>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

progresja

H 0

hapotam

Użytkownik
Jeżeli chodzi o granie progresją - zdecydowanie odradzam. W większości wypadków ludzie uczą się na własnych błędach i dopóki sami nie przegrają uzbieranej kasy - nie uwierzą. Też kiedyś myślałem, że jestem niesamowitym dzieckiem ruletki i grając tym sposobem będę bogaty. Ale prawda jest inna.
WSZYSTKIE KASYNA MAJĄ LIMITY MAKSYMALNEGO ZAKŁADU. Różnie to bywa - u mnie w kasynie jest max 400PLN. Minimalny zakład to 0,40gr.
Bardzo łatwo policzyć:
0,40
0,80
1,60
3,20
6,40
12,80
25,60
51,20
102,40
204,80
i koniec! Na ile razy nam to wystarcza? 10 zakładów. Potem już jesteśmy w plecy przy limicie 400 zł
Aktualnie testuję autorski system - mam zapisanych ponad 1500 rozdań z ruletki z przekazem na żywo w necie - więc nie tam żadne animowane ściemy, które losują co chcą, bo działają jak automat i dobrze wiedzą co obstawiasz. Jednemu dadzą wygrać a drugi traci trochę więcej niż ten pierwszy wygrał.
I zdarzają się w moich zapiskach serie po grubo ponad 13 wypadnięć czarnych/czerwonych parzystych/nieparzystych jak i 1-18/19-36.
Zaczekanie do wyrzucenia do 5-9 wypadnięć danego koloru wiele nie da. W końcu czarna seria się pojawi i spadnie 20 pod rząd. A wtedy nogi się ugną i będzie torba!
A czekanie na serię 5-9 pod rząd aby obstawić przeciwne jest nieco nudnawe - więcej zarobi człowiek na ulotkach w godzinę ;)
 
Do góry Bottom