>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Procedura zakładu

1 0

1906tomek

Użytkownik
Witam!Mam zamiar pójść obstawić mecz do naziemnego bukmachera(sts). Nigdy jeszcze nie obstawiałem meczy i nie wiem jaka jest procedura ( wiem wyda to się wam śmieszne) a nie chce wyjść na debila. Wytłumaczcie mi co powiedzieć jak podejdę do okienka.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wejdź na stronę STS w necie , zapoznaj się z aktualną ofertą , dokonaj wyboru interesujących Cię zdarzeń i typów jakie chcesz do nich zagrać ( np. wygrana gospodarzy to 1 , remis to x lub 0 a wygrana gości to 2 ) .
Spisz na kartce numery tych zdarzeń oraz swoje wybory , określ czy ma to być zakład prosty AKO lub też system np 2z7 , podaj stawkę za cały zakład prosty lub stawkę za 1 kombinację zakładu systemowego i tę kartkę podaj obsłudze , która na podstawie Twoich dyspozycji zrobi z tego kupon.

Oczywiście najlepiej będzie jak nauczysz się samodzielnie robić na stronie STS e-kupony , na których znajdzie się to wszystko co chcesz mieć na gotowym kuponie zawartym w kolekturze - bo wtedy spisując z ekranu numer takiego e-kuponu tylko to podajesz w kolekturze i odpada możliwość popełnienia błędu przy wklepywaniu Twoich dyspozycji z kartki zawierającej typowania , oznaczenia typów i stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom