>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Tobet 50% na start do 150 PLN!

tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Tobet - Nowy graczu odbierz należny Ci bonus!

Teraz nowy gracz w otrzyma od nas w prezencie 50% bonus od pierwszej dokonanej wpłaty. Maksymalna wysokość bonusu to 150 PLN. Czyli jeśli wpłacisz 300PLN na Twoim koncie będzie 450PLN (300PLN depozytu + 150PLN bonusu)!

Skorzystaj z szansy i zdobądź dodatkowe pieniądze na obstawianie zakładów!
Ta oferta nie może być łączona z innymi promocjami, takimi jak np. &quot;Bonus 300%&quot;


Rejestracja nowego konta za darmo &lt;---
Regulamin:
  • Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników, którzy otworzyli konto po 1 stycznia 2011 i dokonali pierwszego depozytu na konto zakładów sportowych
  • Maksymalna kwota bonusu 50% wynosi 150 PLN (38 EURO)
  • W ofercie może wziąć udział jedna osoba z jednego domostwa, IP ikomputera.
  • Bonus łącznie musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
  • Granie na zakłady przeciwstawne jest niedozwolone
  • Tobet ma prawo do zakończenie promocji w każdej chwili bez wcześniejszego informowania.
  • Do promocji ma również zastosowanie ogólny Regulamin serwisu.


* Ostatnia aktualizacja regulaminu: 27.04
2011 r., godz. 12:00.

 
kitinho 0

kitinho

Użytkownik
Może napisałbyś jaki obrót?
a co to za problem wejść na strone i zobaczyć????

Bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
 
lemonekzl 10

lemonekzl

Użytkownik
Taki że jak promuje, i wrzuca promocje Tobet, niech poda szczegóły, bo Ja mogę powiedzieć że np w Bwinie za darmo 100zł, i w Bet365 200% kompletnie za free.
 
A 0

adamczoks

Użytkownik
Panowie prosze nie dac sie nabrac na scieme jakie problemy techniczne ? ???? Wprowadzili oferte promocyjna stwierdzili ze sie im nie oplaca i ja wycofali Problemy techniczne to padniety serwer itp itd ale wtedy by strona nie dzialala a strona dobrze dziala. Do zrobienia promocji takiej jak tobet i automatycznemu ksiegowaniu srodkow wystarczy dobrze napisana strona. Mieli to zrobione i nagle cos sie zmienilo w kodzie strony ? ???? bez ingerencji czlowieka to nie mozliwe. A wiec reasumujac to zadne problemy techniczne. Jak cos sie w tej kwestii zmieni to przeprosze tobet za ta wypowiedz.
A tak jak juz sie wypowiadam o firmie to radze dobrze sie zastanowic zanim ktos wplaci tu pieniadze. Proponuje przejzec sprawe pucharu Polski w pokerze jak to obiecywali 50000 euro na nagrody i nagle sie wycofali. Nie wiedzieli co napisac to napisali ze polskie prawo zabrania robienia takich imprez i zrobili turniej z duzo mniejszymi nagrodami (czyzby turniej z mniejszymi nagrodami juz mozna organizowac a z wiekszymi nie ? ???? ) Ostatnio turniej pokerowy zrobil full tilt i co ciekawe nie przeszkodzilo im w tym polskie prawo.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Przepraszamy za utrudnienia.
Wprowadzamy nowy system automatycznego przyznawania bonusów i powyższa promocja powróci lada dzień.
Dodatkowo do wyboru będą 2 inne propozycje dla nowych graczy.
 
V 8

vengo

Użytkownik
Tobet - Nowy graczu odbierz należny Ci bonus!

Teraz nowy gracz w otrzyma od nas w prezencie 50% bonus od pierwszej dokonanej wpłaty. Maksymalna wysokość bonusu to 150 PLN. Czyli jeśli wpłacisz 300PLN na Twoim koncie będzie 450PLN (300PLN depozytu + 150PLN bonusu)!

Skorzystaj z szansy i zdobądź dodatkowe pieniądze na obstawianie zakładów!

Tobet &lt;---

Nigdzie nie widać tego bonusu.
Wciąż jest aktualny,czy zaszły jakieś zmiany?
 
R 0

r1afa1

Użytkownik
a ja mam pytanie to tobeta. podczas rejestracji wypelmian pierwsza strone wszytskie rubryki mam odfajkowane na zielono ze sie zgadza i nie moge przejsc do drugiego etapu rejestracji nie ma zadnej ikonki zeby przejsc dalej a na tej stronie wszytsko wypelnione 18 lat tez odfajkowane. Wiecie moze o co to chodzi?
 
A 0

adamczoks

Użytkownik
Nigdzie nie widać tego bonusu.
Wciąż jest aktualny,czy zaszły jakieś zmiany?
Nie ma i raczej nie bedzie dali go na 1 dzien po czym poscili scieme ze maja problemy techniczne i wycofali bonus. Zreszta nie chwalac sie mowilem ze tak bedzie ????
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Aktualnie mamy 3 bonusy startowe:

1. Darmowe 5PLN za samą rejestrację.

2. Bonus 300% za wpłacone 5PLN.

3. Tradycyjny bonus 50% do 150PLN
Mam już konto w Tobecie od dłuższego czasu, kiedys juz wpisywałem tam kod na 5zł (stawiaj na swoich v2) ale nie robiłem depozytu.

Wpisałem kod na ten bonus 300% i został przyjęty. Czy jak wpłacę te 5zł to dostanę 15?
 
89krzysztof 20

89krzysztof

Użytkownik
Witam serdecznie ;-)
Wchodząc na Tobet.com widzę pewien bonus. Mianowicie Hiszpańska ekstraklasa na żywo bez ryzyka. Czy to tyczy się tylko nowych graczy, czy każdego? W regulaminie nie widziałem żadnej wzmianki, która mówiłaby o nowych graczach.
Mam rozumieć, że i ja mogę z tego skorzystać?
 
M 19

maras89

Użytkownik
Witam. Mam pytanie i bylbym wdzieczny jakby mi ktos odpowiedzial na priv. Jaki jest maksymalna stawka na zdarzenie z 3 ligi Polskiej bo chcialem wplacic a nie wiem za ile bede mogl zagrac? Z gory dzieki za odpowiedz i Pozdrawiam
 
Do góry Bottom