>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z kuponami

D 0

doniekk

Użytkownik
Cześć.
Chłopak jest fanem żużla, więc co jakiś czas obstawiamy. Dziś 2 ligowy mecz Opole- Wittstock zapowiadał się fajnie i miał dobry kurs. Opole 12.0, Wittstock 25.0. Remis nie pamiętam, ale coś pomiędzy tymi dwoma.
Chłopak ze swojego konta postawił za 25zł na Opole, ja tyle samo na Wittstock. Wiadomo, kwoty nie są powalające i przeżyjemy bez nich, ale wygrać już można było sporo. Wszystko fajnie, czekamy do 18 na wyniki. Cieszymy się, że nie było remisu, to najważniejsze, czyli coś tam wygraliśmy. A tu du*a, okazuje się, że kupon chłopaka postawiony został na Wittstock, a mój na remis. Tak twierdzi pan z czatu, chociaż my wiemy doskonale na co postawiliśmy, kurde, sprawdzałam 3 razy. Faktycznie, w rozliczonych kuponach widnieje u mnie remis, chociaż wiem, że stawiałam na Wittstock i to samo z chłopakiem.

O co chodzi, ktoś też tak miał?
Szukam, sprawdzam, ale raczej szanse są nikłe na udowodnienie prawdy.
Post automatycznie złączony:

Zapomniałam dodać, że wygrało ofc Opole i chłopak teoretycznie wygrał ponad 260zł. W rzeczywistości nie wygrał nic, bo kupony są po prostu źle wystawione w porównaniu do tego, co my obstawialismy.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Skoro nie masz dowodu w postaci screna to nic nikomu nie udowodnisz to raz. A dwa, jak gracie u tego samego buka, macie konta na siebie ale korzystacie z tego samego wi fi, a nie daj boze jedno loguje sie nieraz z telefonu/kompa drugiego to szybka droga do blolady kont u bukmachera.
A jeszcze zapytam. Kursy pre na druzyne X byl @12 a na Y @25? Chyba cos jednak pomylilas bo to raczej nie mozliwe jest.
 
D 0

doniekk

Użytkownik
Nie, nie. Mieszkamy osobno, po prostu jesteśmy razem xd Osobne wifi, osobne sprzęty, więc nie mają podstaw do bloka. Screen mam zaraz po zakupie kuponu i wygląda on tak. IMG_20210614_095547.jpg

1 to Opole, x to remis, 2 Wittstock.
Kurs został ten sam, co miał być przy Wittstocku (tak jak mówię, remis miał kurs około 18.0), zmieniło się oznaczenie na "x".
Chłopak ma też screen zaraz po zakupie i pod kursem 12.0, czyli tak jak miało Opole (nie, nie pomyliliśmy się, naprawdę tak było 😅) widnieje "2".

Więc musielibyśmy mieć nagranie ekranu z chwili kupowania, że faktycznie klikalismy zakup: on- Opole, ja- Wittstock.

Rozumiem, że kurs był niemożliwie wysoki, ale jeśli się pomylili i taki ustawili to niech płacą za swoją pomyłkę, no kurde...
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Podejrzewam że źle przeczytaliście ofertę ale nawet jeśli by to buk się pomylił z kursami to i tak nic byście nie ugrali bo się zabezpieczają przed takimi pomyłkami w regulaminie.
 
D 0

doniekk

Użytkownik
Rozumiem, sami byliśmy zaskoczeni tak wysokimi kursami, akurat na naszym kochanym żużlu, ale oferta nie była skomplikowana i wydaje mi się, że przeczytaliśmy ją dobrze 🤔
Nawet gdyby kurs był niższy, też byśmy się cieszyli, chodzi raczej o fakt zmienienia naszych kuponów. Gdzie oba kupony zostały wystawione nie tak jak powinny. Stąd też nasze zdziwienie, bo choć korzystamy z innych sprzętów i wifi, oferta była taka sama dla nas obu i akurat nam obu zmieniono kupony. Może akurat znajdzie się ktoś kto również obstawiał ten mecz i ma ten sam problem 🤷🏼
 
Do góry Bottom