>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 21 KOLEJKA 01.01 - 02.01.2008

Status
Zamknięty.
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Myślałem, żeby na jutro postawić coś takiego
Derby nie strzeli bramki 2.00
Liverpool - Wigan 1/2 1 1.50
Blackburn - Sunderland 1.60
AKO: 4.80
Dlatego prosiłbym Was o podpowiedź, bo to że Blackburn wygra jestem raczej spokojny, tak samo jak Liverpool do przerwy, myślę, że od początku The Reds ruszą do natarcia i będą prowadzić już do przerwy. Rozważałem różne kombinacje z Derby. Najciekawiej właśnie wygląda, że Derby nie zdobędzie gola -&gt; 2.00, że zdobędzie 1.60, na zwykłe zwycięstwo Boltonu 1.50, na zwycięstwo z handi 1,5 2.40, że nie będzie handi 1.40, a under i over 2,5 1.80. Przepraszam, że wypisałem tyle tu kursów, ale myślę, że są one dość wysokie i coś można by wybrać i tutaj proszę Was o radę.

Na wyjeździe Derby do tej pory zdobyło tylko 3 bramki, w tym 2 w zremisowanym meczu z Newcastle, dlatego uważam, że można się poważnie zastanowić nad tym, szczególnie że kurs 2.00

Aha i jeszcze jedno. Też zastanawiam się czy lepiej obstawić Liverpool - Wigan zwycięstwo do przerwy, czy handi 1,5 bo oba są po takim samym kursie 1.50

Co sądzicie?
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Derby zmienilo trenera na Paula Jewella , ktory wprowadzil i utrzymal Wigan w Premiership , wiec jednak zna sie na rzeczy , od kiedy Derby zmienilo trenera gra zdecydowanie inaczej.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ale sprzedało swojego napastnika Steve&#39;a Howarda do Leicesteru,który w każdym meczu wychodził w podstawowej jedenastce.Może strzelił tylko jednego gola ale był bardzo doświadczony.Gra Baranów się poprawiła ale możesz zaryzykować.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Bo City nie gra lepiej na wyjeździe:p Nie wygrali u siebie 2 spotkań więc na wyjeździe będzie ciężko.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Bolton - Derby
Zajmujący 16 pozycje Bolton podejmowac bedzie na własnym stadionie najgorszy zespół w lidze a mianowicie Derby. Faworyt jest w tym meczu tylko jeden i sa nim pilkarze gospodarzy. Bolton ma zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową i ten mecz po prostu muszą wygrac. Bolton na własnym stadionie gra dobrze. Na 10 spotkań rozegranych przed własną publicznościa &quot;kłusaki&quot; wygrali 4 razy, 3 razy remisowali i tazke 3 razy ponosili porazke. Strzelili w tych meczach 15 bramek a stracili 9. Na 10 spotkan przed własną publicznością piłkarze Boltonu tylko 2 razy nie umieszczali piłki w siatce, w pozostałych 8 meczach zawsze strzelali gola. Ostatnie 7 spotkan Boltonu to 4 porazki na wyjezdzie i 3 zwyciestwa u siebie. Na wyjazdach Bolton nie radzi sobie nawet z najsłabszymi druzynami - nie mogą przełamac sie psychicznie - ale u siebie sa zdolni pokonac kazdego. W druzynie Boltonu wszyscy są gotowi do gry, nikt nie narzeka na urazy. Derby to najsłabszy zespoł w lidze. Poziom piłkarski przerósł piłkarzy Derby. Cały sezon tej druzyny to pasmo porazek. Na wyjazdach graja beznadziejnie na 10 spotakn rozegranych na obcym terenie udało im sie zaledwie 2 razy zremisowac i 8 razy ponosili porazki. Stracili az 26 bramek (srednio 2,6 na mecz) a strzelili zaledwie 3. Bilans jest naprawde straszny. Tylko w jednym z 10 meczy nie stracili gola -z Fulham. Ostatnie 7 spotkan Baranów to 6 porazek i 1 remis. W Deby niepewny jest wystep Robert a Earnshaw a. Co tutaj wiecej pisac. Derby po raz kolejny przegrają spotkanie na wyjezdzie. Bolton nie moze zlekcewarzyc przeciwnika poniewaz ten mecz jest dla nich naprawde wazny i raczej na pewno Bolton wyjdzie z tego pojedynku zwyciesko.

Mój typ: Bolton
Kurs: 1,50
Pewność typu: 9/10
-----------------------------------------------------------------------
Blackburn - Sunderland
Piłkarze Blackburn podejmowac beda na własnym obieckie beniaminka - Sunderland. Tutaj wynik moze byc tylko jeden - zwyciestwo gospodarzy. Piłkarze Blackburn w ostatniej kolejce pokonali na wyjezdzie Derby 2:1. Dzisiejsi gospodarze walczą w tym sezonie o europejskie puchary i taki przeciwnik jak Sunderland nie ma co liczyc na punkty. Blackburn aktualnie zajmuje 9 pozycje w lidze. U siebie nie graja ani dobrze, ani źle - po prostu średnio. Na 10 spotkan wygrali 4, 2 zremisowali i 4 przegrali. Bramek takze zbyt duzo nie strzelają bo tylko 11 w 10 meczach, ale tracą takze mało - 12. W ostatnich 7 spotkaniach piłkarze Blackburn 2 razy wygrywali, 1 raz remisowali i 4 razy musieli uznac wyzszosc rywali. Ostatnie spotkania jednak mogą byc mylące - Blackburn było w kryzysie i nie potrafili wygrac meczu ale teraz chyba wszystko wraca do normy. Na pewno nie zagra obrońca - Christopher Samba. Sunderland swoją grą delikatnie mówiąc na kolana nie powala. W tym sezonie podopieczni ęłęóRoy&#39;a Keane&#39;a zupełnie sobie nie radzą i przegrywają mecz za meczem. Na 10 meczy rozegranych na obcych boiskach podobnie jak Derby zremisowali zaledwie 2 razy i 8 razy przegrywali. Strzelili przy tym tylko 9 bramek stacili az 26. Ostatnie 7 spotkan Sunderlandu to 2 zwyciestwa, 1 remis i 4 porazki. W Sunderlandzie niepewny jest występ Rossa Wallace&#39;a. Na pewnie nie zagrają: Nyron Nosworthy, Russell oraz Carlos Edwards . Tutaj nie liczyłbym na to ze Sunderland wywiezie chociazby jeden punkt. Blackburn wlaczy o puchary i takie mecze bedzie pewnie wygrywac - szczególnie z takim przeciwnikiem jak Sunderland. Dlatego w tym meczu stawiam bez chwili wachania na gospodarzy.
Mój typ: Blackburn
Kurs: 1,60
Pewność typu: 9/10
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Kurde ... Pospałem sobie dzisiaj solidnie i niestety nie zdążyłem nic napisać a szkoda ???? Jednak moim zdaniem Liverpool grający dzisiaj z Wigan nie straci bramki ;) Przekonał mnie nie tylko H2H, ale również średnia ostatnio gra Liverpool&#39;u ... Benitez zapewne porządnie poukłada zespół a myślę, że zdany na kontry Wigan nie zdziała zbyt wiele w tym meczu a na pewno nie zdobędzie bramki ;) Tak przynajmniej mi się wydaje :] A kurs w okolicach 1,70 - 1,80 wygląda kusząco...Pozdrawiam...
⛔⛔⛔ No niestety :-? Wigan strzelił a Liverpool stracił kolejne 2 pkt :]

 
beau 1

beau

Forum VIP
Wyniki 21 kolejki
Fulham - Chelsea 1-2 Middlesbrough - Everton 0-2
Manchester United
- Birmingham 1-0
Reading - Portsmouth 0-2
Arsenal
- West Ham 2-0
Aston Villa - Tottenham 2-1 Newcastle - Manchester City 0-2
Bolton - Derby 1-0
Liverpool - Wigan 1-1
Blackburn
- Sunderland 1-0​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom