko dla zaproszonych przez e-mail.
Tak ja skorzystałem chociaż nie dostałem maila ???? , ale jak pisze poprzednik w w zakladce dostępne bonusy to było , pozdro
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Na h..j to się wcinasz w ten temat. Doprecyzuję pytanie. W zakładkach moje bonusy miałem ten bonus, to pewne. Nie wpłaciłem bo się jednak nie zdecydowałem. Ten temat śledzę od 1-go posta. Jestem ciekaw czy ktoś mimo braku maila skorzystał, i otrzymał bonus? A polski support jak wiadomo jest kompletnie niedoinformowany. Bardziej ufam angielskiemu supportowi, którego pytałem w godzinach trwania promocji czy mógłbym skorzystać z tego promo. I właśnie ponoć mimo, że widziałem ten bonus w zakładce &quot;moje bonusy&quot; był on nie dla mnie. Jest też opcja, że później jak ktoś będzie wypłacał a nie dostał e-maila może mieć kłopoty z wypłatą... Dlatego pytam czy faktycznie skorzystał ktoś (a nie tylko wiedział że można) i otrzymał bonus, z osób które nie dostały e-maila? Ps. Kasztan 511 dzięki za odpowiedź.
 
R 0

rybka333

Użytkownik
Na h..j to się wcinasz w ten temat. Doprecyzuję pytanie. W zakładkach moje bonusy miałem ten bonus, to pewne. Nie wpłaciłem bo się jednak nie zdecydowałem. Ten temat śledzę od 1-go posta. Jestem ciekaw czy ktoś mimo braku maila skorzystał, i otrzymał bonus? A polski support jak wiadomo jest kompletnie niedoinformowany. Bardziej ufam angielskiemu supportowi, którego pytałem w godzinach trwania promocji czy mógłbym skorzystać z tego promo. I właśnie ponoć mimo, że widziałem ten bonus w zakładce &quot;moje bonusy&quot; był on nie dla mnie. Jest też opcja, że później jak ktoś będzie wypłacał a nie dostał e-maila może mieć kłopoty z wypłatą... Dlatego pytam czy faktycznie skorzystał ktoś (a nie tylko wiedział że można) i otrzymał bonus, z osób które nie dostały e-maila? Ps. Kasztan 511 dzięki za odpowiedź.
Jak śledzisz temat to trzeba było brać bonus a nie zadawać głupie pytania do angielskiego supportu.
Trzeba było przeczytać sobie regulamin przy akceptacji bonusu, nie miał byś teraz wyrzutów sumienia że koledzy skorzystali z bonusu a ty nie.
Najlepiej zamknąć temat bo już po promocji.
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Na h..j to się wcinasz w ten temat. Doprecyzuję pytanie. W zakładkach moje bonusy miałem ten bonus, to pewne. Nie wpłaciłem bo się jednak nie zdecydowałem. Ten temat śledzę od 1-go posta. Jestem ciekaw czy ktoś mimo braku maila skorzystał, i otrzymał bonus? A polski support jak wiadomo jest kompletnie niedoinformowany. Bardziej ufam angielskiemu supportowi, którego pytałem w godzinach trwania promocji czy mógłbym skorzystać z tego promo. I właśnie ponoć mimo, że widziałem ten bonus w zakładce &quot;moje bonusy&quot; był on nie dla mnie. Jest też opcja, że później jak ktoś będzie wypłacał a nie dostał e-maila może mieć kłopoty z wypłatą... Dlatego pytam czy faktycznie skorzystał ktoś (a nie tylko wiedział że można) i otrzymał bonus, z osób które nie dostały e-maila? Ps. Kasztan 511 dzięki za odpowiedź.
Czego jeszcze drążysz temat ! Parę osób wcześniej Ci odpowiedziało.
Widzę ,że masz problemy ze zrozumieniem tekstu ! A o wypłaty się nie martw przecież nie wpłacałeś!
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Ja pytałem się angielskiego supportu i powiedzieli mi, że moje konto jest uprawnione do tego bonusa, a maila żadnego nie dostałem.

Na mój rozum, to jeśli bonus jest dostępny to prawie na 100% jest dostępny dla tego, kto go widzi.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
&lt;table width=&quot;100%&quot; bgcolor=&quot;#0e0f0f&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;font-size: 16px; font-weight: bold; font-family: Verdana,Geneva,sans-serif; color: rgb(255, 162, 0);&quot; colspan=&quot;3&quot; valign=&quot;middle&quot; height=&quot;50&quot;&gt;Wróć do akcji ze swoim bonusem 100% aż do 200PLN!
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;font-size: 12px; font-family: Verdana,Geneva,sans-serif; color: rgb(255, 255, 255);&quot; colspan=&quot;3&quot;&gt;Witaj dawid,
Wpłać już dziś 200PLN i zgarnij 200PLN ZA DARMO!
&lt;table style=&quot;background-color: rgb(56, 60, 60); font-size: 11px; font-family: Verdana,Geneva,sans-serif; color: rgb(255, 255, 255); padding: 6px;&quot; width=&quot;100%&quot; border=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; style=&quot;vertical-align: top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;color: rgb(255, 162, 0); font-weight: bold; font-size: 14px; font-family: Verdana,Geneva,sans-serif;&quot;&gt;Oto jak zdobyć bonus:
&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; style=&quot;vertical-align: top;&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-size: 12px; font-family: Verdana,Geneva,sans-serif; color: rgb(255, 255, 255);&quot;&gt;
  • Dokonaj wpłaty na konto w Betssonie i przejdź do zakładki Moje Konto – Dostępne/Aktywne bonusy
  • Kliknij na ikonę bonusu na Zakłady i wpisz kwotę bonusu, aby go aktywować
  • Bonusowe pieniądze zostaną automatycznie dodane do Twojego konta - od razu będziesz mógł obstawiać!

Upewnij się, że aktywowałeś BONUS przed wypuszczeniem zakładów!
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;Twój bonus wygasa 12/04/2012 23:59 CET, zgarnij go już dziś!
Zdobądź swój bonus już teraz!
Powodzenia,
Zakłady Sportowe Betsson

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
B 2K

borek149

Użytkownik
sprawdzać maile u mnie również się pojawiło ;) i wpłata już dokonana, bonus wpisany i pieniążki od razu dopisane do konta ;)
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Wejdz jak napisal wyzej Kokers85 do zakladki bonusy i zobacz, czy masz dostepne. Nie musisz gadac na chacie. Jesli nie otrzymales maila, raczej nie masz, bo to dla wybranych.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Sprawdzcie w dostepncyh bonusach, chyba jakas akcja jest, ze rozsylaja 50% i 100% bonusy do 100PLN.
 
Do góry Bottom