>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
R 0

roanna

Użytkownik
Amigo007 Możesz opisać jak wyglądał twój proces weryfikacji pełnoletności , tzn . czy i kiedy wysłałeś im skan dowodu tożsamości , po wpłacie depozytu , przed wpłata , na ich żądanie ? jak to było ? jak najlepiej zrobić ?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Amigo007 Możesz opisać jak wyglądał twój proces weryfikacji pełnoletności , tzn . czy i kiedy wysłałeś im skan dowodu tożsamości , po wpłacie depozytu , przed wpłata , na ich żądanie ? jak to było ? jak najlepiej zrobić ?
Ja zrobiłem to poprzez paszport wygląda to tak że dzwonią do Ciebie wcześniej wysyłasz Scan tego dokumentu i weryfikują Cię szybko przyjemnie bez problemu.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Możesz przelać ekspresowo przez kartę debetową, którą dostałeś do konta.

Wpłacasz 50 zł i ubiegasz się o dodatkowe 50 zł. By wygrać za otrzymany bonus najpierw musisz postawić równowartość swojej wpłaty, a następnie całość obrócić trzykrotnie.
 
T 3

tom91ek

Użytkownik
Witam,
chcaiłem dopytać jak wygląda sytuacja gdy dostałbym 50zl z polecenia. Mianowicie, chce na dniach załozyc tu konto i jak wcześniej pisałem wpłacić 50zl ( +50zl bonus = 300zl obrót) I gdzie tu wchodzi te 50zl z polecenia ? I ile bd miał wtedy do obrotu ?
 
jareddz 15

jareddz

Użytkownik
Jeśli wczoraj odebrałem 100% bonusu i go obróciłem w parę chwil, to kiedy dostanę kolejny bonusik? Czy to jednak bonusy tylko na nowych ?
 
S 10

stachu1983

Użytkownik
Witam. Mam raczej durne pytanie, ale jest to moja druga próba ubiegania się o bonus tak więc wolę się upewnić 10 razy zanim zrobię coś głupiego. Miesiąc temu zgarnąłem bonus od STS&#39;a, ale w tamtym przypadku procedura wydawała mi się o wiele czytelniejsza. Czyli, jeszcze raz - chce zarejestrować się w bet365, dokonać wpłaty i odebrać bonus 100% pierwszej wpłaty. Niby rozumiem wszystkie zawiłości regulaminowe ale mam już problem przy rejestracji.
1. Otóż wchodzę sobie na stronę bet 365 i klikam w &quot;rejestracja&quot;. W dodatkowym oknie które pojawiło się po kliknięciu wypełniam niezbędne dane, ale w ostatnim wierszu jest pole &quot;Bonus/Kod polecający&quot;. Czym różni się jedno od drugiego i skąd mam wziąć te dane?
2. Rozumiem, że mogę dokonać wpłaty przelewem bankowym.
3. Jaka jest weryfikacja danych - wysyłam też skan dowodu?
4. Ile mam czasu na całą procedurę tj. obrót depozytu+obrót bonusu+kolejny obrót dep?
 
S 10

stachu1983

Użytkownik
Info z czatu. Myślę, że raczej wszystko zostało wyjaśnione, ale na wszelki wypadek proszę o weryfikację. Mam nadzieje, że babka nic nie kręci.
Alicja P
Przy rejestracji nie nalezy wpisaywac kodu oferty.Kod oferty nalezy wprowadzic po dokonaniu depozytu.
Alicja P Pełną listę z metodami płatności można znaleźć na naszej stronie głównej. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić menu Pomoc, które znajduje się w dolnej części na naszej stronie głównej i wybrać Depozyty. Jeżeli będzie miał Pan dalsze pytania dotyczące tego tematu, prosimy o kontakt z nami, a z przyjemnością udzielimy Panu dalszej pomocy w tej sprawie.
Alicja P W celu zweryfikowania konta prosimy o wysłanie do nas zdjęcia cyfrowego: paszportu lub dowodu osobistego(obie strony) ewentualnie prawa jazdy. Dokument proszę wysłać na adres mailowy: documents bet365.com podając nazwę użytkownika. Weryfikacja może potrwać do 72 godzin. Powiadomimy o wyniku weryfikacji mailowo.
Alicja P Jezeli chodzi o oferte bonusu startowego - Czas na wykonanie obrotu wynosi 90 dni od momentu dokonania kwalifikującego się depozytu.
 
A 0

adi15129

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie czy gdy wplacilem 200zl, dostalem 200zl, obrocilem jednorazowo 200zl i szczescie dopisalo i wygralem w granicach 2000 zl to czy moge wyplacic 1800zl ( 2000 - 200 bonusu ktory mi zabiora ??) bo w zakladce bank -&gt; wyplata mam napisane ze kwota mozliwa do wyplaty to wlasnie to 1800. Pytam bo niechailbym zeby zabrali mi calosc.
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Cześć! Mam pytanie. Mama mojej dziewczyny chce założyć konto na bet365, będzie grała sobie takie typy jak ja tylko, że z mniejszą stawką. Chodzi o to czy nie będzie problemu z bonusem, skoro ja się wcześniej u dziewczyny logowałem na koncie? Oraz czy jest możliwość zablokowania konta? Dzięki za odpowiedź.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Zarty bo nie zmienia faktu ze wchodzisz na oba konta z tego samego IP co poskutkuje zabraniem bonusa w najlepszym wypadku.
Jesli chcesz sie w taki sposob bawic to uzyj innego komputera albo załatw sobie u siebie zmienne IP np Neostrada. Wtedy z powodzeniem mozna ogarniać 2 konta z jednego komputera.
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Tu nie chodzi o dwa konta, chodzi po prostu o to aby inna osoba grała to co ja. No więc nic innego nie pozostaje jak na innym buku grać tejże osobie ???? Dzięki za odpowiedź!
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Mam takie pytanie bo na czacie sie nie dogadałem.Otrzymałem bonus 200zł obróciłem depozytem raz i czy moge grać za bonus? i jak to zrobić aby nim grać?
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Nie, taka możliwość występuje tylko w STSie. W pozostałych bukach obracasz depozytem wraz z bonusem. Dopiero po całkowitym obrocie da się wypłacić
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom