>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem podczas aktywacji

A 0

alwayspodgure

Użytkownik


Dzisiaj otrzymałem nową kartę prepaid. Na stronie skrilla uruchomiłem aktywację. Wpisałem wszystkie dane, po czym wyskoczyło okienko, w którym wpisuje się PIN. 
Ustawiłem swój PIN. Aktywacja została zakończona sukcesem. Otrzymałem maila z potwierdzeniem, a na stronie nowa karta jest podpięta pod konto. 
Niestety w sklepie trzy razy PIN został uznany za błędny. 
Odzyskałem PIN na stronie i okazało się, że jest taki, jaki sobie ustawiłem i jaki wpisywałem w sklepie. 

I teraz mam zagwozdkę, bo spieszyłem się i zniszczyłem już ten list i  nie mam jak sprawdzić instrukcji aktywacji.

Obawiam się, że to Skrill ustala PIN i ja namieszałem, wpisując wymyślony przeze mnie podczas aktywacji. 

Tylko że jeśli to SKrill ustalałby PIN, to dlaczego zaakceptowało aktywację, gdy podałem swój?

Ludzie, poratujcie. ????
 
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Nową kartę masz pewnie w euro Skrill ma jakieś problemy techniczne jak teraz dostaniesz wplate w innej walucie to nie dodaje się ona do salda głównego i nic z  ta kasa na chwile obecną nie można zrobic
 
A 0

alwayspodgure

Użytkownik
Starą kartę miałem w PLN. Konto również mam w PLN. 
Też mi się wydawało, że samemu się ustala PIN. Już zgłupiałem, bo robiłem to błyskawicznie i wszystko zostało zaakceptowane, po czym dostałem na maila potwierdzenie. 
PIN ustalony przeze mnie nie działa. A opcja "odzyskaj PIN" pokazuje mi ten PIN, który sobie ustawiłem przy aktywacji. 

Obawiam się, że rzeczywiście na nowa karta jest w EURO. Oznaczenie na stronie ma EuroCYFRY. 
Nie wiem, dlaczego mi przysłali taką, skoro dwie poprzednie były w PLN i konto od zawsze w PLN. 
Co za ZONK. 
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Teraz już nie będzie kart w PLN wszystkie karty nowe będą w euro
to mały pikuś jak mówiłem jak przyjdzie wpłata w innej walucie tworzy się automatycznie nowe konto z ta waluta tyle że nie ma zakladki pozwalającej na transfer tej kasy
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Szanowny Panie/Szanowna Pani
Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.

Uprzejmie informujemy, że w chwili obecnej może Pan posiadać na koncie Skrill środki w kilku walutach.

Walutę można dodać w sekcji ‘Exchange’ na swoim koncie. Należy wybrać waluty, z których i na które chce Pan wymieniać środki, wpisać kwotę i potwierdzić.

Ze względu na prace techniczne zakładka Exchange nie jest chwilowo dostępna. Prosimy regularnie sprawdzać, czy pojawiła się ona na Pana koncie Skrill
 
A 0

alwayspodgure

Użytkownik
Ja mam tylko w pln na razie. Ale to dalej nie wyjaśnia, dlaczego PIN nie działa. Gdyby chodziło o brak środków, to PIN zostałby zaakceptowany, ale transakcja odrzucona ze względu na brak $.
 
A 0

alwayspodgure

Użytkownik
PIN już działa. Miałem resztki pln. Wydałem 5.49, policzył skrill 5.52. 
Tylko mam nadzieję, że jak teraz dostanę transfer w EUR i utworzy się konto w tej walucie, to nie będę musiał tego transferować do głównego konta PLN, z którego znowu musiałoby być zmienione na EUR, żeby kartą wypłacić. 
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
jak ci przyjdzie w euro to tak wlasnie bedziesz musial zrobic bo glowne masz w PLN ale wystarczy tylko raz przelac a karta automatycznie ci pozniej przeliczy, ale jak ci przyjdzie teraz to nie bedziesz ial tego problemu bo z ta kasa poki co nic nie da sie zrobic hahahah bo nie ma zakladki do tego hahhaha
 
Do góry Bottom