>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja? Ciężko nazwać

V 0

vhs

Użytkownik
Witam,
czy próbował ktoś kiedyś grać kombinacje tych samych zdarzeń przez jakiś okres? Już tłumacze
Ja wziąłem pod lupe angielską Leauge Two. Można też Leauge One lub championship. Zauważyłem że 80% kursów tam to około 2,4-3,6 więc dośc wysokie. Liga ta wygląda jak nasza ekstraklapa czyli każdy z każdym może wygrać nie patrząc czy to faworyt czy nie.
Przeanalizowałem ostatnie 8 kolejek, i sprawdziłem jakie kursy wchodziły i po pomnożeniu ich wychodziły takie liczby
Kolejka/kurs
8. 207.336
7. 51.493
6. 190,838
5. 47,425
4. 42,016
3. 43,907
2. 175,719
1. 243,054
Reasumując, wiem że ciężko wytypowac 11 spotkań bez błędu, ale może spróbować ułożyc stałą kombninacje np 20 zakładów i grać je co sobota za 1zł lub 2zł. Wiem że kombinacji jest mnóstwo ale może kiedyś siądzie. To jest bardziej zabawa coś ala liczenie na 6 w totka niż "pewny" system ale czemu nie spróbować :D Co weekend mamy 20 szans, ostatnio pusciłem 20 takich to na jednym kuponie siadł jeden mecz XD a na drugim 4 zabrakło. To nie tak dużo. A do wygrania było 145 tyś zł.

Zapraszam do dyskusji
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Jakoś w 2018r. byłem na meczu League Two Carlisle-Oldham (6:0) ,to taka Lechia czy Śląsk ,by miałyby tam problem z utrzymaniem w lidze...
Problem z ekstraklapą jest taki,że mimo loterii z typowaniem,kursy bywają bardzo małe,a to ze względu na masówki ze strony januszy i dziadów grających ,,pewniaczki,, na swoich taśmach,co zabija kurs...Mniej popularna liga , tym wyższe kursy moim zdaniem,a zarazem mniej newsów o danym spotkaniu etc.etc.
Co do Championship to rzadko gram typ bez podpórki, nie wiem jak w League One ,ale może spóbuj z BTTS (o ile często tam padają gole).
 
Do góry Bottom