>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja 50zł ==> 200zł ; Unibet dla nowych graczy!

K 0

kumpel

Użytkownik
Jest to bonus w [glow=orange:c648fcf761]UNIEBCIE[/glow:c648fcf761].

Daje on nowo zarejestrowanemu użytkownikowi który wpłaci 100zł, drugie tyle. Czyli na granie masz 200zł.

Jeśli ja Cie polece im, poprzez wysłanie maila do Ciebie, z którego Ty sie zarejestrujesz, to po zawarciu przez Ciebie zakładów na łączną kwotę 100zł (nie ważne, czy wygrane czy przegrane). Dostaje od nich na swoje konto 100zł, które mogę od razu wypłacic.

Z tych 100zł ja dobrowolnie przeleje na Twoje konto bankowe połowe mojej nagrody, czyli 50zł.

Tak więc :
1. Wpłacasz do nich 100zł
2. Dostajesz od nich 100zł i masz na koncie: 200zł
3. Grasz jakiegos singielka za 100zł
4. Oni przelewają mi 100zł za to że jesteś moim poleconym
5. Ja przelewam na wskazane przez Ciebie konto bankowe 50zł

Za 50zł, masz na koncie u buka okrągłe 200zł.

Jeśli ktoś chętny prosze pisac.
[shadow=green:c648fcf761]Kumpel[/shadow:c648fcf761]

P.S
Jak zabezpieczenie, ze nikogo nie oszukam, moge wystawic jakas aukcje na allegro.pl z pamiątką piłkarską czy cos, i ewentualny brak wypłaty z mojej strony, możecie sobie tam powetowac negatywem. Dodam, że mam tam w sumie ponad 170pkt w systemie komentarzy...

P.S.2
Prosze modów o nie usuwanie tego posta, gdyż nie łamie on regulaminu, a dzieki takiej współpracy każdy zyskuje promocje 50zł =&gt; 200zł
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Wiedz ze predzej ktos ze znajomych poleci niz bedzie wolal osobe z nikąd.... luzzz nie usune posta ale nielicz ze ktos Ci wplaci:]
 
K 0

kumpel

Użytkownik
Hubert_23,

Zdaję sobie z tego sprawę, ale jeśli ktoś nie ma jeszcze konta w UNI, to wydaje mi się zabezpieczenie z allegro.pl w miarę wiarygodne. Niestety żadnego lepszego wymyślic nie potrafie. A mam zamiar się na tym forum zakotwiczyc na dłużej, więc do marca jeszcze mam czas zeby sobie wiarygodnosc wyrobic.
 
Do góry Bottom