>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wpłatą paysafecard i betsson

A 4

alebum

Użytkownik
Mam problem otóż wpłaciłem do betsson poprzez paysafecard 100pln...
Wyskoczył technical errror po czym okno zgasło. Sprawdzam stan konta karty na stronie paysafe i pisze teraz cże kod zużyty 17 września... nie wiem jakim cudem jak karta kupiona 28 września a gdy sprawdzalem jakiś czas temu było w historii że wpłata w trakcie realizacji ... co robić pisalem na @ do paysafe nie odpisali olali mnie przez wekeend.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Pisz do Betssona (na angielski czy hiszpański czat jak nie ma polskiego ON).
Ja raz miałem takie coś na Bwinie ale to wina buka i dodali mi po wyjaśnieniu sprawy. Okazało się ze to wpłynęło do nich normalnie, lecz właśnie też mi się stronka zawiesiła i nie było wpłaty na początku.
 
A 4

alebum

Użytkownik
Pisz do Betssona (na angielski czy hiszpański czat jak nie ma polskiego ON).
Ja raz miałem takie coś na Bwinie ale to wina buka i dodali mi po wyjaśnieniu sprawy. Okazało się ze to wpłynęło do nich normalnie, lecz właśnie też mi się stronka zawiesiła i nie było wpłaty na początku.
Oni chcą jakiś P24 numer który wygląda tak... P24-111-111 skąd to znajde ?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
P24 to bardziej z przelewy24 mi się kojarzy...
Szczerze to nie mam pojęcia co to może być. Ja dla Bwin dawałem PIN z kuponu i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 4

alebum

Użytkownik
Wyslałem im to też i będę czekał.
edit: Mają problem z paysafecard. Nie polecam wpłacać tą metodą wpłata zostanie cofnięta z powrotem na kartę w ciągu 3dni. Więc jeśli ktoś wyrzuci kartę po doładowaniu ma problem...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dokonywałem dzisiaj wpłaty przez PSC do betssona żeby załapać się na bonus i problem prawie identyczny jak u autora tego tematu.
Depozyt 100pln, nic się nie zawiesza, wklepuję kod i kasy ani na koncie ani po sprawdzeniu na karcie psc. Zgłoszone do supportu i już to wyjaśniają
edit: kasa wróciła na kartę po ponad godzinie a jakiegoś maila w tej sprawie z ich strony zero
 
Do góry Bottom