>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja na remis Chelsea

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chelsea Londyn aktualny lider Premier League w tym sezonie jeszcze nie zremisował, no i właśnie mam pomysł na progresje, myślę że krótko okresową gdyż 15 kolejek już minęło, a rzadko się zdarza żeby jakaś drużyna tyle meczy grał w danych rozgrywkach bez remisu. Gramy do remis, a potem kończymy.

Tabela




Terminarz




W najbliższym meczu kurs na remis z Evertonem jest 5.20



Co o tym myślicie?/
 
ester 87

ester

Użytkownik
Aha, a możesz mi wyjaśnić czemu uważasz, że zwiększa się prawdopodobieństwo ich remisu? Co Ancelotii z Lampardem posiedzą, pomyślą i stwierdzą, że może by wypadało wreszcie zremisować, bo tak trochę siara tyle spotkań bez remisu?

To są zdarzenia niezależne! Mogliby nie mieć remisu nawet od 1000 meczów i tak nie znaczyłoby to, że już wreszcie muszą zremisować. Takie myślenie to jeden z bardziej powszechnych błędów popełnianych przez graczy.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Chelsea w lidze w tym sezonie radzi sobie znakomicie, równie dobrze mogą wygrać 6 najbliższych spotkań, ale myślę, że można spróbować, jeśli będziesz zwiększał dwukrotnie stawki po każdym meczu. W końcu muszą zremisować ???? Wydaje mi się jednak, że dopiero z West Hamem ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ale mi nie chodziło oto, że remis jest dlatego że drużyna tego chce, wiadomo zależy to od dyspozycji obu drużyn

ja sobie to wymyśliłem w ten sposób, że niema na świeci drużyn które ciągle wygrywają i przegrywają, w przypadku l. angielskiej jestem pewien, że żadnej drużynie nie uda się przez cały sezon chociaż raz nie zremisować, a do tej pory takiego wyniku jeszcze niebyło i dlatego chce spotkani Chelsea zastosować w progresji

Mogliby nie mieć remisu nawet od 1000 meczów i tak nie znaczyłoby to, że już wreszcie muszą zremisować.
chyba sam w to nie wierzysz, że na świecie jest drużyna która jest wstanie nie zremisować 1000-ca meczy pod rząd w jakiś rozgrywkach

zresztą progresje chyba najczęściej stosuje się do remisów, a ja wybrałem tylko drużynę która według mnie z kimś niedługo zremisuje


to apropo post #2
 
ester 87

ester

Użytkownik
Widzisz darius rzecz w tym, że to od ilu meczów Chelsea nie zremisowała nie ma najmniejszego znaczenia. Równie dobrze mógłbyś wybrać każdą inną losowo wybraną drużynę. To, że Londyńczycy nie zremisowali od 15 spotkań w żaden sposób nie zwiększa twojej szansy na wygraną.
Zresztą - wszystko na temat progresji zostało już skrupulatnie, matematycznie opisane. Jeżeli będziesz chciał bez trudu dotrzesz do takich informacji, a jeżeli masz podstawy matematyki ze szkoły średniej to i bez trudu je zrozumiesz. Jeśli natomiast wybierzesz drogę własnego &quot;zdaje mi się&quot; prędzej czy później i tak dojdziesz do tych samych wniosków, tylko że po drodze tracąc co nieco kasy.
 
B 0

barti

Użytkownik
Szybciej już obstawiałbym na Arsenal.... tylko jeden remis dotychczas, zespół osłabiony i najbliższe spotkania obiecujące:
13-12-2009 Liverpool 17 : 00 Arsenal
16-12-2009 Burnley 20 : 45 Arsenal
19-12-2009 Arsenal 18 : 30 Hull City
27-12-2009 Arsenal 14 : 30 Aston Villa
30-12-2009 Portsmouth 20 : 45 Arsenal
Może i płacą mniej, ale chyba pewniejsze to od Chelsea
 
G 0

grey

Użytkownik
ja sobie to wymyśliłem w ten sposób, że niema na świeci drużyn które ciągle wygrywają i przegrywają, w przypadku l. angielskiej jestem pewien, że żadnej drużynie nie uda się przez cały sezon chociaż raz nie zremisować
Nie bardzo mi się chce w to wierzyć, ale z tych słów wnioskuję, że nie jesteś świadomy jak radził sobie Sporting Gijon w tamtym sezonie La Liga.

Zremisował raz. W 34 kolejce. Drużyna za środka tabeli, która &quot;powinna&quot; częściej remisować niż drużyna z jej szczytu.

Teraz policz ile musiałbyś postawić grając progresją na remis Gijon począwszy od 16 kolejki aż do 34. I to zapewne nie po kursah 5.2o ale może średnio jakieś 3.5o...

Jasne, ze Chelsi może zremisować już w najbliższy weekend. Twój bukmacher uważa że jest na to niecałe 20% szans. Jeżeli uwazasz, że szanse na to są większe powinnieś to zagrać. A grając w sposób jaki tu proponujesz równie dobrze możesz sobie w kasynie poobstawiac czerwone, czarne lub zielone. Lady Luck albo będzie z Tobą albo nie...
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Moim zdaniem także jak już ktoś powyżej napisał najprawdopodobniej remis padnie w meczu WHU - Chelsea ???? Derby Londynu,West Ham się ogarnie w końcu no będzie ciekawie ! Mój typ 2:2 ????
 
B 39

bunik

Użytkownik
Ja bardziej skłaniał bym się ku remisowi Getafe. Drużyna spod Madrytu nie zanotowała jeszcze remisu w tym sezonie.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Zgadza sie, ze Chelsea nie zremisowala jeszcze, ale wezcie pod uwage terminarz. Graja ze slabymi jak na lige angielska zespolami i maja duza szanse na wygranie wszystkich meczow.
Zgadzam sie z bartim, ze juz lepiej byloby grac Arsenal.
Ale tak w ogole taka progresja predzej czy pozniej doprowadzi do bankructwa.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Przykro mi to mowic, ale kazdy kto zastanawia sie nad taki typem progresji(nie mowie o wszystkich bo znam osobe, ktora zyje z tego, jednak sa to zaawansowane systemy progresji i wymagaja duzo czasu) jest graczem bez wiekszego doswiadczenia. Taka progresja doprowadzi do bankructwa.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Ale kombinujesz z tą progresją. Tymczasem brawa dla tego Pana za tą jakże sensowną wypowiedź:

To są zdarzenia niezależne! Mogliby nie mieć remisu nawet od 1000 meczów i tak nie znaczyłoby to, że już wreszcie muszą zremisować. Takie myślenie to jeden z bardziej powszechnych błędów popełnianych przez graczy.
Przelicz sobie kapitał i oszacuj prawdopodobieństwo wygranej i przegranej -&gt; http://autocasco.elk.pl/buk/form.html
Progresji nie gra się na tą samą drużynę (szkoda czasu).
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
progresji sie nie gra na tą samą drużyne?- jakos jak pomysle o progresji to polega ona na stawianiu na remis jednej druzyny, ale spoko. A co odp Estara to zgadzam sie w 100% z nim, to bez znaczenia czy druzyna nie zremisowala 1000 razy czy 10000 razy, nie zwieksza to wogole prawdopodobienstwa ze nastepnym razem zremisuje, niech wszyscy to zrozumieja ze progresja to syf! Jesli chcecie byc na plus, grajcie plaska stawka, analizujcie mecze i najlepiej zajmijcie jedna dziedzina sportu, ogladajacie ja czesto i obiecuje wam ze przy opanowaniu wyjdzie na plus i nie szukajcie cudownych systemow, bo ich po prostu nie ma....
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Jakie chcecie być na plus to najlepiej w ogóle nie grajcie;) A progresją też można coś ugrać tylko trzeba wiedzieć kiedy skończyć i nie podniecać się wygranymi.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
hehe, gratuluje ;] za ile zagrales? ????
jesli chcesz grac jakas progresje, bardziej polecalbym druzyne, ktora najczesciej remisuje, a nie najrzadziej ???? pozdro
 
M 0

moody

Użytkownik
Dużo czasu spędziłem nad progresją i powiem Ci, że najlepsze efekty daje to co jest powszechnie znane - drużyna ze środka tabeli + liga, w której pada dużo remisów. Sam gram Gimnastic z Segunda Division i Mantove z Serie B od początku sezonu i narazie się sprawdza
 
B 0

barti

Użytkownik
Ale to jest system na 1 mecz.... co z tego ze jeden mecz wszedl jak teraz pewnie z 5 nie wejdzie....... temat do zamkniecia
 
Do góry Bottom