>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

prof (Pokerstars + FTP)

prof 4,9K

prof

Użytkownik
Data rozpoczecia i zakonczenia podana jest w Lobby :p Gralem ogolnie prawie do 5 rano te 2 turnieje. Zastanawiam sie dlaczego sprawa tobie przyjemnosc jechanie po mnie , ale to twoj problem :rolleyes:

Na tenisa mam osobne srodki , sie nie boj :razz:
btw moj pojedynek tenisowy jest nadal aktualny. Caly czas Wyciagam do ciebie reke i daje szanse na zarobek no bo przeciez ty jestes Mega super typer a ja nikim ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Mialem kolejna szanse na shipa. Semi FT i starcie dwoch najwiekszych stackow. Pot na cziplida.
Ja sie pytam jak ja mam Kk wywalic na river no jak ???? ????
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/13874859_E481A688D8
97k w stacku i 120k w puli no kurde bije mnei tu JT no i ten set AA ktorego sie tutaj raczej nie spodziewalem bo myslaem ze bedzie to betowal na flopie. Blef na river z nietrafionym kolorem tez raczej slaba opcja bo on musi miec na uwadze ze nie za czesto tu spasuje o ile w ogole. To byl Supernova , pisalem znim po tej sytuacji i sam mi napisal ze ciezko wyrzucic i na moim miejscu tez chyba sprawdzil.
Kuzwa ale mi teraz smutno. Wszystko przez to ze w ogole nie wzialem chociaz odrobine timebanka. Zastanowiblym sie chwile i potrafilbym spasowac , a tak to odpadlem. Nie wiem dalczego czasami zbyt szybko podejmuje decyzje przywiazujac sie do puli jak przeciez po to jest czas do na myslu zeby z niego korzsytac ???? ????
Jak dla mnie vs random fish mam tutaj latwego calla. VS ten przeciwnik mam tutaj FOLD kuzwa psychikka nie wtrzymyla cisnienia i hooj xd.
Z top para on tutaj sprawdza , 2 pary tez tylko calluja. Seta innego niz AA nie ma bo by betowal na flopie itp. Sytuacja raczej jasna i spartolilem jak donk.
24 big blindy po foldzie w turbo turnieju to dalej sporo na gre.
Przywiazanie do puli to jest najgorsze co moze byc bo wtedy czlowiek czesto nie mysli racjonalnie. Tak ku przestrodze dla poczatkuacjych. Czasami trzeba miec na tyle silnej woli zeby barzdo dobre uklady wyrzucac.
Zawsze mozna sobie wmowic ze 3betowalem KK pre flop , wiec itak bym odpadl ale to tak dla lepszego samopoczucia :p ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Oj ciężko zrzucić w tej sytuacji KK, czwórka nic nie zmiania a taki donk na river troche podejrzany. Pytanie jezcze własznie czemu nie poczęstowałeś go 3 betem preflop tylko sprawdziłeś?
PS niezłe masz roi na siatkach sunday million, ja mam na nich niewiele ponad 150% o 500 grach myślałem ze to przyzwoicie ale jak zobaczyłem twoje to szczena mi opadła, wogóle niezły profit w tym roku, zarobki jak prezydent RP;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom