>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problemy z nowym interfejsem w przeglądarce...

egreg 942

egreg

Użytkownik
Witam
Czy ma ktoś problemy z wyświetlaniem strony po kliknięciu na &quot;View full market&quot;.
Pokazuje się nowy , zmieniony widok dla konkretnego rynku.
Niestety na Operze jest źle wyświetlana , mało przejrzysta, na Chrome, Firefoxie czy IE nic się nie wyświetla. Ktoś wie co jest grane ? da się to ustawić żeby było po staremu ? Problem z tym jest od dzisiaj, wcześniej było OK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 0

marcin30

Użytkownik
Witam,
Mam dokładnie to samo. Próbowałem na trzech różnych komputerach z XP, Vistą oraz Windows 7 i do tego trzema różnymi przeglądarkami - Firefox, IE oraz Chrome. I po kliknięciu na &quot;View full market&quot; nic mi się nie pokazuje. Też jestem ciekaw co jest przyczyną i jak temu zaradzić.
Pozdrawiam,
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Też mam ten problem. Ale na starej wersji strony działa poprawnie (przycisk Old site na czarnym pasku u góry)
 
M 0

marcin30

Użytkownik
Witam,
Dzięki za informację. Rzeczywiście, wszystko wyświetla się poprawnie. Ale gdy spróbuję wypisać jakiś zakład, to nie pojawiają mi się zielone/czerwone napisy - jak dużo zyskam/stracę w przypadku zwycięstwa gospodarza, zwycięstwa gościa oraz remisu (w piłce nożnej). Nie wiem co zrobić, aby wszystko pokazywało się poprawnie. No i ciekawe, gdzie tkwi błąd z nową stroną.
Pozdrawiam,
 
Do góry Bottom