>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 9 KOLEJKA 25.10 - 26.10.2008

Status
Zamknięty.
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Miko MU bardzo dobry typ i analiza
Dzięki ;)
Adi_krk, ja wprost przeciwnie, dopatruję się remisu bądź wygranej Boltonu na White Hart Lane. Myślisz, że Tottenham bez Kinga, Dawsona, Woodgate&#39;a i Bale zagra skutecznie w obronie? Poza tym chyba już każdy stracił wiarę, tym bardziej jak dziś Ramos już ich podobno nie poprowadzi.
Zastanawiam się właśnie nad typem na Arsenal albo na Man City w meczu ze Stoke. Który typ wg was pewniejszy? Co polecacie
Zdecydowanie Man City ;)
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
wedlug mnie pewniejszy wydaje sie manchester 10 pozycja to chyba nie jest szczyt mozliwosci Marka Hughesa co do Arsenalu w derbach roznie bywa
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Ja myślę, że Man City i Arsenal dziś wygrają swoje mecze. O tych pierwszych już było w temacie, więc trzy słowa o Arsenalu. Przede wszystkim w meczu wystąpią Gallas i Toure, po za tym w znakomitej formie jest Adebayor i Wallcott, a Diaby jest niesamowity i brak Rosickiego jest nieodczuwalny. Najważniejsze w grze Arsenalu jest to, że oni utrzymują się przy piłce. Nie łatwo jest strzelić bramkę drużynie jeśli nie możesz przejąć piłki. Jedyna szansa w grze z kontry ale to może nie wystarczyć. Spodziewam się wygranej Arsenalu, bo w obecnej formie są w stanie wygrać z każdą drużyną.;-) Jeszcze aspekt derbowy... w Londynie derby są co kilka kolejek i w tym jednym przypadku nigdy nie zwracam na to uwagę.;-)
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Adi_krk, ja wprost przeciwnie, dopatruję się remisu bądź wygranej Boltonu na White Hart Lane. Myślisz, że Tottenham bez Kinga, Dawsona, Woodgate&#39;a i Bale zagra skutecznie w obronie? Poza tym chyba już każdy stracił wiarę, tym bardziej jak dziś Ramos już ich podobno nie poprowadzi.
Wiem, że nic nie przemawia za Tottenhamem. Mimo wszystko wierzę, że dziś powalczą o wygraną. No obrona wygląda fatalnie.. Ja się jednak uprę i będę dalej twierdził, że dziś wygrają! Na pewno ManCity dziś jest dobry do zagrania, po dobrym początku ostatnio były słabsze mecze i dziś muszą się zrehabilitować przed własną publicznością, a z kim jak nie ze Stoke? Kurs na Portsmouth strasznie duży 1.90 co myślicie o tym meczu? Myślicie, że mogą spaść morale w drużynie po tym jak Redknapp dostał propozycje z Tottenhamu? I podobno ją rozważa. Bo gdyby nie to zawirowanie ja bym brał kurs na Portsmouth w ciemno.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽ Manchester City-Stoke City
Typ : 1
Kurs : 1,45
FORTUNA ✅✅ WYNIK 3:0 ✅✅

Skoro jedna z drużyn z Manchesteru nie wygrała no to gramy na drugą ;) Oczywiśćie żartuje ale faworytem w tym meczu są niewątpliwie The Citizens. Stoke jedna ze słabszych drużyn w Premier League w obecnym sezonie. Co prawda w ostatniej kolejce wygrali z Tottenhamem ale wszyscy wiemy jak grają Spursi w chwili obecnej;) Aktualnie Citizens są na 10miejscu co z pewnością ich właścicieli nie zadowala. Ostatnie mecze to 3 mecze bez wygranej. Najpierw wyjazdowa wtopa z Wigan 1:2, potem bardzo pechowa porażka z Liverpoolem 2:3 i ostatnio remis 2:2 z Newcastle. W poprzednim sezonie City wspaniale spisywało się u siebie. Teraz może nie jest tak kolorowo ale keidyś passa musi powrócic a jutro będzie ku temu najlepsza okazaja bo rywal nie będzie zbyt wymagający, na dodatek przecież kadra City jest kilkukrotnie lepsza niż zespołu Stoke, które sądze że skupi się podobnie jak w meczu z Liverpoolem na Anfield na skomasowaną defensywę, ale Robinho i spółka powinni znaleść na nią jakąś recepte moim zdaniem;)
Jeżeli chodzi o osłabienia to w tym meczu nie zagrają Richards.,Johnson, Petrov i Bozinow, ale są inni równie wartościowi gracze w kadrze Hughes&#39;a więc Citizens dadzą sobie rade z przeciwnikiem ;)
Przewidywane składy :

▶Manchester City: Hart, Onuoha, Dunne, Ben Haim, Garrido, Wright-Phillips, Kompany, Ireland, Hamann, Robinho, Jo.

▶Stoke: Simonsen, Griffin, Faye, Shawcross, Higginbotham, Soares, Olofinjana, Diao, Delap, Sidibie, Fuller.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Portsmouth nie pokazalo nic w ostatnim meczu w Pucharu Uefa wiec czas sie podniesc i wygrac. Fulham to druzyna wlasnego boiska strzelila zaledwie 1 bramke na wyjezdzie co razem z druzyna west Bromwich daje im najgorsza skutecznosc. Portsmouth chcac liczysc sie w walce o puchary musi wygrywac mecze z druzynami takimi jak Fukham. Moim zdaniem po zaciety meczu. Nawet jesli odejdzie Redknapp to bedzie chcial pozostawic po sobie jak najleposze wrazenie.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszym meczu Arsenal - West Ham. Młoty są groźne na własnym terenie. W zeszłym sezonie Arsenal wygrał oba starcia, ale generalnie na ostatnich sześć spotkań między tymi drużynami 3-2-1 na korzyść West Ham. W Arsenalu nie zagra Sagna, Rosicky.

Prawdopodobne jedenastki:
West Ham
Green, Neill, Upson, IIunga, Behrami, Faubert, Parker, Noble, Etherington, Bellamy, Di Michele.

Arsenal
Almunia, Eboue, Silvestre, Song, Clichy, Walcott, Fabregas, Diaby, Nasri, Van Persie, Adebayor.

Zastanawiam się właśnie nad typem na Arsenal albo na Man City w meczu ze Stoke. Który typ wg was pewniejszy? Co polecacie?
nie traktowal bym tego jako oslabienia poniewaz ci gracze pauzuja juz od jakiegos czasu, Arsenal od meczu z Newcastle gra dobrze, nawet w meczach z Hull i Sunderlandem grali niezle i byli lepsi od przeciwnikow ale braklo szczescia, najpewniejszy w tym meczu wydaje mi sie over poniewaz Silvestre nie rozumie sie z kolegami z bloku defensywnego idealnie co pokazal mecz w LM i nie chodzi mi tu jedynie o samoboja, podsumowujac uwazam ze Arsenal moze stracic bramke ale mimo to powinien wygrac bo to co oni graja z przodu to rece same sie skladaja do oklaskow, co pewniejsze Arsenal czy City...niewiem ja gram to i to, niezgodze sie jeszcze z typem na Bolton z podporka, graja na poziomie podobnym jak Totenham gral dotychczas, nie pokazuja nic nadzwyczajnego, natomiast ekipa z White Hart Lane zagrala calkiem przezwoicie z Udinese i gdyby Gomes nie mial wtedy bardzo slabego dnia to mogliby wywiesc punkty z ciezkiego terenu,potrafili sobie stwarzac grozne sytuacje z wloska druzyna a wiemy jak wlosi graja w obronie, no i wiadomo sytuacja z trenerem wyzwala w zawodnikach dodatkowa motywacje, kazdy bedzie chcial pokazac ze nalezu mu sie miejsce w podstawowej jedenastce
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
TOTTENHAM - BOLTON

Typ: wynik do przerwy - 1
Kurs: 2.65
Bukmacher: Expekt

✅ ✅ ✅
Wszyscy wiemy jak fatalnie Tottenham radzi sobie w tym sezonie. Klub z Londynu przed sezonem dokonał znacznych wzmocnień i przez ekspertów miał byc czarnym koniem Premier League. Niektórzy uważali, że &#39;Koguty&#39; wedrą się do &#39;wielkiej 4&#39; kosztem Arsenalu lub Liverpoolu. Tymczasem Tottenham zanotował najgorszy start w lidze od 1912 roku! Do tej pory nie wygrali żadnego meczu, a przegrali aż 6 gier. Takie wyniki z pewnością nie spodobały się działaczom klubu, którzy wczoraj zwolnili trenera Juande Ramosa, który miał wnieśc do drużyny wiele dobrego. Nowym szkoleniowcem został Harry Redknamp, który wcześniej prowadził Portsmouth FC. Na dzisiejszy mecz spodziewam się mega mobilizacji ze strony gospodarzy. Nowy charyzmatyczny trener już na pewno zadba, że piłkarze wyjdą na murawę z &#39;ogniem w butach&#39;. Szansa na pierwsze 3 pkt w sezonie z pewnością spora, bo na White Hart Line przyjeżdża co najwyżej przeciętny Bolton Wenderers, który do tej pory zgromadził 8 punktów. Mecze wyjazdowe dla drużyny Ebiego Smolarka nigdy nie były mocną stroną i nie inaczej jest w tym sezonie, gdzie wygrali tylko jeden mecz, a 3 przegrali. Jeśli chodzi o absencje, to w Tottenhamie na pewno nie wystąpią zawieszeni za kartki Gareth Bale oraz Michael Dawson, a kontuzjowany jest Tom Huddlestone. Do składu wraca za to Ledley King, ale Anglik prawdopodobnie mecz rozpocznie na ławce. W znacznie lepszej sytuacji kadrowej jest Bolton, który będzie musiał sobie radzic jedynie bez Ricardo Vaz Te. W pojedynku Tottenham - Bolton początkowo miałem typowac czystą &#39;jedynkę&#39;, ale myślę, że lepszym rozwiązaniem po znacznie wyższym kursie jest prowadzenie Spurs do przerwy. Tak jak mówiłem gospodarze w moim odczuciu wyjdą z wielkim powerem i mobilizacją, co może przełożyc się na szybkie objęcie prowadzenia. Dla odważniejszych polecam też typ 1/1.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Tottenham - Bolton [handicap 0:1]
Typ: Tottenham ✅
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wczoraj doszlo do rewolucji w druzynie Tottenhamu. Z posady menadżera zwolniono Juande Ramosa, ktory odszedl z klubu wraz ze wszystkimi swoimi wspolpracownikami. Jego miejsce zajal wykupiony z Porstmouth eksentryczny menadżer Harry Redknapp. Tottenham ma w swojej kadrze bardzo dobrych zawodnikow, jednakze od poczatku sezonu druzyna pod kierownictwem Juande Ramosa wyraznie nie mogla zaskoczyc na odpowiednie tryby. Uwazam, ze Harry Redknapp uzywajac mocnych słow moze doprowadzic druzyne do porządku. Przywroci zapewne do gry na skrzydle Bentleya, na ktorego przeciez wylozono nie male pieniadze i ogolnie umotywuje druzyne tak aby gryzła trawe przez caly mecz, a nie juz po pierwszej bramce dla rywala padała na kolana i dala się dobić. Dzis uwazam, ze mimo jednego dnia z druzyną Harry Redknapp moze zadzialac na tyle mobilizujaco, ze Tottenham sie wkoncu przelamie. Rywalem jest Bolton, ktory od czasu do czasu potrafi sprawic niespodzianke, ale ostatnio po serii dobrych spotkan zaczal grac slabiej i nie zdziwie sie jesli dzis padnie ofiarą Kogutów, ktore znow maja swiecic pelnym blaskiem. Moim zdaniem jesli juz gospodarzom uda sie wygrac to będzie to okazale zwyciestwo. Krotko podsumowujac, nowy menadzer = zadziala zasada nowej miotły. Wszyscy beda chcieli sie pokazac z jak najlepszej strony, trener Redknapp odpowiednio umotywuje swoich podopiecznych do walki na maxa przez caly mecz - to główne argumenty za pewną wygraną gospodarzy.
 
beau 1

beau

Forum VIP
West Ham - Arsenal 2 1,62 Betgun✅

Derby Londynu w cieniu pojedynku Chelsea-Liverpool ale dla kibiców Młotów i Kanonierów ten mecz ma większe znaczenie.West Ham zajmuje bardzo dobrą 8 pozycję głównie dzięki dobrej postawie na własnym boisku.Ale od 2 kolejek grają bardzo słabo. Widziałem fragmenty ich spotkań z Boltonem i Hull i muszę przyznać, że Zola nie ma pomysłu na grę.Większość akcji ofensywnych idzie środkiem boiska i mała liczba graczy próbuje zagrażać bramce rywala.Arsenal gra dość chimerycznie.Po wspaniałej grze w LM potrafią zremisować z Sunderlandem ale to co zobaczyłem w meczu z Fenerbache w pełni mnie satysfakcjonuje.Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Diaby.Do formy wraca Fabregas i Adebayor.Środkowi obrońcy: Toure i Gallas są już zdrowi więc Silvestre na pewno nie wystąpi.Miejsce Sagny zajmie Eboue, który zdecydowanie lepiej gra gdy jest prawym obrońcą.The Hammers osłąbieni brakiem Marka Noble&#39;a.W poprzednim sezonie Arsenal wygrał 2 spotkania z WHU podobnego wyczynu udało sie dokonać tylko jeszcze Chelsea.Reasumując gospodarze są poza formą i z takim Arsenalem jak ten w Turcji powinni przegrać...ale to są derby.
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Ja dziś stawiam na Chelsea i na under 2,5. CVhelsea w tym sezonie gra rewelacyjnie, Scolari to dobre posunięcie. Potrafi tak zmotywować team że nawet bez połowy swoich gwiazd potrafi wygrać mecz wyjazdowy aż 5-0. Liverpool też gra ładny futbol ale nie tak skuteczny jak Londyńczycy. Ekipie z Anfield zdarzają się wpadki w defensywie i muszą potem oni odrabiać mecz. Ze względu na to że nie zagra Torres, Liveroolowi będzię ciężko strzelić.

