>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z PKO

T 0

tipi

Użytkownik
Witam.
W związku z tym, że chce dokonać przelewu internetowego na moje konto Expekt muszę tam podać hasło do serwisu iPKO. Niestety na umowie nie znalazłem czegoś takiego jak hasło, czy pierwsze hasło do. Prosiłbym o pomoc tzn. gdzie moge szukać, czy jest taka możliwość, że po prostu zrezygnowałem z opcji internetowej itp. (choć jest wzmianka o serwisie).
Pozdrawiam.
Proszę o jakieś podpowiedzi.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dostałeś kody w kopercie do przelewów ?
Jeśli tak to pierwszy kod jest pierwszym hasłem więc go wpisujesz, a następnie przekierowuje Cię do zmiany i utworzenia nowego hasła [ już, Twoje, stałe, wymyślone hasło ], a następnie możesz korzystać z serwisu internetowego.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Witam.

W związku z tym, że chce dokonać przelewu internetowego na moje konto Expekt muszę tam podać hasło do serwisu iPKO. Niestety na umowie nie znalazłem czegoś takiego jak hasło, czy pierwsze hasło do. Prosiłbym o pomoc tzn. gdzie moge szukać, czy jest taka możliwość, że po prostu zrezygnowałem z opcji internetowej itp. (choć jest wzmianka o serwisie).

Pozdrawiam.

Proszę o jakieś podpowiedzi.
Zakładam że niedawno założyłeś konto w banku. Po około dwóch tygodniach od założenia konta (przynajmniej w moim przypadku tyle to trwało) dostaniesz kartę kodów jednorazowych. Jest to karteczka zawierająca 40 kodów, przy każdym przelewie będziesz musiał podać jeden z tych kodów (jednego kodu możesz użyć jeden raz). Gdy dostaniesz już tą kartę, to na stronie PKO24 znajdź takie coś co się nazywa &quot;Aktywacja kart kodów jednorazowych&quot; czy coś w ten deseń. Pani do Ciebie zadzwoni, a następnie postępuj według instrukcji. Jeśli karty kodów Ci się skończyły, to możesz zamówić kolejną poprzez stronkę. Jeśli masz więcej pytań - pytaj ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Temat przeniosłem, bo zdecydowanie lepszym miejscem jest dział Konta Elektroniczne
Mam nadzieję, że odnośnik pozostawiony na 24 godziny wystarczy koledze i pozna odpowiedź na woje pytanie.
Na przyszłość radzę zakładać temat w odpowiednim dziale - łatwiej i szybciej znajdziesz pomoc.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w bukmacherce ????
 
Do góry Bottom