>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem ze stroną ! ? !

looker29 0

looker29

Użytkownik
Może ktoś poradzi bo jużnerwy tracę..
nie mogę wejść na stronę gamebookers.com ze swojego komputera
nie mogę tego zrobić przez żadną z przeglądarek - opera, IE, chrom.. nie pomaga wyłączenia antywirusa, firewalla, czyszczenie rejestru.. nic mi więcej nie przychodzi do głowy
nie działa tylko ta jedna strona .. wszystkie inn, cała sieć działa normalnie..
a żeby było śmieszniej to z każdego innego komputera mogę wejśc i sie logować...
jakie ustawienia kompa mogą odpowiadać za coś takiego..?? jak ktoś ma pomysł to proszę bo już nie mam nerwów!! @!#~!@#!@
pozdr.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja mogę tylko powiedzieć, że mam tak samo ze stroną Bet24.com tylko, że w moim przypadku chodzi o logowanie. Ze swojego kompa i laptopa nigdy mi się to nie udało, a z kompi kolega owszem
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Pobaw się ustawieniami przeglądarki (mówię o firefoxie), wejdź w narzędzia - opcje i sprawdź czy twoja przeglądarka nie blokuje cookies z tej strony na którą nie możesz wejśc - prywatnośc - ciasteczka - wyjątki, ponadto przeczyśc sobie kompa np. darmowym programem ccleaner (czy kiedyś udało ci się wejśc na tę stronę, czy nigdy na nią nie mogłeś wejśc ze swojego kompa?)
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
mam to samo!!! taki komunikat sie wyswietla:

Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

http://www.gamebookers.com używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.
Ten certyfikat nie będzie ważny do 2009-01-27 16:06.
(Kod błędu: sec_error_expired_certificate)

* Powodem tego może być nieprawidłowa konfiguracja serwera albo próba podania się za ten serwer przez podmiot nieuprawniony.
* Jeśli użytkownik łączył się wcześniej z tym serwerem, błąd może być tymczasowy – w tej sytuacji należy spróbować ponownie później.
juz 2 dni nie moge wejsc;/
 
looker29 0

looker29

Użytkownik
a u mnie - data prawidłowa.. wszystkie przeglądarki wyczyszczone i sprawdzone.. woigóle cały komp przeczyszczony tak jak trzeba, robię to regularnie...
w zeszłym tygodniu strona otwierała sie normalnie, dopiero od paru dni się nie otwiera
i jeszcze niespodzianka.. dzisiaj przez jakąś godzinę strona się otwierała - z opery, z pozostałych przeglądarek nie, ale i tak w operze nie mogłem sie zalogować bo na logowanie nie reagowała. ale w tej chwili wszystko wróciło do normy i znowu nie działa także z opery :-/
i by uściślić jeszcze ... nie wyskakuje mi żaden komunikat .. poprostu strona wygląda jakby się otwierała, pasek postępu stoi w miejscu.. i tak w nieskończoność
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja też mam problemy z Gamebookers na Firefoxie. W ogóle mi coś chyba blokuje bo nie nie mogę odpalać &quot;cashiera&quot;, często wyskakują mi jakieś błędy, na live coś mi się wyskakuje.
Dlatego wyłącznie dla tego buka muszę odpalać inną przeglądarkę. A nie chce mi się grzebać w ustawieniach Mozilli.
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
no ja mam dokaldnie to samo- dali bonus ktory trzeba obrocic w 7 dni i zablokowali wejscia na stronke- genialne posuniecie z ich strony
 
jakub_ch 0

jakub_ch

Użytkownik
Dzwoniłem tam dzisiaj i powiedzieli, że robią update oprogramowania zwiększającego bezpieczeństwo funkcjonowania strony.

Raz pojawił mi się na stronie komunikat dokładnie tej treści, ale było napisane, że zrobią to do 11. Może do 11 czasu angielskiego, czyli do 12 naszego, nie wiem.

Spokojna wasza rozczochrana ????
 
Do góry Bottom