>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja Unibet

sidney 4

sidney

Użytkownik
Ma ktoś może link do warunków promocji w Unibecie? Bo wpłaciłem przed chwilą 70 zł przez moneybookers przed chwilą i chyba nie objęła mnie promocja. ????
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
minimalna wplata to 80 zł tak pisze na unibet.com , w warunkach wpłaty przynajmniej przez zwykły przelew bankowy , wpłacilem i dostałem promocję bez problemu po drugim dniu , zaraz po zaksięgowaniu wpłaty, może za mały depozyt ??
pozdrawiam
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Pisało 60 zł minimalna wpłata. Podejrzewam, iż nie dopisali mi bonusa z powodu późnej godziny wpłaty zobaczymy jutro ;-)
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Ja też wpłaciłem 70zł i dostałem bonusa więc to napewno nie to ;-) Ja bonus miałem dopisany od razu po zrobieniu depozytu
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Oficjalnie nie ma żadnej promocji na zakłady od pierwszej wpłaty, ktoś już kiedyś pisał że później wysyłają maila i można coś dostać ale ja nigdy nie otrzymałem takiego czegoś.
 
monikau 0

monikau

Użytkownik
UNIBET Promocja do 50 Euro i 20 FUNTÓW
Witam, jest promocja, a nawet 2 są aktualne do wyboru.
50 % do 50 Euro i 100 % do 20 funtów.
Obrót 6 x 1.40
Dodam jeszcze, że są to promocje tylko na zakłady sportowe.
Vader// Do Twojego pytania które usunąłem. Niestety nie...
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Mam do Was pytanie, nie chcę zakładać nowego tematu, tytuł tego tematu najbardziej odpowiada mojej sprawie:
Przed szesnastą obczaiłem, że stan konta powiekszyl sie o 100 zł, patrze w historie, a tam o 15:10 mam wpływ 100 zł Opis: Wpłata bankowa
hehe ja depozytu nie robiłem, wczoraj zrobilem wyplate akurat 100 zł, rano mi przyszlo potwierdzenie wyslania kasy... I o 15:10 dostalem tez mail portwierdzajacy depozyt 100 zl.
W taki sposob wyplaty mi nie cofneli przeca, wiec albo maja blad i w wyniku bledu mi to przyszlo (niesamowite) albo dostalem prezent 100 zł nazwany niefortunnie wplatą bankową.
Jezeli ktos mnial podobnny problem niech cos powie, napisalem im maila ale z kontaktem to sa przecietni, moga mi juz dzisiaj nie zdarzyc odpisac. ????
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
O UNIBECIE powiem tyle: ich podejście do klienta to szok i zgroza.
Jakiś czas temu, nie mogąc znaleźć na ich stronie info o bonusie do pierwszej wpłaty, napisałem do supportu - jakiś miły pan odpisał mi, ze OK, dostanę 100% do wpłaty. Nie grałem tam i nie wpłacałem kasy więc przez parę kolejnych miechów dostałem kilka maili w stylu &quot;kiedy wpłacasz, możliwy bonus&quot;.
I teraz najlepsze. Wpłaciłem kasę, piszę do supportu o potwierdzenie bonusa, i dostaję info &quot;promocji NIE MA&quot;. Napisałem do jakiejś miłej pani z supportu, że inny miły supportowy pan męczył mnie kilka miechów takimi a takimi mailami. Odpowiedź na bezczela: &quot;proszę przesłać te maile&quot;.
Wypłaciłem kasę bez postawienia jednego zakładu i definitywnie podziękowałem za współpracę.
Jeśli plują się o kilka pln, to nic tylko gratulować odwagi ludziom, którzy obracają w tym buku konkretniejszą kasą.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
To dlaczego nie wysłałeś im tych maili? Nawet nie wiesz ile jest dzieciaków wyłudzających bonusy. Myślę, że po wysłaniu maili które otrzymałeś sprawa by się wyjaśniła. Osobiście lubię tego bukmachera. Może bonusów to oni nie mają za wiele, ale co najważniejsze nie stwarzają żadnych problemów.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
To dlaczego nie wysłałeś im tych maili? Nawet nie wiesz ile jest dzieciaków wyłudzających bonusy. Myślę, że po wysłaniu maili które otrzymałeś sprawa by się wyjaśniła.
Domyślam się jakie wały się kręci - ale mój ip i konto było czyste. Chodzi o zasady i podejście - albo mają jakąś promo, albo nie mają i nie wciskają kitu. Nie mam zamiaru się tłumaczyć i potwierdzać, że to ja mówię prawdę. Jak widać każdy pracownik odpowiada za siebie, czyli konkretny chaos informacyjny. A maili nie wysłałem bo dawno wylądowały w koszu ????
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
to moze ja powiem jak sie skonczyla sprawa o ktorej napisalem kilka postow wyzej. Otoz te 100 zł ktore sie pojawily na kacie to był ich blad techniczny, cofneli mi wyplate. Ja zagralem sobie za nie jak za bonus i przegralem. Pozostaje niesmak, bo wcale mnie nie poinformowali, dopiero po 2 dniach odpwoiedzieli na mail. porposili o ponowne zlecenie wyplaty, tylko ze juz miałem 0.
 
Do góry Bottom