>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

problem / przłożony mecz

banan 0

banan

Użytkownik
Mam pytanie. Jak wiadomo wczoraj przlozono mecz Portsmouth-Arsenal. Postawilem na to, ze Arsenal strzeli bramkę. Co sie dzieje z moim kuponem? Sa jakies nastepstwa tego, ze przlozyli mecz? Czy kupon jest juz przegrany?

Czekam na odpowiedz. Z góry dziękuje
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja mam ten sam problem. Wczoraj sie pytałem w shoutboxie i mi powiedzieli zebym ewentualna wygrana z kuponu podzielil przez kurs na Arsenal i tyle pieniedzy wygrałem. W moim przypadku oczywiscie wszystkie inne mecze weszły. A wiec ja zrobie tak jak mi powiedzieli. Jutro ide do STS.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Np. w STS jest ttak że jeżeli spotkanie się nie odbędzie to po 2 dniach tzw. ZWROT poporstu odejmują ten kurs i wypłacają wygraną
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
a co sie dzieje, jak mecz przerwa, a reszta weszla?
to czekasz na ogół 2-3 dni. Jezeli mecz nie zostanie rozegrany wciągu tych dni to kurs tego meczu zrównuje sie do 1.00 i masz kupon trafiony. :mrgreen:
 
pawwel 0

pawwel

Użytkownik
to ja mam takie pytanie na przykladzie licze na bardzo szybka odpowiedz
Dzisiaj grac miała Petrova , ale na jakis czas przed meczem postanowila sie wycofac z turnieju.Czy to znaczy ze kupon mi wtopił ?( zaznaczam ze do meczu nie doszło miedzy dwoma zawodniczkami i wycofała sie jeszcze przed rozgrzewką)
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Myślę że mecz zostanie odwołany.
I w buku powinni zrównać kurs do 1.00
ale to nie jest w 100% pewne
 
T 0

tubinho

Użytkownik
Petrova wycofala sie przedmeczem,wiec zwrot,ale wystarczylo by by rozegrala 1 gem i doznala kontuzji wtedy mialbys przegrany zakład
 
Do góry Bottom