>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Progresja live na gola w odpowiednim czasie.

darkpanther 0

darkpanther

Użytkownik
Witam!
Stworzyłem ten temat, by tylko poznać Wasze opinie na temat takiej progresji. Miałaby ona polegać na obstawieniu gola w odpowiedniej minucie. Bwin oferuje taką możliwość w kwadransie meczu (kursy powyżej 2.0), Bet365 - co 10 minut (kursy powyżej 3.0). Gdyby wybrać drużyny z lig, w których często padają bramki np. Bundesliga i stawiać od początku meczu. Mam tu na myśli zwykłą progresję (2,4,8,16... itd.) i obstawiać do pierwszego gola, resztę meczu już odpuścić i przejść na kolejny. Co myślicie, miałoby to jakiś sens ??
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Byly juz podobne tematy, wszystko fajnie tylko co jesli trafia ci sie dwa mecze pod rzad ktore sie skoncza 0:0? (zakladajac, ze po pierwszym 0:0 bys kontynuowal progresje zeby ja zakonczyc na nastepnym meczu)
jakis sens to by mialo, wchodzac z progresja w odpowiednim momencie, np w meczu typowo z zalozenia overowym od 45 minuty jesli by nadal bylo 0:0
 
darkpanther 0

darkpanther

Użytkownik
@ Baqq:
Wiem doskonale o czym mówisz... Pamiętam, gdy wpłaciłem 300 PLN na Bwin&#39;a, obstawiałem live mecz tenisa, po 30 minutach, miałem już 700 PLN, a po kolejnych 30 minutach zostało mi 80 PLN. Najważniejsza przy zakładach live jest zimna krew i konsekwencja (o ile pozwala na to budżet).
@ Acetate:
Ryzyko dwóch meczy pod rząd które zakończą się wynikiem 0:0 istnieje zawsze, ale wejście z progresją od drugiej połowy (pod warunkiem, że pierwsza część kończy się wynikiem bezbramkowym) wydaje się lepszym rozwiązaniem i może mniej ryzykownym.
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Liczać standardową progresje grajac że co 10 min padnie bamka(9 zakładow) wynik kończy sie 0:0.
2&gt;4&gt;8&gt;16&gt;32&gt;64&gt;128&gt;256&gt;512= suma 1022j.⛔
do tego dojdzie dylemat czy nastepny mecz zaczac kontynuaja progresji czyli
1024&gt;2048&gt;4096&gt;8192.... itd. Powiedzmy w tym drugim meczu padnie w 35 min. to i tak musisz wyłożyć ponad 16000 j. Nie bałbyś sie postawić tyle kasy, liczać że akurat teraz a nie w 70 minucie strzeli ktos bramke ?
 
darkpanther 0

darkpanther

Użytkownik
@Baqq:
Myślę, że jeśli jednostką byłaby złotówka, to stawiając pierwszy mecz z taką progresją a mecz zakończyłby się wynikiem 0:0 to zrobiłbym sobie bardzo długą przerwę z zakładami.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Dla kursu lekko powyżej 2.0 przy zakładach 10 minutowych nie opłaca się progresja live, bo wyjdzie plus/minus na to samo, jeśli postawisz cały przeznaczony na 9 progów budżet na over 0/5 gola (lub nawet lepiej - kursy wahają się od 1.025 do 1.08).
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Moja propozycja odnosi się tego co sam grałem (ale zrezygnowałem, ze względu na zysk nierelatywny do ryzyka), to granie jednego meczu na raz, na dodatkowy gol w końcówce. Większość meczy łapie kurs ~2.0 na dodatkowego gola około 70-78 minuty. Ale to jeśli już koniecznie chcesz to grać.
 
norbi1661 0

norbi1661

Użytkownik
jakby dobrze wszystko przeanalizować i stawiać mecze drużyn które strzelają i tracą dużo goli to coś by z tego może było ;) przeanalizować, czyli np. w których minutach te drużyny zazwyczaj strzelają, bo nie wiem czy jest sens zaczynać od pierwszej minuty tą progresje
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Nie ma zasady na strzelenia gola... Druzyna A moze strzelac w 75% pomiedzy 60-75 min a w danym meczu moze sie trafic taka sytuacja ze beda mieli ,,setke&quot; w 9 minucie i ja wykorzystaja i statystyki nie maja nic do tego. To jest pilka nozna i tu wszystko moze sie zdazyc. Jak juz ktos by sie uparl na tego typu granie to moim zdaniem tylko i wylacznie od 1 minuty.A co do moich obliczeń wyżej... podałem tylko tą najmniej optymistyczna sytuacje na która może zawsze nadejsc czas.
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Podpiszę się pod poniższymi postami i dodam, że moim zdaniem zakłady live to chyba najtrudniejsze rodzaje typów. Mecz jest różny. Często jest arytmia gry. Ciężko jest natrafić na zakład z kursem proporcjonalnym do ryzyka. Co nie oznacza, że jest to niemożliwe.
 
F 0

fivb77

Użytkownik
Grałem w ten sposób progresję kilka miesięcy temu i moje spostrzeżenia są takie:
-pierwsze 10 minut to kursy 4,5&lt;
-overowe mecze nie dają kursu 3,0&lt; w przedziałach 10minutowych, chociaz są wyjątki.
-ostatnie 10 minut to kursy nieco powyzej 2.0 więc żeby odzyskać włożoną kasę trzeba zagrać za więcej niż wynikałoby to z poziomu.
Ja stawkowałem ciągiem fibonacciego, ale tylko 3 mecze i stwierdziłem że to wiecej nerwów niż to warte.
 
Do góry Bottom