>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja od wpłaty

Status
Zamknięty.
es 217

es

Użytkownik
Witam, poszukuję promocji od depozytu dla osób posiadających już konto. Mianowicie mam już konto w każdym z lepszych bukmacherów, a zazwyczaj promocje są tylko dla nowych. W temacie prosiłbym o uwzględnienie warunków, tj. obrót, minimalny kurs etc. Moja wpłata to 500zł tak więc nie interesuje mnie 40pln od bwin. Dziękuje za pomoc.

ps. Jeżeli dział jest nieodpowiedni, proszę moderatorów o przeniesienie tematu za co z góry dziekuje.
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
jaka wybredna osoba 40zl go nie interesuje na co ty liczysz 400-500zl to promocja trafia sie raz na rok np bet-at-home i to nie dla wszystkich.Teraz jest straszna lipa jesli chodzi o bonusy nie ma co grac
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
es 217

es

Użytkownik
jaka wybredna osoba 40zl go nie interesuje na co ty liczysz 400-500zl to promocja trafia sie raz na rok np bet-at-home i to nie dla wszystkich.Teraz jest straszna lipa jesli chodzi o bonusy nie ma co grac
wybacz, ale widzisz w tym sens ? 500 wpłata +40 bonus x 30 obrot? Owszem jestem wybredny, ale nie uważam tego za wadę. Prosta zasada - płacę, wymagam.

dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
wybacz, ale widzisz w tym sens ? 500 wpłata +40 bonus x 30 obrot? Owszem jestem wybredny, ale nie uważam tego za wadę. Prosta zasada - płacę, wymagam.
dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam
piszesz tak jakbys uwazal ze to ze wplacisz do buka 500zl to cie robi jakims VIPem
dla nich to mala kasa, formula ze placisz wymagasz - ok. ale mozesz wymagac od nich rzetelnosci, uczciwosci, bogatej oferty itd. a bonus to tylko oferta marketingowa, a co do bwin to mozesz wplacic 40 i robic obrot 40+40
swoja droga twoj temat zasmieca ten dzial bo to nie dzial dla poszukiwaczy a dla oglaszania ofert bonusowych, jakby tak kazdy wpisywal czego szuka to by byl jeden wielki smietnik
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Buki to nie instytucje charytatywne żeby podwajały każdy wpłacony depozyt. Wszyscy aby zachęcić klienta oferują mu różne bonusu i promocje na start ale nie wiem z jakiego tytułu miały by je oferować przy późniejszym korzystaniu z usług. Wpłacając pieniądze na konto w banku chyba nikt nie liczy na bonus za to. Co jakiś czas/przy okazji jakiegoś wydarzenia są organizowane różne akcje promocyjne czy konkursy i tutaj można poszukać czegoś ciekawego, temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom