>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Premier League 4 Kolejka 11.09. - 13.09.2010

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP

11 IX Sobota
[13:45] Everton - Manchester Utd 4,15 3,30 1,90
[16:00] Manchester City - Blackburn 1,33 4,50 10,50
[16:00] Fulham - Wolverhampton 1,75 3,35 5,00
[16:00] West Ham - Chelsea 10,50 4,90 1,30
[16:00] Newcastle - Blackpool 1,60 3,65 5,85
[16:00] West Bromwich - Tottenham 3,75 3,30 2,00
[16:00] Wigan - Sunderland 2,45 3,15 2,90
[16:00] Arsenal - Bolton 1,25 5,50 11,00
12 IX Niedziela
[17:00] Birmingham - Liverpool 3,20 3,20 2,25
13 IX Poniedziałek
[21:00] Stoke - Aston Villa 2,35 3,20 3,00
kursy - Expekt Po przerwie związanej z eliminacjami do Mistrzostw Europy w piłce nożnej wznowi swoje rozgrywki Premier League. Sobota przyniesie wraz z sobą osiem spotkań, ciekawie powinno być w dzielnicy Merseyside gdzie Everton na Goodison Park zmierzy się z Manchesterem United. Przed rokiem górą byli gospodarze zwyciężając 3:1, bramki decydujące o zwycięstwie &quot;The Toffees&quot; strzelali rezerwowi: Gosling i Rodwell. Kiepski początek sezonu z pewnością nie nastraja pozytywnie fanów Evertonu, &quot;Czerwone Diabły&quot; są faworytem, ale wiemy, że w lidze angielskiej nie trudno o niespodzianki. W sobotę czekają nas również derby Londynu, West Ham z zerowym dorobkiem punktowym zagra przed własną publicznością z liderem tabeli - Chelsea. Czy po fatalnym starcie, &quot;Młoty&quot; będą w stanie zagrozić podopiecznym Carlo Ancelottiego? Fenomenalny występ Newcastle przeciwko Aston Villi daje nadzieje kibicom &quot;Srok&quot; na udany sezon, tym razem na drodze beniaminka stanie.. beniaminek, z Blackpool. W północnym Londynie na Emirates Stadium zagrają zespoły, które nie doznały jeszcze porażki w tym sezonie, mam na myśli oczywiście Arsenal i Bolton. Pamiętamy ostatni mecz obu drużyn w stolicy, po dwóch kwadransach na tablicy świetlnej widniał wynik 0:2, zanosiło się na niespodziankę, ale gol do szatni Rosickiego rozwiązał worek z bramkami dla &quot;Kanonierów&quot;, ostatecznie górą byli gospodarze, wygrywając 4:2. 12 września na St. Andrew&#39;s Birmingham City gościć będzie FC Liverpool, wiemy jak wysoko potrafią postawić poprzeczkę zawodnicy Alexa M&#39;Leisha u siebie, to zwiastuje wyrównane i zacięte starcie. Czwartą kolejkę Premiership zamknie pojedynek Stoke City z Aston Villą, po całkiem udanym poprzednim sezonie gospodarze poszukają swoich pierwszy punktów w obecnym, przed Aston Villą trudny sprawdzian. Zachęcam do dyskusji, pisania analiz.
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
W moim odczuciu dobrym typkiem w tej kolejce może być że na Goodison Park oba zespoły strzelą. Everton słabiutko rozpoczął sezon i zdobył tylko punkt - lecz początek poprzedniego sezonu też nie był udany dla The Toffies. Nadchodzące spotkanie jest dobrą okazją aby to zmienić - o motywację Moyes nie musi się chyba martić - w takich spotkaniach wydziela się automatycznie ???? . Sezon wstecz udało się pokonać na GP Czerwone Diabły 3:1. Tylko w jednym z ostatnich czterech wizyt MU w Evertonie udało się zachować czyste konto. Jak Wy to widzicie? Kurs na to zdarzenie - ✅ 1.75 w Tobet.
 
ladakh 1

ladakh

Użytkownik
mecz: West Bromwich - Tottenham
buk: BAH
typ: 2
kurs: 2,0

Witam,
W sobotę 11.09 o godzinie 16.00 rozpocznie się mecz pomiędzy drużynami, które według mnie celują w tym sezonie w dwa przeciwległe bieguny tabeli. Tottenham jest pozytywnie nakręcony wygraniem eliminacji LM. Zawodnicy są mocno zmotywowani i nakręceni na zwyciężanie. Jeżeli dodamy do tego świetną formę ataku drużyny a szczególnie niesamowitego DEFOE to możemy byc pewni, że Tottenham pojedzie na mecz z WBA po zwycięstwo. W ostatnich 5 meczach Tottenham strzelił 8 a WBA 3 gole co świadczy o sile obu drużyn w ataku. Wysoki kurs wynika zapewne z faktu, że ostatnie dwie konfrontacje tych drużyn wygrali WBA. W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami 2 razy wygrali WBA, 2 razy był remis i tylko raz wygrał Tottenham. Jednak to tylko statystyki. Ja twierdzę, że w tym sezonie (jak i w poprzednim) Tottenham pokaże, że liczy się w grze o najwyższe lokaty.
Wysoki kurs, który za chwilę spadnie jeśli DEFOE znów strzeli hattrick w reprezentacji ;)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Równie dobrze Manchester może to spotkanie przegrac jak dla mnie to słaby początek Evertonu to jakies uśpienie przed tym spotkaniem kurs na diabły z Manchesteru jest wysoki i oscyluje wokół 2.0-&gt;Tak było w poniedziałek kurs spadł na 1.75.
Bilans meczy Everonu z Menchesterm United
3-2-13
9 spotkan skonczyło się strzeleniem przez obydwa zespołu bramki padały różne wyniki.
ostatnie trzy spotkania:
Everton:MU 3:1
Everon:MU 1:1
Everton:MU 0:1
Ostatnie pięc spotkan na Własnym stadionie Evertonu:
Bilans:4-2-0,Bramki:13-5
Ostatnie 5 spotkan na wyjezdzie MU
Bilans:3-1-2,Bramki:20-10
To ze oba zespołu mogą strzelic jest bardzo prawdopodobne.Lecz równie dobrze może pasc piękny over w tym meczu ponieważ MU ostatnio coś sobie strzela na wyjezdzie.
----------------------------------------------------------------------
Czyste 1 powinny siąśc w meczach.
Arsenalu,Man.City,Fulham,Newcastle.
W meczu Fulham stawiam na under.2,5,ponieważ łoncznie we wszystkich spotkaniach między tymi zespołami padły tylko, trzy bramki.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ej chłopaki, znalazłem kurs na hendi Chelsea -1.5 1.90, co o tym sądzicie?
raczej odpada moim zdaniem, West Ham jest trudnym przeciwnikiem na własnym stadionie. Naprawdę ciężko będzie Chelsea strzelić 3 bramki nie tracąc żadnej żeby Twój typ wszedł. Ja zastanawiam się nad underem 2,5 gola. Drużyna Granta ma potencjał choć na razie nie pokazuje tego, z resztą to były trener Londyńczyków. Zna poszczególnych piłkarzy, w końcu ich trenował. Wiadomo drużyna się zmieniła, trener Ancelloti to świetny taktyk, ale liczę tutaj na niespodziankę, może remis ?
 
kombajn 251,5K

kombajn

Użytkownik
Ej chłopaki, znalazłem kurs na hendi Chelsea -1.5 1.90, co o tym sądzicie?
Hmm 1.90 trochę niski kurs. Większość szanujących się bukmacherów ma w tej chwili 1.99. Sam zagrałem Handicap Azjatycki - 2 na zwycięstwo Chelsea po kursie 2.76 w Pinnacle (3/10). West Ham znajduje się teraz w głębokiej ...... depresji. Stracili do tej pory po trzy bramki z zespołami dużo gorszymi od The Blues i jeśli tylko zawodnikom Chelsea będzie się chciało to mogą rozbić west Ham co najmniej różnicą trzech bramek!
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Chelsea ma wygrać tylko 2 golami.
Mają bilans 14-0 w bramkach
a West Ham 1-9.
Naprawde nie wierzycie że Chelsea nie wygra conjmniej 2 golami różnicy?
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
teraz patrzyłem na kursy do tego meczu. Jedynie co mi wpadło w oko to under 3,5 gola. Kurs na to zdarzenie to 1.50. Jeśli chodzi o moje spostrzeżenia to jestem pewny, że ten typ wejdzie. Nie myślę, że Chelsea z każdym będzie wygrywała po 3-0 i wyżej. Premiership jest naprawdę nieobliczalne i ciężko będzie zdobyć Upton Park . Na pewno zagram ten typ + Koguty.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Ciekawy kurs na Everton. To typowa drużyna własnego boiska. W poprzednim sezonie zwycięstwa z Manchestrem Utd i City oraz z Chelsea. W sobote też mogą spokojnie powalczyć z Diabłami o 3 punkty, a kurs wielce zachęcający.
Podoba mi się również kurs na Wigan. O ile pamietam to Sunderland na wyjazdach w poprzednim sezonie grało fatalnie. Wygrali tylko 2 spotkania na 19. Under 1,5 równie bardzo prawdopodobny w tym meczu. Jak dla mnie to 1-0 dla Wigan.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Ciekawy kurs na Everton. To typowa drużyna własnego boiska. W poprzednim sezonie zwycięstwa z Manchestrem Utd i City oraz z Chelsea. W sobote też mogą spokojnie powalczyć z Diabłami o 3 punkty, a kurs wielce zachęcający.
Podoba mi się również kurs na Wigan. O ile pamietam to Sunderland na wyjazdach w poprzednim sezonie grało fatalnie. Wygrali tylko 2 spotkania na 19. Under 1,5 równie bardzo prawdopodobny w tym meczu. Jak dla mnie to 1-0 dla Wigan.
Everton na wlasnym boisku potrafi grac i wygrywac z najlepszymi. W zeszlym sezonie wygrali na Goodison Park z Chelsea, City i United ale tym razem o 3 pkt dla gospodarzy bedzie bardzo bardzo trudno. The Toffees maja w tym sezonie problem ze zdobywaniem bramek. W dotychczasowych meczach z Blackburn, Wolves i Aston Villa wywalczyli zaledwie 1pkt choc wyraznie dominowali osiagajac nawet 70% czasu posiadania pilki i oddajac srednio 15 strzalow na bramke rywali. Oczywiscie mozna powiedziec ze brakuje im troche szczescia np poprzeczka Pienaara z AV ale mysle ze przyczyna lezy na pozycji napastnika. Trener Moyes rotuje na zmiane Saha i Beckfordem, jednak brak silnego zawodnika dobrze grajacego glowa jak Yakubu czy Anichebe jest bardzo widoczny. Teraz ze skladu wypada Louis Saha i menedzer Evertonu bedzie mial niemaly bol glowy jaka taktyke zastosowac na mecz z United. Ci nadal bez Ferdinanda ale Berbatov, Rooney, Nani powinni zatroszczyc sie o bramki dla Diablow ;)
Co do Sunderlandu to w tym sezonie przeszli juz droge z piekla do nieba od czerwonej kartki i pechowego remisu z Birmingham do karnego w ostatniej minucie z City. Do druzyny dolaczyl z Rennes Asamoah Gyan co jeszcze bardziej wzmocni sile ofensywna Czarnych Kotow. Ciekaw jestem jak bedzie przebiegala wspolpraca tego napastnika z absolutna gwiazda tej ekipy Bentem. Wigan pokazalo z Totte ze umie dobrze sie bronic i wyprowadzic kilka groznych kontr. W sobote beda na pewno uskrzydleni tym zwyciestwem i sa w stanie ugrac remis :p
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
dokładnie, popieram typ gracza patrol22. Everton zawsze motywuje się na lepsze drużyny, dodatkowo na swoim boisku są bardzo groźni a w Manchesterze Rooney problemy osobiste, dodatkowo większość graczy po zgrupowaniach kadry więc różnie to może być, osobiście wietrzę tutaj &quot;niespodziankę&quot;. Dobrze pamiętam ostatni mecz między tymi drużynami na Goodison Park gdzie Everton wygrał 3-1 i Bilyaetdinov strzelił pięknego gola. Typuję na to spotkanie 1x.
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Ladakh zgadzam sie z typem, obie druzyny mierza w zupelnie co innego, Tottenham powinien gladko wygrac, ale pojawily sie nowe przykre okolicznosci - Defoe nie zagra. Kontuzja kostki, przerwa w grze okolo 6 tygodni. Mimo wszystko Bale i Crouch sa w bardzo dobrej formie i Spursi powinni wygrac. Kurs zachecajacy.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=yNyPoheW94I&amp;amp;feature=player_embedded

Nasi experci analizują spotkanie Evertonu z Manchesterem United. Zobacz na kogo warto obstawić? Kurs 1.95 na czerowne Diabły wygląda obiecująco.
Czy Wayne Rooney strzeli gola? Kurs w Expekt 5.50! Zobacz czy warto?!


------

http://www.youtube.com/watch?v=coR938ataqk&amp;amp;feature=player_embedded

Birmingham w niedzielne popołudnie podejmuje u siebie Liverpool. Nasi experci rozpatrują to spotkanie, na kogo zagrać. Najpopularniejszym typem jest remis po kursie 3.20. Zobacz film video!

Najlepsze kursy tylko w Expekt
 
S 0

stefan11

Użytkownik
A co sądzicie o spotkaniu fulham -vorenthampton bo moim zdaniem powinna być 1 chociaż by dlatego że Fulham nie wygrało jeszcze żadnego spotkania.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : West Ham United - Chelsea FC (1:0)
Typ : 2
Kurs: 1,8
Buk : Betclic
Analiza:

Po dłuższej przerwie spowodowanej meczami repreentacji do EURO 2012 wracamy do piłki ligowej. W lidze angielskiej Chelsea - lider Premier League vs West Ham United - ostatnia drużyna po 3 kolejkach. Chelsea zdobyła 14 bramek nie tracąc żadnej. Forma jest WIELKA. Pytanie tylko czy nie będą się oszczędzać przed Ligą Mistrzów, ale tam z 2 strony czeka na nich kopciuszek tegorocznych rozgrywek zespół z Żyliny. Poza tym Chelsea ma na tyle silny skład, że nawet 2-3 rezerwowych na przeciwko piłkarzy West Ham United to i tak jak podstawowi piłkarze. West Ham w 1wszych 3 meczach 3 porażki 9 straconych goli i tylko 1 strzelony. Czy taki zespół miałby zagrozić tak silnej Chelsea, która na pewno wzmocniła się taktycznie i fizycznie jeszcze bardziej dzięki przerwie. Mimo nadchodzącego meczu w Lidze Mistrzów uważam, że Chelsea zmiecie West Ham różnicą 2-3 bramek. I szczerze wątpię, że West Ham będzie w stanie strzelić bramkę zespołowi z Londynu. Przynajmniej początek Premier League jak najbardziej na to wskazuje.
Mówicie, że West Ham jest usiebie mocne...Że liga angielska nie obliczalna...Ale no to co zagrala w 1wszych 3 kolejkach Chelsea to jest miazga...A West Ham wprost przeciwnie...Być może Grant troche poukladal ich w tej przerwie i West Ham wyszedl z depresji, ale Chelsea z taka gra na poczatku teraz moze zagrac tylko lepiej.
 
