>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja na zakłady losowe

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Opłaca się to? Proszę o komentarze...

Pierwszy wariant:
Progresja w dużym lotku, czy padną 2 lub więcej 6tek danego dnia, kursy zwykle są od 4,20 w górę... najczęściej 4,80 w toto-mix


Drugi wariant (według mnie opłacalny, bo numerek jest chyba codziennie):
Czy padnie liczba - wybieramy sobie zakres np. od 1 do 6 - Kursy tak samo jak w dużym lotku od 4,20 w górę... najczęściej 4,80 ...

Ma to jakiś sens?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Tez o tym myślałem i wydaje mi się, że największe szanse na powodzenie ma zakład, że padnie jedna szóstka. W ostatnim czasie pod rząd padły dwa razy po kursie ~2.30.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Według mnie, to że nie padnie 6 stka ma takie samo powodzenia, jak to, że padnie, zwłaszcza, ze padły 2 pod rząd, teraz może być buła jakbyśmy to obstawili ????

Ale gramy progresję i czy opłaca się nam grać zdarzenia po kursie 2,30 ?

Moim zdaniem jest lepiej przegrać parę poziomów, a 6stka prędzej czy później 2 razy się trafi... oczywiście nie gramy w nieskończoność, bo raczej ograniczone fundusze mają ludzie ????
 
harv 0

harv

Użytkownik
Ramzi, granie dużego lotka progresją to dobry sposób. Sam grałem to jakiś czas temu i ZAWSZE wychodziłem na plusie a grywałem zdarzenie &quot;czy padnie szóstka - NIE&quot;. Najdalej zajechałem do 5 poziomu w progresji, ale przeważnie kończyło się na 2 lub 3 etapie. Od jakiegoś już czasu zrezygnowałem jednak z Toto-Mix&#39;a, a w BAH i SB u których gram nie ma takich zdarzeń, szkoda..
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź Harv... ciekawiło mnie jak to jest z poziomami w rzeczywistości, chciałem zrobić długoterminowe testy...ale mnie upewniłeś...poszukam gdzieś jeszcze statystyk i będę pewny w 100%
Mój kapitał w tej chwili może znieść 8 poziomów w totomixie...a więc niewiele ...
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
na zdarzenie czy padnie szóstka - NIE jest kurs 1,45 czyli po odjęciu podatku 1,305 więc żeby wychodzić na plus trzeba mnożyć stawki x5 czyli trzeba stawiać duże kwoty a zysk niewielki
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Zna ktoś jeszcze coś? Najlepiej, jakby zdarzenia były codziennie...
codziennie znalazłem tylko multilotka ...ale kurs na parzyste wynosi np. 2,05...
Dlatego progresja nie opłaca się grać, bo podatek trochę zabiera...

Numerek jest w pon,wtorki,czwartki i piątki

Kurs, żeby był powyżej 2,50 najlepiej, jakieś zdarzenie, które warto grać progresją i jest dosyć często...

Nie mam bowiem zamiaru grać progresją na drużyny piłkarskie, bo zysk musi być szybki, a nie rozłożony na parę tygodni...
NHL - to chyba progresją się nie opłaca, ze względu na duże serie bez remisów...
Nie wiem co wybrać...

Buk to totomix...
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Można grac w szczesliwy numerek czy padnie liczba parzysta czy nieparzysta ale w totomixie chyba kursy na ta sa cos kolo 1.8-1.9
 
przemor 0

przemor

Użytkownik
Według moich ostatnich obliczeń &quot;6&quot; pada w co 3-4 losowaniu. Kurs na to, że ona padnie (po odliczeniu podatku) wynosi ok. 2.0, lub trochę więcej. Możemy grać progresją, ale stawkę podnosimy x3. Gdy trafimy szóstkę na 4 poziomie ( w sumie inwestujemy 80 zł) Na czysto wychodzi nam ok. 40zł.

Dwa razy zagrałem tym sposób i w ciągu 3 tygodni wygrałem 125 zł, a nie ryzykowałem wcale dużych pieniędźy.
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
w przypadku kiedy obstawimy zaklad na 1 czyli ze bedzie 1 &quot;6&quot; a bedzie wiecej jak jedna to zaklad jest liczony jako wygrany czy jako przegrany ?
 
E 0

eliot

Użytkownik
Ja tez myslalem nad tego typu graniem poniewaz czesto sa losowania ???? i doszedłem do wniosku ze bede grał progresja na Twój Szczesliwy Numerek ze padnie Parzysta/Nieparzysta kurs 1.80 i do tego dodawał 3 liczby w ML ze nie wpadną kurs 1.20.

Co bedzie dawało AKO 2.80! po odjeciu podatku, wiec mysle ze dobry kurs ;)
A i analizowałem pare m-cy mianowicie tego wypadania parzystych i nieparzystych to najwieksza seria była rzedu 6 ! a z tym ze niepadna jakies 3 liczby to ktos by musiał miec duzego pecha by akurat te powypadały :/ A i bede obstawiał ze niepadnie 6 w DL zaraz po kumulacji jak beda wygrani bo na ogóół z tego co patrzyłem to wtedy juz znacznie mniej gra osób niz w dzien kumulacji. Dlatego tez i rzadko wtedy sa wygrane.

Co myslicie o tej próbie ?
 
E 0

eliot

Użytkownik
A i jeszcze jedno a mianowicie wiecie co to sa za zakłady to Niemieckie Keno ?

Bo znalazłem w Millenium taki rodzaj zakładu Niemieckie Keno : Czy wypadnie liczba ? i na to jest kurs 1.3! wiec juz zamiast grania 3 liczb w ML ze nie padna bym grał na 2 liczby z tego Keno i kurs byłby podobny a ryzyko zdaje sie mniejsze ;)
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
grac progresja na multilotka. czy padnie dana liczna czy nie. wybieramy 7 liczb ktore nie padana i mamy ako 3,4 bodajze.
 
E 0

eliot

Użytkownik
Nie uwazasz ze 7 liczb to jest troche duzo jak na te 20 wylosowanych ? I za akurat nie padnie zadna liczba ;p
 
Do góry Bottom