>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja sposób na pewną kase - zobacz i sam przemyśł

J 0

jozekkj

Użytkownik
Witam, interesuje się system progresji od zeszłego sezonu(tak na poważnie), zeszły rok zakończyłem na plusie około 300zł,(278.90) nie jest to oszołamiająca kwota, dlatego zmieniłem moje podejście do progresji. Grałem wybierając głownie drużyny z lig francuskiej 1,2 oraz włoskiej 1,2 oraz wybrane drużyny z ligi 2 hiszpańskie 2 angielskiej i 2 niemieckie w sumie było 12 zespołów, kończyłem grac jak trafiłem 5 remisów w sezonie. Jednak na 2 drużynach umoczyłem a umoczyłbym więcej bo ich gra bez remisu ciągnęła się do ponad 10 meczów. W tym sezonie zacząłem stawiać na drużyny które nie osiągnęły remisu przez kolejne 8 meczów. Średnio na kolejkę takich drużyn w Europie jest koło 15-20 to jest z czego wybierać. Prowadzę statystyki z większości lig europejskich + japońska brazylijska argentyńska w sumie 54 ligi. Uważam, że jest to jakiś sposób aby ograć buka, co wy na to, proszę o kontakt na maila [email protected] , lub [email protected] z chęcią podzielę się opiniami o progresji oraz użyczę listę drużyn do grania
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Jeśli o mnie chodzi to nie jest to zły pomysł ????
Tylko za ile stawiasz kupon ?
Bo ja nad tym się zastanawiałem od dawna tylko kasy szkoda ????
 
logman 0

logman

Użytkownik
myśle ze na statystykach nie ma co polegać. wg mnie dobrze jest obstawiać na remisy w wielu meczach w których jest on mało prawdopodobny. zawsze sie kilka ich zdaży.
 
Do góry Bottom