>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Problemy z zakładem

K 0

kubas1994

Użytkownik
Wczoraj postawiłem na normalny zakład na bwin i akurat udało mi się trafić, lecz pieniążków mi nie dodało za ten zakład. Pisałem dzisiaj do nich w tej sprawie i zero odpowiedzi. Gram tam parę dni i jak na razie wygrywałem zakłady, to kasa była od razu dodana, a teraz taki problem. Czy to jest normalne ?
 
G 0

goral09

Użytkownik
U mnie podobnie. Zakład rozliczony na moją korzyść, na koncie saldo 0. Wysłałem już cztery maile, na żaden nie uzyskałem odpowiedzi. Dodam, że teraz nie mogę się nawet zalogować na swoje konto
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie bądźcie cierpliwy.
Parę dni temu bwin miał poważną aktualizację. Ten kto choć trochę ma pojęcie o webmasterstwie ten wie, że takie aktualizacje przynoszą bardzo dużo problemów które trzeba powoli rozwiązywać.
Do tego bwin ma masę klientów i sobie wyobraźcie, że na całym świecie takich ludzi jak Wy z problemami z kontem jest mnóstwo! Każdy chce uzyskać jak najszybszą odpowiedź i każdy wysyła e-maile do bwinu. Ich skrzynki kontaktowe są pewnie rozgrzane do czerwoności, dlatego pojawiły się te wszystkie opóźnienia.
Radzę się nie potrzebnie nie stresować i być cierpliwym.
Bwin to poważna firma i prędzej czy później zapewne wszystko wyjaśnią na Waszą korzyść. Postawcie się na ich miejscu.
 
Do góry Bottom