V 0

vt9st

Użytkownik
mecz: West Bromwich - Tottenham
buk: BAH
typ: 2
kurs: 2,0

Witam,
W sobotę 11.09 o godzinie 16.00 rozpocznie się mecz pomiędzy drużynami, które według mnie celują w tym sezonie w dwa przeciwległe bieguny tabeli. Tottenham jest pozytywnie nakręcony wygraniem eliminacji LM. Zawodnicy są mocno zmotywowani i nakręceni na zwyciężanie. Jeżeli dodamy do tego świetną formę ataku drużyny a szczególnie niesamowitego DEFOE to możemy byc pewni, że Tottenham pojedzie na mecz z WBA po zwycięstwo. W ostatnich 5 meczach Tottenham strzelił 8 a WBA 3 gole co świadczy o sile obu drużyn w ataku. Wysoki kurs wynika zapewne z faktu, że ostatnie dwie konfrontacje tych drużyn wygrali WBA. W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami 2 razy wygrali WBA, 2 razy był remis i tylko raz wygrał Tottenham. Jednak to tylko statystyki. Ja twierdzę, że w tym sezonie (jak i w poprzednim) Tottenham pokaże, że liczy się w grze o najwyższe lokaty.
Wysoki kurs, który za chwilę spadnie jeśli DEFOE znów strzeli hattrick w reprezentacji ;)
Niestety Defoe nie zagra w tym meczu, co nie zmienia faktu, że warto wg mnie zagrać na co najmniej X2, albo po prostu 2.
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Newcastle - Blackpool over 2,5 @1,70
Stawka: 2,5j.
Buk: Expekt
Blackpool jak na beniaminka gra bardzo ofensywnie i bezkompromisowo. Trener gości Ian Holloway zapowiedział że w meczu z Newcastle nie zamierza zdyscyplinować swoich graczy i nadal liczy na to że gra będzie przyjemna dla oka.
Newcastle pokazało że strzelać potrafi, każdy pewnie pamięta pogrom Aton Villi. W zespole Newcastle ma pojawić się Ben Arfa co jeszcze bardziej urozmaici ich grę w ataku.
Rok temu te dwa zespoły spotkały się w niższej klasie rozgrywkowej. Na stadionie St. James Park gospodarze odnieśli wysokie zwycięstwo 4-1.
Newcastle: Harper, Perch, Coloccini, Campbell, Enrique, Gutierrez, Smith, Barton, Ben Arfa, Nolan, Carroll.
Blackpool: Gilks, Evatt, Crainey, Keinan, Cathcart, Vaughan, Adam, Taylor-Fletcher, Grandin, Ormerod, Harewood.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Mecz Totte coś mnie nie przekonuje. Zabraknie Defoe, co jest na pewno dużym osłabieniem, podobno niepewny jest występ Croucha, co jeszcze bardziej pogłebia problemy w napadzie, Niby będzie sprowadzony z Realu Vaart, ale nigdy nie wiadomo jak on się wkomponuje w drużynę, może zaskoczyć od razu, a może będzie potrzebował chwile czasu na aklimatyzację. WBA poza 1 meczem z Chelsea, gdzie zebrali baty straciło tylko 1 bramkę, z Liverpoolem na wyjeźedzie. Do tej pory beniaminek w 3 meczach tylko raz strzelił, ale mają całkiem fajny atak. Z wyporzyczenia powrócił Fortune, który całkiem dobrze prezentował się w Celtiku. Sprowadzono też z Lokomotivu Moskwa Odemwingie, który strzelił zwycięskiego gola z Sunderlandem. W tym meczu jak dla mnie zadecyduje to kto pierwszy strzeli. WBA jeśli strzeli pierwsze powinno wywalczyć jakieś punkty i daje im na to spore szanse, bo Tottenham nie jest w jakiiejś super formie.

Ciężki mecz bedzie miało też ManU, bo już kiedyś pisałem, Everton może nie ma wyników, ale mają dobrą grę i dobrą kadrę, więc wyniki muszą nadejść, Zawodnicy z Old Traford będą po reprezentacjach, Rooney ostatnio bardziej &#39;błyszczy&#39; poza boiskiem. Duzo będzie zależało od Naniego. Everton jednak zawsze dobrze gra z silnymi rywalami i w tym meczu żaden wynik nie powinien być zaskoczeniem.

Kolejnym ciekawym meczem będą derby Londynu. Nie powinno tu zabraknąć walki z jednej i drugiej strony. Chociaż spotka się drużyna pierwsza z ostatnią wynik wcale nie jest tak z góry przesądzony, a na pewno nie opłaca się stawiać po kursie 1,3 na gości, bo jak wiemy w derbach piłkarze, się dodatkowo mobilizują, a na trybunach jest jeszcze lepszy doping. Jednak czy Młoty są wstanie urwać punkty faworyzowanej Chelsea? Raczje będzie o to trudno. Warto jednak zauważyć, ze The Blues zazwyczaj lepiej grają w 2 części. Dodatkowo niepewny jest wystep Lamparda. Wydaje się, ze przynajmniej 1 połowa powinna być wyrównana.
Typ: 1 połowa under 0,5 gola 3,30

Fulham - Wolves
tutaj tez nie można skreślać gości, bo ich wyniki nie są przecież przypadkowe. Fulham ma pewne osłabienia w ataku. Prawdopodobnie Bobby Zamora rozpocznie mecz na ławce, a Duff też nie jest pewny wystepu. Goście na pewno będą zadowoleni jeśli z CC wywiozą remis, co udało im się w zeszłym sezonie gdy było 0:0.
Typ: under 2,5 1,75
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
W kolejnym meczu Wigan, sprawca sporej niespodzianki w ostatniej kolejce, podejmować będzie Sunderland. Wigan to ekipa bardzo niewdzięczna do typowania, potrafią zrobić wiele niespodzianek zarówno in plus jak i in minus. Sunderland ostatnio też pokusił się o niespodziankę, ale nieco mniejsza, wygrywając u siebie z faworyzowanym City 1:0, bramkę strzelił Bent z karnego, a mecz był na remis. Wigan sezon zaczęło fatalnie, od 0:4 z Blackpool, które z kłopotami finansowymi i słabą kadrą jest skazywane na spadek z ligii, potem porażka 0:6 z Chelsea tez im chluby nie przynosi, choć z Chelsea teraz w dobrej formie. Sunderland gra trochę nie równo,dużo lepiej u siebie niż na wyjazdach, ale kadrowo są dużo lepsi od Lactis. Wypozyczono Welbecka, kupiono Gyan, który całkiem ładnie prezentował się na ostatnim mundialu w RPA. Wigan jest strasznie nierówne, a Sunderland po kursie 2,80 z taką drużyną to łakomy kąsek.
typ: Sunderland 2,80