Chelsea FC-Liverpool FC 1,90
under 2,5 1,65
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No właśnie Beau trzeba pamiętać że to są derby i równie dobrze może paść tutaj każdy inny rezultat ;) Wczoraj wpadka ManU a dzisiaj Arsenalu?! Hmm bardzo bym tego chciał bo wtedy kolejny klub by nie uciekł za daleko Czerwonym Diabłom. Wiadomo jak wspomniałes mecz ten będzie w cieniu pojedynku na Stamnford Bridge ale napewno będą emocje. Jednak nie jestem pewien czy wygrają go Kanonierzy. West Ham nie leży wyraźnie Manchesterowi który niejednokrotnie tracił z nimi punkty a już w środe właśnie na Old Trafford Czerwone Diabełki podejmą Młoty, więc mam nadzieję ze WHU dzisiaij się wystrzela i zrobi jakiś dobry rezultat by stracił jak najwięcej sił. Ja typował bym w tym pojedynku nastęujaco :

podwójna szansa 0-0 z oferty FORTUNY
Kurs: 1,70 ✅

West Ham strzeli gola @ 1,50 FORTUNA ⛔
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wole grać na Arsenal, który pokazał dobrą formę niż na Tottenham.Przekonany jestem, że Kanonierzy dziś wygrają.
Ciekawe co zrobi teraz Portsmouth.Stracili Redknappa.Po przegranej z Bragą jego odejście wygląda jak ucieczka szczura z tonącego statku.Zastanawia mnie co pokażą gospodarze.Dopuszczam możliwość, że Fulham to spotkanie wygra ale najpewniejszy będzie chyba under.✅✅
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Chelsea - Liverpool
typ: under 2,5
kurs: 1.65
Expekt
Niezwykle emocjonująco zapowiada się pojedynek pomiędzy liderem a wiceliderem. Oba zespoły nie przegrały jeszcze żadnego meczu (6-2-0) i mają taki sam bilans, Chelsea zajmuje fotel lidera ze względu na lepszy bilans bramkowy. Mimo jak wiemy zagrają ze sobą jedne z najsilniejszych zespołów w Anglii oraz na świecie to gdy spojrzymy na historie spotkań najbardziej brakuje...goli. Mimo, że ostatni pojedynek w LM skończył się wynikiem powyżej 2,5 bramek to poprzednie 8 meczów pomiędzy tymi ekipami skończyło się wynikiem poniżej 2,5 bramek ! Spowodowane jest to kilkoma powodami. Przede wszystkim zespoły te znakomicie się znają, niczym nie mogą się zaskoczyć, kolejnym faktem, że w meczach pomiędzy tymi ekipami pada mało bramek jest to spowodowane taktyką trenerów i to nie tylko w meczach pomiędzy tymi zespołami. Chelsea u siebie na 4 rozegrane mecze, tylko w jednym zaliczyła wynik overowy. Liverpool na wyjeździe tak samo, w 4 rozegranych meczach aż 3 razy kibice nie zobaczyli więcej niż 2 bramki. Dodatkowo obie ekipy zmagają się z kontuzjami zawodników szczególnie w formacji ofensywnej. W drużynie gości zabraknie najlepszego strzelca tej drużyny z poprzedniego sezonu - Fernando Torresa oraz nie wiadomo czy zagra kolejny napastnik, nowy nabytek Robbie Keane. Chelsea natomiast nie będzie mogła wystawić znakomitego napastnika Didiera Drogby oraz Michael Essiena a pod znakiem zapytania stoi występ również Michaela Ballacka i kilku innych zawodników. Dodatkowo zespoły są po ciężkich meczach w Lidze Mistrzów gdzie grali z wymagającymi rywalami. Dzisiaj nie przewiduję bramkostrzelnego meczu, myślę, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem lub skromną wygraną Chelsea.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wole grać na Arsenal, który pokazał dobrą formę niż na Tottenham.Przekonany jestem, że Kanonierzy dziś wygrają.
rzeczywiście już Kanonierzy bardziej prawdopodobnie wygrają niż SPursi którzy nie wygrali od hmmm nie pamiętam kiedy oni wygrali :p :jezora:
