>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prime Show MMA 6: Premium

macio106 135,9K

macio106

Znawca - MMA


Dawid "Ambro" Ambroziak - Grzegorz "Hellboy" Głuszcz/ Ambro 1.20 Fortuna ZWROT, WALKI NIE BYŁO.

Jakiś tam śpiewak, który zaczyna swoja przygodę ze sportami walki, zero obicia czy doświadczenia, kontra Ambro który najważniejsze NIE JEST GŁUPI, nie podpali się walczy mądrze słucha narożnika ma plan na walkę i się tego trzyma. Potrafi co nieco w parterze czy w stójce oraz posiada większe doświadczenie. Walka do jednej bramki.

Mateusz "Tarzan" Leśniak - Adam Soroko/ Mniej niż 2.5 rundy @1.55 Fortuna lub Walka nie dotrwa do decyzji @1.25 Fortuna

Dwa duże chłopy, które w każdej ze swoich walk idą na hurra do przodu bez gardy. Nie wiaodmo też jak Soroko jest przygotowany. To nie ma prawa długo trwać.
 
Ostatnia edycja:
xavi90 177,1K

xavi90

Znawca - Boks
Co by nie mówić o Jacku Murańskim to jak dotychczas miał rywali naprawdę trudnych- młodszych, wysportowanych albo większych gabarytowo jak ostatnio Paweł Jóźwiak. Właściwie to ta walka z Jóźwiakiem pokazała dobitnie że stary Muran oprócz tego że ma twardy łeb to nie umie praktycznie nic i nie ma tu przypadku że w swoich walkach nie zadaje praktycznie ciosów. Ale myślę że dziś się to zmieni bo w końcu dostaje rywala gdzie z przynajmniej paru względów przylepiono mu łatkę zdecydowanego faworyta. Przede wszystkim wiek- Maciej Wiewiórka ma 51 lat i jest od Jacka bodajże ledwo 3 lata młodszy. Druga sprawa to doświadczenie, dla Macieja będzie to debiut a Jacek jednak już do oktagonu pare razy wychodził. Istotny aspekt to kilogramy- Wiewórka ma ledwo około 74 kg a Murański ponad 20 kg (!) więcej. Przy podobnym wzroście to jest kolosalna dysproporcja. Jednak tak jak wspomniałem, Murański nie umie nic i do tego rusza się jak mucha w smole. O Wiewiórce nie wiadomo zbyt wiele, oczywiście jest znany ze względu na syna Maksa ale sam z pewnością ma jakieś doświadczenia z sali treningowej i podobno jest posiadaczem pasów BJJ. Kluczowa jest dla mnie tutaj formuła- 3 rundy po 3 minuty w K1 więc bez parteru gdzie już w ogóle kilogramy by decydowały to zakładam scenariusz dosyć oczywisty. Mianowicie Stary Wiewiór na wstecznym, zapewne przez pierwsze dwie rundy aby zmęczyć Jacka i spróbować go wykończyć w 3 rundzie. Wydaje mi się że jednak to może nie wystarczyć bo Jacek będzie raczej inicjatorem wymian i to będzie punktowane przez sędziów. Do tego dochodzi fakt że federacja Prime ma na Murańskiego jasny plan który powinien być prędzej czy później zwieńczony walką z Najmanem. A do tego musi w końcu coś wygrać. Swoją drogą tutaj miał walczyć Oświeciński a Maciej Wiewiórka jest niejako w zastępstwie. Uważam że formuła K1 daje tutaj dużo wieksze szanse na pełen dystans i kurs jest przesadzony, no chyba że Wiewiórke zje presja i w ogóle nie będzie realizował planu taktycznego.

Jacek Murański na punkty @4,00 Efortuna

Mój typ jeszcze gorszy niz taktyka na walkę Wiewióra ale inna sprawa że we freak fightach to te kilogramy praktycznie zawsze robią różnice gdy mamy taką dysproporcję.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Murański - Wiewiór, Wiewiór wygra @3.57FORTUNA

Walka już niebawem bo teraz walczy Soroko. Murański to legenda freak fightów, ale bardziej w kwestii robienia show i trash talku - w samych walkach dotychczas zbierał na łeb i każdy jego rywal po prostu go niemiłosiernie obijał, co dawało wygraną na punkty lub przez czasem. Nie wiem czego sie spodziewać ze strony Wiewióra (starego), ale trudno mi sobie wyobrazić, by Murański nagle czymś zaskoczył, szczególnie w K1, gdzie Murański ponownie moze tylko zbierać na łeb. Warunki fizyczne na korzyść Murańskiego, ale kondycja już zdecydowanie Wiewór senior. Kursy mocno zawyżone wg. mojej opinie. Murański z walki na walkę był coraz slabszy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom