>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z BetCris

K 0

kurfiszon

Użytkownik
Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Mam problem z rozliczeniem spotkania jako zwrot w BetCris. Poniżej zamieszczam screena o jakie zdarzenie chodzi. Mianowicie spotkanie zakończyło się ok. 80 minuty, rozliczenie tego zdarzenia trwało 24 godziny, po upływie tego czasu pewien tego, że zostanie rozliczone jako zwrot, byłem niemile zaskoczony. Na Superbet rozliczali to po kursie 1.0, i po napisaniu do nich potwierdzili mi że był nieprawidłowy format i dlatego robili zwrot. Na BetCris oczekują dowodów na to, czy macie jakieś źródło gdzie są jakiekolwiek trackery, statystyki itd. które mógłbym przedstawić tym krętaczom. Przeszukałem już chyba wszystko, łącznie z facebookami itp., i nie mogę nic znaleźć. Screenshot_2023-11-17-04-13-28-126_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Piszesz, że spotkanie zakończyło się w 80. minucie, a jakaś podstawa aby tak twierdzić? Poza superbetem, który po kursie 1.0 potrafi wszystko rozliczyć wedle uznania.
To są właśnie uroki takich lig - krzaków. Ja cenię szeroką ofertę u bukmachera, ale potem są właśnie tego typu problemy, że ciężko się dokopać do szczegółów danego spotkania.

Natomiast z tego co widzę - format rozgrywek nie różni się od standardowych i najwyraźniej słabo szukasz. Na stronie pucharowej są informacje pod meczemi o wszelkich "odchyleniach" od normy typu wcześniej zakończony mecz, zmiana gospodarza, ewentualne rzuty karne itd. Pod tym meczem żadnej takiej informacji nie ma.
1700208525743.png
 
Do góry Bottom