A tak poważnie to w obecnym sezonie chyba tylko z WIsłą udało im się wygrac i to dwuktornie ;) W sumie patrząc na możłiwośći Arsenalu można grać ich wygraną ale dla mnie lepsze wydają się typy które podałem wcześniej czyli West Ham strzeli i podwójna szansa 0-0 co oznacza że albo do przerwy albo na koniec ma byc rezultat remisowy w tym meczu.
Co do Tottenhamu to dzisiaj będą pozbawieni obrony! King, Dawson, Corluka i Bale nie wystąpią w tym meczu więc nie polecam grania na ich przełamanie dzisiaj , chociaż kiedy ma to nastąpic jak nie z Boltonem . Sądze że mecze Tottenhamu warto nie brac pod uwage do typowania no chyba że na rywali bo buki ciągle wystawiają wysokie kursy więc można próbowac że Tottenham nie wygra ;)
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Co do Tottenhamu to dzisiaj będą pozbawieni obrony! King, Dawson, Corluka i Bale
I Woodgate!
więc można próbowac że Tottenham nie wygra
Tak też zagrałem ????
Jak mówił Fabregas, nie ma się co kierować, że to derby, bo w Londynie co chwilę jakiś pojedynek jest meczem derbowym. Sądzę, że będący w gazie Arsenal wygra dziś na luzie z WHU i dopatruję się tam niespodzianki.
Wojas, co do Portmosuth to jest praktycznie spora niewiadoma. Oprócz tego, że nie zagra Krancjar to nie wiem jak się tam sprawy kadrowe mają, ale oni grają w kratkę. Po meczu w czwartek są zmęczeni i przytłoczeni bardzo kiepską postawą. Dodatkowo odszedł Redknapp także nie mam pojęcia jak się dziś The Pompeys zaprezentują
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Tottenham: Gomes - Assou-Ekotto, Corluka, King, Hutton - Bentley, Huddelstone, O&#39;Hara, Zokora, Modric, Pavlyuchenko
Bolton: Jaaskelainen - Cahill, Davies, Elmander, McCann, Muamba, Nolan, O&#39;Brein, Samuel, Steinsson, Taylor
A jednak King i Corluka zagrają od początku. Tottenham bardzo defensywnie. Najlepszy napastnik, Bent na ławce. Ustawienie 4-5-1 z defensywnymi Huddelstonem i Zokorą. Ja tu się remisu spodziewam ;]
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wyniki 9 kolejki
Everton - Manchester United 1-1
Sunderland - Newcastle 2-1
West Bromwich - Hull 0-3
Blackburn - Middlesbrough 0-1
Chelsea - Liverpool 0-1
Manchester City - Stoke 3-0
Wigan - Aston Villa 0-4
Tottenham - Bolton2-0
West Ham - Arsenal 0-2
Portsmouth - Fulham 1-1​
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Największym wydarzeniem tej niezwykłej kolejki jest przede wszystkim pierwsza od 86 spotkań porażka Chelsea na Stamford Bridge. Piękna passa the Blues niestety została przerwana i to przez głupi rykoszet, co boli podwójnie(z całym szacunkiem dla LFC, bo odwalili kawał dobrej roboty). Jestem pewien, że przez dłuuuuugie, długie lata nikt nie pobije rekordu Chelsea...
Wreszcie wygrał Tottenham. Meczu nie oglądałem i trudno jest mi ocenic, czy to Tottenham zagrał jak grac powinien od początku sezonu, czy po prostu Bolton spisał się fatalnie, bo ze Spurs przecież wygrywali ostatnio wszyscy... Jestem jednak pewien, że to charyzmatyczny H. Redknamp tchnął w tą drużynę pozytywną energię i przyczynił się w dużej mierze do pierwszych w tym sezonie 3 pkt dla Spurs.
Ważnym wydarzeniem jest też remis Manchesteru z Evertonem. ManUtd zaczął sezon słabo zresztą do słabych startów już przyzwyczaił kibiców.. Ciekawe czy się podniosą w porę, tak jak nas do tego przyzwyczaili..?
Nadal zachwyca fenomenalny beniaminek Hull City, który tym razem ograł West Bromwich 3:0. W następnej kolejce podejmą na swoim stadionie Chelsea. Ciekawe z jak się zaprezentują...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom