>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Premier League 28 KOLEJKA 03.03 - 04.03.2009

Status
Zamknięty.
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Spotkanie: Wigan Athletic - West Ham United
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.37
bet365

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Premier League ktore rozpocznie sie o godzinie 20:45 i zostanie rozegrane pomiedzy Wigan Athletic i West Ham United.Oba te zespoly sasiaduja ze soba - Wigan jest 8, WHU jest 7. Wigan po 27 meczach zgromadzil na swoim koncie 35 oczek, bilans 9W-8D-10L, a u siebie 6W-4D-3L, natomaist ich rywal zgromadzil jeden punkt wiecej - 36. Bilans WHU to 10W-6D-11L, na wyjazdzie 3W-5D-5L. Faworytem bukmacherow na to spotkanie jest zespol gospodarzy, jednak Wigan gra slabiej niz sezon temu - odejscie Emile&#39;a Heskey&#39;a i Wilsona Palaciosa napewno sie do tego przyczynilo. Wigan ostatnie siedem meczy to trzy porazki i cztery remisy! Natomiast WHU trzy razy wygralo, dwa zremisowalo i dwa przegralo. Mysle ze przy obecnych formach obu druzyn lekka przewage ma druzyna gosci wiec postawie na nich, lecz nie wykluczam remisu.
Wigan: Kirkland - Melchiot, Bramble, Boyce, Figueroa, De Ridder, Cattermole, Koumas, Valencia, Zaki, Mido
West Ham: Green - Neill, Collins, Upson, Ilunga, Noble, Parker, Noble, Collison, Cole, Nsereko
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Newcastle – Manchester United ✅
Typ: 2
Kurs: 1,50 bet365

Czerwone Diabły w niedzielę zdobyły Carling Cup – jeden z pięciu pucharów, które podopieczni Fergusona chcą w tym sezonie zgarnąć. Morale w zespole są bardzo wysokie – pierwsze miejsce w tabeli ligowej, dobra pozycja przed rewanżem z Interem i zdobycie CC. W weekend z Tottenhamem nie zagrali Rooney, Berbatov, Van der Sar, Carrick, Brown czy Neville. Ferguson już zapowiedział, że trochę ‘odświeży’ zespół i w/w pewnie dziś wystąpią. Piłkarzy Sir Alex dodatkowo motywuje fakt, że Edwin może ustanowić rekord Europy pod względem czasu bez straty gola, brakuje mu 88 minut. Newcastle u siebie gra różnie, bilans: 4-6-3. Dzisiaj bez Butta, Nolana, Duffa, Owena, Beye, Guthrie, Bartona i Xisco. Są to bardzo poważnie osłabienia i bez tych graczy wątpię, by Sroki przedarły się przez zaporę nie do przejścia jaką w ostatnich kilkunastu meczach jest defensywa Red Devils. W zeszłym sezonie Diabły wygrały na St. James Park aż 1:5. W tym sezonie na Old Trafford padł remis 1:1. Czas na rewanż. Liczę, że Rooney coś ustrzeli, który ostatni nie zawodzi, a najwięcej goli w swojej karierze w lidze strzelił właśnie przeciwko Newcastle.

Fulham – Hull ⛔
Typ: 1
Kurs: 1,66 bet365

Fulham u siebie gra świetnie. Jeśli patrzeć na tabelę zbudowaną tylko na podstawie domowych potyczek to Wieśniacy zajmują w niej trzecią lokatę z bilansem 8-3-1. Hull wyjazdowy bilans to 4-5-4, lecz o zwycięstwach na terenie rywala Tygrysy zdążyły już dawno zapomnieć. Po kapitalnym początku sezonu, obecnie prezentują katastrofalną dyspozycję i od strefy spadkowej dzielą ich tylko 3 oczka. W ostatnich 10 meczach zdobyli tylko 2 punkty. Do składu gospodarzy wraca John Pantsil, natomiast nie zagra Chris Baird. O wiele gorzej prezentuje się kadrowo ekipa przyjezdnych. Phil Brown nie będzie mógł skorzystać z 5 graczy, kontuzjowanych: Iana Ashbee, Craiga Fagana, Michaela Turnera i zawieszonych Dean’a Marney’a i Andy Dawsona. W tym sezonie na terenie Hull, Tygrysy wygrały 2:1. Wiadomo jednak nie od dziś, że Fulham na wyjeździe to inna drużyna i że Hull wtedy prezentowało formę kompletnie przeciwną.



Manchester City – Aston Villa ⛔
Typ: 2, remis – nie ma zakładu
Kurs: 1,83 bet365

Aston Villa w tym sezonie spisuje się kapitalnie, 4 miejsce w ligowej tabeli to na pewno jest spełnienie marzeń kibiców i zarządu. Martin O’Neil wyraźnie podkreśla, że liczy się tylko krajowe podwórko i możliwości gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Zrezygnował nawet z P. Uefa, kiedy na rewanż nie poleciały największe gwiazdy zespołu. To wszystko jednak na nic się zdało, bo Aston prowadząc u siebie ze Stoke 2:0 w końcówce straciła 2 bramki i zremisowała 2:2. Piłkarze mogą sobie pluć w brodę, a dziś mogą pokazać sportową złość na co liczę. Man City gra różnie u siebie, 9 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Dziś bez Robinho i Bellamy’ego, a więc 70% siły ofensywnej stracą The Citizens. Dodatkowo nie wystąpi obrońca, Micah Richards. W zespole O’Neila wątpliwy jest występ Heskey’a, do składu wraca Carew, innych osłabień brak. Villa na wyjazdach ma drugi bilans w lidze, 10 zwycięstw, 3 porażki 0 remisów. City 0 remisów u siebie, The Villans 0 remisów na wyjeździe – czy coś to znaczy? Wolę zabezpieczyć się Draw – no bet ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Manchester City - Aston Villa
A ston Villa to rewelacja tego sezonu. Po 27 kolejkach zgromadzili aż 52 punkty i plasują się na 4 pozycji. The Villans bardzo dobrze grają na wyjazdach, gdzie zgromadzili aż 30 punktów, nie odnotowując ani jednego remisu. Man City jak na razie w tym sezonie gra trochę poniżej oczekiwań, 11 miejsce w lidze to trochę za mało jak na drużynę, która ma teraz takie ambicje i przede wszystkim takich właścicieli. Do tej pory uciułali tylko 32 punkty i mimo 11, wydawało by się bezpiecznego miejsca, mają tylko 6 pkt przewagi nad strefą spadkową. W meczach u siebie Citizens muszą szukać punktów, ponieważ z ich całego dorobku aż 24 zostało zdobyte na swoim stadionie, a tylko 8 na wyjazdach, jednak ja uważam, że dzisiaj The Villans wygrają ten mecz. Głównym argumentem może być fakt, iż w szeregach gospodarzy nie ujrzymy Robinho i Craiga Bellamy&#39;ego. Nieobecność tych dwóch gwiazd zespołu z Manchesteru będzie wielkim osłabieniem. Mbiej odważni mogą w tym meczu zagrać X2, aczkolwiek ja widzę tutaj jednobramkowe zwycięstwo gości.
Moje typy na ten mecz :

Aston Villa @ 2,62 bet365 ⛔
Under 2,5 @ 1,65 bet365 ✅
Obie drużyny strzelą ? NIE @ 1,80 bet365 ✅

W dzisiejszych meczach warty uwagi jest też moim zdaniem Man Utd ( @ 1,50 ✅ ) i Fulham ( @ 1,66 ⛔ ) ale o tych meczach było już sporo napisane.
Pozdrawiam ????
EDIT : Nie jest najgorzej ale moglo byc lepiej :p
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Jak dla mnie Pewnym meczem jest Man city-Aston Villa 2X 1,34pln. Machester mam powazny problem ze skaldem a w dodoatku nir bedzie gral Robinnio ktory byl najlepszym i najbardziej kreatywnym zawodnikiem w tej druzynie. Moze i machester ma kupe kasy ale jesli chodzi o gre to cos im ostatnio nie idzie. Aston Villa z meczu na mecz coraz bliżej gry w Lidze Mistrzow a po wczorajszym zwyciestwie Arsenalu beda sie strac aby nie stracic punktow. Moim zdaniem jeden zyskaja napewno ale czy udalo by im sie wygrac kurs calkiem zachecajacy dla odwaznych polecam 2.5 (ja gram ???? )

Machester City- Aston Villa-----2----2,5 ⛔
Manchester City-Aston Villa----2x----1.34⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
To i ja dorzucę coś od siebie nt. meczu Czerwonych Diabłów do tego Stoke - Bolton ;)

