>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z działaniem.

L 20

lehane

Użytkownik
Od jakiegoś czasu stronka Unibetu wygląda tak:

http://img147.imageshack.us/img147/6335/unibet.png

Nie muszę chyba mówić, że jest to denerwujące. Naturalnie mówię o sytuacji na moim komputerze, w innych miejscach jest OK. Oczywisty jest fakt, że po prostu szukam rozwiązania tego problemu. Pozostałe strony bukmacherów działają bez problemu, więc problem na pewno nie leży w nieaktualnym oprogramowaniu... Chyba, że Unibet potrzebuje takich programów, które nie są potrzebne w innych bukach, jednocześnie ja ich nie posiadam, co tłumaczyłoby całą sytuację... Macie jakiś pomysł?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
to samo mam co pan wyzej znalazl juz ktos rozwiazanie tego problemu??
U mnie od czasu do czasu podobnie się działo gdy otwierałem Unibet w Explorerze.
Jednak kiedy przeszedłem na Mozille wszystko działa jak nalezy więc może poprostu spróbujcie zacząc od zmiany przeglądarki. Jak nie pomoże to może format ;)
 
travism 190

travism

Forum VIP
no to dziwne bo ja mam Firefoxa i jeszcze ani razu nie miałem problemów z dostepem do strony ;) zrob tak jak radzi robson ???? Format bo innej opcji tu chyba juz nie ma ????
 
L 20

lehane

Użytkownik
Korzystam z Firefoxa, IE nawet nie ruszam... Jednak próbowałem na trzech wymienionych przez Was przeglądarkach, na wszystkich było to samo. Też myślę, że coś się przestawiło w systemie, a akurat to, co się przestawiło, decyduje o działaniu Unibetu, więc pozostaje tylko format, jednak aż tak nie jestem zdeterminowany, więc odpuszczę sobie, niemniej dziękuję za reakcje.
 
Do góry Bottom