>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

problem z otwieraniem forum.bukmacherskie.com

hulio90 1,5K

hulio90

Użytkownik
Witam
Od dziś mam pewien denerwujący mnie problem. Zawsze, przeglądając internet używałem przeglądarki: mozilla firefox lub google chrome. Dziś pojawił się problem, ponieważ na tych nie mogę otworzyć strony forum i nie wiem co się dzieje. Nie instalowałem żadnej aplikacji, żądnych dodatków. Jednym słowem nie zmieniłem nic i nagle przestało działać. Nie wyskakuje żaden komunikat, strona jakby się wczytywała, ale czekam nawet po kilkanaście minut i nic. Myślałem, że to winna servera, ale na Internet Explorerze nie mam żądnych problemów z wejściem. Wchodziłem na forum korzystająć z proxy (http://anonymouse.org/) na mozilli i wtedy też strona normalnie wchodziła. Nie wiem co się dzieje, denerwuje mnie ten problem, a nie mogę znaleźć rozwiązania. Moi znajomi nie mają tego problem i strona normalnie im się otwiera. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc, będę bardzo wdzięczny za odpowiedź
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dzięki wielkie za odpowiedź, bo majstrowałem 2 godziny z tą mozillą z dodatkami i nic. ;)
Spokojnie czekaj ;) Administracja pracuje już nad poprawą więc powinno być oki.
U mnie już większości błędów nie ma a też miałem spore kłopoty.
Pozdro
 
K 358

koeman66

Użytkownik
to chyba na calym necie cos sie dzieje... mi dzisiaj zablokowali skrzynke na interii, ze niby spam wysylam z skrzynki, pewnie ktos sie wlamal i teraz z mojego konta wysyla smieci, banda idiotow ma wiecznie zajeta linie telefoniczna, dzwonisz i dzwonisz, a konsultant na Bahamach!!!
 
Do góry Bottom