Newcastle - Manchester United
Sroki wybitnie nie potrafią grać z zespołami z ligowej czołówki, z którymi jeśli się nie mylę to głównie przegrywały. Mam w pamięci m.in sromotną klęskę z Liverpoolem i to na St.James&#39;s Park. Tak czy siak najlepiej pora skupić się na dzisiejszym spotkaniu... W którym w drużynie gospodarzy nie wystąpią Owen, Duff, Beye, Guthrie, Xisco, Barton oraz &quot;świeżaki&quot; na liście nieobecnych czyli Nolan i Butt. Jestem zdania, że absencje dwóch ostatnich piłkarzy odegrają główną rolę w dniu dzisiejszym. Dlaczego ? Ano dlatego, że przez ich brak przewaga Manchesteru United w środku pola powinna być jeszcze bardziej widoczna. Owszem gospodarze mają kilku dobrych ofensywnych graczy m.in Ameobi czy Martins, ale jeśli wyraźnie Czerwone Diabły zdominują środkową strefę to wiele pożytku z nich wcale być nie musi. Drużyna Sir Alexa Fergusona w miniony weekend w troszkę eksperymentalnym składzie zdobyła Carling Cup. Teraz do wyjściowej jedenastki powinni powrócić choćby Rooney, Van der Sar czy też Vidić. Swoją drogą Van der Sar jeśli zachowa dziś czyste konto pobije indywidualny rekord Europy pod względem liczby minut bez straconej bramki. Do rekordu Verlindena brakuje mu bodajze wlasnie niespelna 90 minut. Sądzę, że koledzy zechcą mu w tym pomóc :wink: Zagrają skutecznie w defensywie i choc moze szaleć zbytnio w ataku nie będą to wygrać ten mecz powinni tym samym utrzymując bezpieczną przewagę nad rywalami w walce o mistrza, którzy wczoraj nie zawodzili.
Stoke - Bolton
Stoke to drużyna, która bardzo asekuracyjnie podchodzi do swoich spotkań. Możemy to zaobserwować choćby na przykładzie kilku ostatnich spotkań z ich udziałem. Wyniki 2-2 i 2-2 niby wysokie i pada w nich sporo bramek, warto jednak zauważyć, że zdecydowana większość z nich pada w drugich połowach, ba... aż 5 z 6 padła w ostatnich 15 minutach spotkań ! Dzisiejszy mecz dla Stoke to kolejna batalia w walce o utrzymanie. Twierdzę, że nic w stylu swojej gry nie zmienią tzn. pierwsza połowa znów będzie asekuracyjna, grana tak aby nie stracic głupiej bramki i będą liczyć głównie na stałe fragmenty gry. Druga część gry może być bardziej otwarta, bo w sumie gospodarzom przydałby się trzy oczka. Ja jednak skupię się na pierwszych 45 minutach po których typuję remis.

Moje propozycje z oferty Bet365...

Newcastle - Manchester United | 2 - 1,44
Stoke - Bolton Wanderers | X do przerwy - 2,10
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Co do meczu to w obliczu absencji w Newcastle to Manchester wydaje się dla mnie murowanym faworytem do wygrania tego meczu. Wczoraj swe mecze wygrali Liverpool i Chelsea więc gracze Fergusona zapewne będą chcieli ponownie im odskoczyć na 7 punktów. I jeszcze dosyć ważna informacja:
Tomasz Kuszczak zastąpi w bramce Edwina Van der Sara. Taką informacje przekazał dziennikarzom Sir Alex Ferguson.

Ciekawie też wygląda Blackburn - Everton 1 i Fulham - Hull City X2, ale jak będzie zobaczymy.

EDIT: Broni jednak VdS, nawet zdążył gola puścić, przepraszam jeśli kogoś wprowadziłem w błąd.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam wszystkich, ja na dzis upatrzylem sobie 3 spotkania:
Manchester City - Aston Villa 1 Bede gram czyste jeden bo sadze ze zawodnicy ktorych zabrkanie jak np, Robinho albo Bellany ( czy jak sie to pisze) sa wiadomo gwiazdami tej druzyny i jej najlepszymi strzelacami, ale wydaje mi sie ze motor napedowy MC stanowia inni gracze jak np, Wright-Philips lub Elano... Ktos musi wykanczac pilki ale na wynik pracuje cala druzyna, pozatym zmiennicy czesto wypadaja lepiej niz podstawowi zawodnicy. No i ostatnia moja sugestia to taka iz Aston Villa od jakiegos czasu powolutku &quot;splywa&quot; jak w meczu z Chealsy 0-1 ( to nie wstyd) albo 2-2 z Stoke (to juz wstyd), w UEFA grala rezerwa? W skladzie z Moskwy zabraklo ofensywnych graczy... kurs 2.7 kusi bardzo ????
Blackburn Rovers - Everton FC 2 Tutaj gram ze wzgledu na oslabiony Blackburn, ale sam sie wachalem czy Everton da rade, jednak w swoich szeregach posiada tylu zacnych graczy jak np, Saha ktorzy indiwidualna akcja zmieniaja losy meczu, jak to mialo miejsce w weekend z WBA kurs rowniez 2.7! Kusi...
Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC Tutaj zagram klasyczny under, bo koguty nabiegaly sie co niemiara w niedziele, a grali full opcja! Pozatym, sa na tyle silni ze stawia czolo Boro ktore napewno powalczy po wygranej z The Reds.
pozdrawiam.
Boze daj mi wygrac ???? !
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
West Bromwich Albion - Arsenal Londyn 1:3
Portsmouth - Chelsea Londyn 0:1
Liverpool - Sunderland 2:0
Newcastle United - Manchester United 1:2
Manchester City - Aston Villa 2:0
Wigan Athletic - West Ham United 0:1
Stoke City - Bolton Wanderers 2:0
Blackburn Rovers - Everton 0:0
Tottenham Hotspur - Middlesbrough 4:0
Fulham - Hull City 0:1​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom