>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Problem z założeniem karty klubowej STS

szhizna 18

szhizna

Użytkownik
Witam, chciałem dzisiaj założyć kartę klubową STS i po wypełnieniu wszystkich danych i wybraniu punktu, gdy naciskam &quot;załóż kartę&quot; wyskakuje mi błąd &quot;null&quot;. Próbowałem, gdy jestem zalogowany na konto oraz po wylogowaniu i jest to samo. Miał ktoś podobny problem?
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Najlepiej i najszybciej będzie napisać do supportu, albo przejść się do punktu. Tutaj możesz czekać na odpowiedz trochę.
 
szhizna 18

szhizna

Użytkownik
Napisałem do supportu wczoraj i dostałem odpowiedź, że to problem techniczny i przekazali tą sprawę do działu IT. Jak dotąd problem nie zniknął.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ponieważ tam pracują niekompetentni ludzi....Sam miałem z tym problem i niestety STS musi nad tym popracować pewnie w tygodniu coś się ruszy....
Pozdro.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Też taki miałem problem, i jak sie okazalo przez internet nie da sie założyc karty tak mi nawet powiedzieli w supporcie, trzeba po prostu udac sie do punktu...
 
kiecio 0

kiecio

Użytkownik
Nie ma sensu zakładać takiej karty przez internet, przecież i tak trzeba będzie dymać do najbliższego punktu po odbiór. A w punkcie naziemnym, wyrobienie takiej karty to kwestia dwóch/trzech minut... Przecież tam wystarczy podać tylko imię/nazwisko/nick karty/numer telefonu czy tam em@il. Osobiście ta karta mi nie była potrzebna, jeżeli na jedną kartę przypada jedna przeciętna osoba, to nie ma żadnej możliwości aby cokolwiek ugrać... No ale jedna z miłych pań zaproponowała mi wyrobienie takiej karty, gdyż zorientowała się, że bywam w STSie w miarę często. I tak wyrobiłem sobie kartę klubu STS, ale służy mi ona w innym celu - gdy ją pokazuję, zazwyczaj rzadziej pytają się mnie o dowód itd...,a te punkty stoją dla mnie już na drugim miejscu...
 
Do góry Bottom