Arsenal zmierzy się dziś z Boltonem na The Emirates. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, mimo kilku ubytków, co juz jest niechlubną tradycją The Gunners. Nie będzie Walcota, van Persiego, Nasriego, Bendtnera, Ramseya, ale jak wiemy w Arsenalu zawsze ma kto strzelać. Coraz lepiej czuje się Fabregas, Chamakh dobrze się prezentuje. O bramki dla Arsenalu jestem spokojny. Pewne problemy są w defensywie, nie zagra Vermaleen, Kościelny jest jeszcze dość niepeny. Ostatecznie nie udało się tez kupić żadnego goalkeepera, co przy obecnej formie Almunii i Fabiańskiego może znacznie utrudnić walkęo tytuł. Bolton lubi grać dść otwarty football, często strzelają i myslę, że w tym meczu tez moga się pokusić o bramkę. Arsenal to pewnie wygra, ale kurs 1,25 mnie nie zadowala. Na over jest 1,48, a pewność typów oceniam mniej więcej na tym samym poziomie.
Typ: over 2,5 1,48

The Citizens po kolejnym niezbyt dobrym wyniku wracają na swój stadion. Czy Blackburn okaże się godnym rywalem dla gwiazd z Machesteru? City jak na razie w 3 kolejkach wygrało tylko raz, ale za to aż 3:0 z Liverpoolem u siebie. W 1 kolejce wyratowali remis, a w sumie wyratował go Joe Hart. Ostatnio pechowa wyjazdowa porazka z Sunderlandem, bo zasługiwali minimum na remis. Blackburn na razie ma 3 oczka za zwycięstwo w premierowej kolejce nad Evertonem na własnym obiekcie 1:0. Potem przegrali z Birmingham i powalczyli z Arsenalem, ale ostatecznie polegli 1:2. W City nie zagra Koralov, Bridge, Richards ale obrona prezetuje się i tak solidnie, to samo atak. Jeśli chcą na koniec sezonu byc w 4 i zagrać w LM z rywalami pokroju Blackburn u siebie musza wygrywać.
Typ: ManCity 1,35
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kurs na MU wydaje się całkiem dobry ale odradzał bym grania ponieważ będzie to bardzo ciężki mecz. Nie twierdze , że Manchester go nie wygra ( bardzo bym chciał żeby wygrał) ale patrząc na skład jaki SaF dziś wystawił to mam spore wątpliwości. Znowu zaczyna się szukanie jakiegoś super dziwnego ustawienia. Skład prezentuje się tak:
Man Utd (4-5-1): Van der Sar - Neville, Vidić, J. Evans, Evra - Nani, O&#39;Shea, Scholes, Fletcher, Giggs - Berbatow.
Rezerwowi: Kuszczak, Smalling, Rafael, Park, Gibson, Owen, Macheda.
A więc z tego wychodzi , że Neville będzie grał na prawej obronie. I tu można spodziewać się wszystkiego. Gary może zagrać mecz kapitalny ale może też zagrać bardzo źle. Oshea w pomocy. Zapewne będzie miał za zadanie zastąpić kontuzjowanego Carricka ale zapewne będzie grał głęboko cofniętego defensywnego pomocnika. W ataku sam Berba. Niby w w tym sezonie pokazał , że jednak potrafi grać ale w tych że meczach grał Rooney który mocno go wspierał w swojej grze. NA ławce nie ma nawet Hernandeza który wydawał się być w dobrej formie. Znając Berbatova to będzie mocno cofał się do środka boiska i nie będzie miał kto z przodu grać.
Jeszcze może wrzucę skład Evertonu:
Everton (4-5-1): Howard - Hibbert, Jagielka, Distin, Baines - Osman, Heitinga, Arteta, Pienaar, Cahill - Fellaini.
Z tych składów jasno wynika że to będzie bardzo defensywny mecz. I jeżeli miał bym coś tu obstawić to chyba jakiś under.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom