>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Problem z bonusem ! BET 365

L 0

laik1234

Użytkownik
Może wydac sie głupie ale jest nowy jezeli chodzi o buka internetowego. Pisałem do pomocy ale oni w niczym mi nie pomogli, mianowicie chodzi mi o to jak mam rozumiec to zdanie,,Aby móc wykorzystać swój bonus, musisz postawić za swój kwalifikujący się depozyt jeden raz na wybrany przez Ciebie rynek i sport. To znaczy ze aby skorzystac z promocji mam postawic ze normalny jeden zakład za np. 10zł czy za swoj cały wpłacony depozyt czyli w moim przypadku 150zł?
 
B 0

brss

Użytkownik
Nie chciałem tworzyć nowego tematu, więc się podepnę tutaj.
Wpłaciłem depozyt w wysokości 50 zł i otrzymałem bonus następne 50 zł (w sumie na koncie 100 zł). Aby móc wypłacić pieniądze muszę oczywiście zrobić obrót 1xsuma z depozytu oraz 3xsuma bonusu, czyli w moim przypadku będzie to 200 zł. Jednak, gdy rozwinie się listę z sumą pieniędzy do gospodarowania mam:
Bonus: 50 zł-x
Do wypłaty: y
Razem: 50zł-x+y
gdzie x to jest suma pieniędzy jaka postawiłem podczas, gdy w moim depozycie miałem 0, a y to 50 zł+to co wygrałem
I jak teraz stawiam zdarzenia sportowe to zawsze mi pieniądze pobiera z &quot;Do wypłaty&quot;, a nie bonusu. W miejscu bonusu cały czas jest kwota 50zł-x. I moje pytanie brzmi: Czy w momencie, kiedy już zrobiłem wymagany obrót mojego depozytu (pierwsza wpłata) to teraz już tylko &quot;robiłem&quot; obrót na rzecz bonusu?
 
d4b 1

d4b

Użytkownik
Podpinam się pod brss oraz sam mam pytanie.
Wpłaciłem 70. bonus 70. W sumie 140. Straciłem 70 zł do depozytu. Został sam bonus. Bonusem obróciłem już za łączną sumę stawek wynoszącą ok 280 zł. Także bonusem obróciłem trzykrotnie, a pieniążków dalej wypłacić nie mogę.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Podpinam się pod brss oraz sam mam pytanie.

Wpłaciłem 70. bonus 70. W sumie 140. Straciłem 70 zł do depozytu. Został sam bonus. Bonusem obróciłem już za łączną sumę stawek wynoszącą ok 280 zł. Także bonusem obróciłem trzykrotnie, a pieniążków dalej wypłacić nie mogę.
A obracałeś na kursach ponad 1.5?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
70 + 70 - 140. 140 (&quot;Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.&quot;) x 3 (wymagany obrót) = 420 zł.
420 zł - 280 zł (które obróciłeś) = 140 zł do obrotu jeszcze.
Poza tym wejdź w usługi (prawy-górny róg strony) -&gt; użytkownicy -&gt; oferty -&gt; Historia transakcji bonusowych.
Tam masz wszystko rozpisane (ile musisz łącznie postawić, ile już obróciłeś i ile pozostało co jeszcze do obrócenia).
Pozdro ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
d4b 1

d4b

Użytkownik
A obracałeś na kursach ponad 1.5?
Tak w 94 % przypadków ????
70 + 70 - 140. 140 (&quot;Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty.&quot;) x 3 (wymagany obrót) = 420 zł.
420 zł - 280 zł (które obróciłeś) = 140 zł do obrotu jeszcze.
Poza tym wejdź w usługi (prawy-górny róg strony) -&gt; użytkownicy -&gt; oferty -&gt; Historia transakcji bonusowych.
Tam masz wszystko rozpisane (ile musisz łącznie postawić, ile już obróciłeś i ile pozostało co jeszcze do obrócenia).
Pozdro .
Dzięki wielkie. Zawsze myślałem, że tylko sam bonus podlega obrotowi. Notabene, sprawdziłem i zostało mi jeszcze 128 zł do obrotu.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom