>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Problem z Wypłatom

S 0

svmsung

Użytkownik
Mam zamiar założyć konto na jakieś stronie bukmacherskiej i moje pytanie czy jest jakiś bukmacher internetowy w którym można wypłacić pieniądze na inne konto (inne nazwisko niż podane przy rejestracji). :?: :?:
 
S 0

svmsung

Użytkownik
A jak podam to samo nazwisko a inne imię?
Na przykład zarejestruje na moją mamę a pieniądze przelewać dominie na konto (to samo nazwisko) czy tak morze być ? :?: :zy3ou:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Nie wiem czy czasem w Betgunie nie przejdzie taki patent... zapytaj sie jutro na czacie , czy możesz tak zrobić.Bo z tego co mi wiadomo to kiedyś tak można było robić...(choć reki nie dam)
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
u wiekszosci buków jest wyraznie napisane ze wypłaty mozna dokonac TYLKO na imienne (czyli założone na te same dane) konto bankowe ????
 
C 0

ciper_pl

Użytkownik
Mam 18 lat ,ale nie mam dowodu, czy w tej sytuacji w razie czego jak dostaną skan paszportu zamkną mordę(gram w bwin) i czy jest możliwe założenie konta bankowego nie mając dowodu? Pytam, bo wszyscy w mojej rodzince twierdzą, że trzeba miec dowód... ???? , więc jak jest?
 
K 0

kamil_miszcz

Użytkownik
Konto bez dowodu na pewno możesz założyć w Inteligo.
Podczas zakładania konta musisz po prostu wybrać, że dokumentem weryfikującym Twoją tożsamość będzie paszport.
 
M 0

motaeb

Użytkownik
Mam konto w Bwin. Rozumiem że jeśli będę chciał wypłacić pieniądze, to tylko na konto na moje nazwisko, np konto ojca nie wchodzi w grę ?
 
A 0

ahilles107

Użytkownik
a czy zawsze przy wypłacie żądają scana dowodu ??

jeśli jestem nie pełnoletni (18 w listopadzie) to mogę wypłacić ?? Czy się będą czepiać ?? (gram na bwin)
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
a czy zawsze przy wypłacie żądają scana dowodu ??
zależy,ale przeważnie chcą dokumentów... róznie to bywa u jednych chcą a u innych nie... ale standardowo to wymagają.

jeśli jestem nie pełnoletni (18 w listopadzie) to mogę wypłacić ?? Czy się będą czepiać ?? (gram na Bwin)
no jak zlecisz wypłate a Bwin zażąda scanów dokumentów ,a ty nie masz 18-stu lat to kasa przepada.... bo złamaleś regulamin i jesteś jeszcze niepełnoletni....
 
Do góry Bottom